ناسا انتخاب SpaceX در میان 3 شرکت ها برای ساخت ماه آینده landers

در روز پنج شنبه ناسا انتخاب شده فضای شرکت SpaceX, Blue Origin و Dynetics برای ساخت lunar landing سیستم های است که می تواند حمل فضانوردان به ماه تا سال 2024 کاخ سفید را شتاب مهلت تحت آژانس فضایی قمر-به-مریخ مبارزات انتخاباتی.

این سه شرکت که شامل شرکت های تکنولوژی میلیاردرهای Elon Musk و جف بزوس را به اشتراک بگذارید $967 میلیون دلار از ناسا.

جزئیات بیشتر در مقادیر خاص هر شرکت دریافت خواهد شد شناخته شده است.

بوئینگ ناسا پیمانکار و یکی از شرکت هایی که پیشنهاد برای این قرارداد نمی شد انتخاب شده است.

بر خلاف آپولو برنامه قرار داده است که فضانوردان در ماه 50 سال پیش ناسا در حال آماده سازی خود برای حضور طولانی مدت در زمین های ماهواره ای که آژانس می گوید در نهایت فعال کردن انسان برای رسیدن به مریخ است.

بعدی ماموریت سرنشین دار به ماه نیاز به جهش در رباتیک, فن آوری و طرح ناسا برای کار با سه شرکت برای طراحی و توسعه انسانی سیستم فرود.

“ما در حال زیر را از طریق رئیس جمهور فضای سیاست بخشنامه” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: انتخاب “تاریخی”خواند.

چیدن سه از ارائه دهندگان اجازه می دهد تا ناسا به رفع اشکالات در مورد یک شرکت می افتد در توسعه لیزا واتسون-مورگان ناسا بشر در سیستم فرود مدیر برنامه به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

در سال گذشته بزوس پرده آبی منشاء طراحی برای lunar lander, Blue Moon آن در نظر دارد برای ساخت به عنوان یک پیمانکار با لاکهید مارتین و نورث روپ گرومن و دراپر. Blue Origin برنامه ای برای راه اندازی آن سیستم فرود با استفاده از خود را سنگین-آسانسور موشک جدید گلن.

مشک را SpaceX که در آستانه راه اندازی اولین ماموریت سرنشین دار ناسا برای ماه آینده توسعه آن کشتی فضایی فرود سیستم برای ارسال خدمه و تا 100 پوند محموله به ماه.

Dynetics یک فضای شرکت به تازگی به دست آورد Leidos Holdings Inc, مدیریت یک تیم از 25 همکاران به منظور توسعه انسانی آن فرود سیستم که بوئینگ-لاکهید سرمایه گذاری مشترک ایران راه اندازی خواهد داد راه اندازی آن رب النوع اتش و فلزکاری راه اندازی سیستم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر