ناسا کاوشگر مریخ را تایید می کند ‘Marsquakes,’ مکرر فعالیت های لرزه ای در سیاره سرخ

(کیپ کاناورال فلوریدا.) — ناسا جدیدترین کاوشگر مریخ را تایید کرده است که زمین لرزه و حتی پس لرزه به طور منظم jolting سیاره سرخ.

دانشمندان گزارش روز دوشنبه که زلزله از بینش فضاپیما تشخیص داده نمرات marsquakes.

یک سری از مقالات پژوهشی تمرکز بر روی 174 marsquakes اشاره کرد از طریق سپتامبر گذشته. بیست و چهار بودند نسبتا قوی — قدر 3 به 4 — و ظاهرا ریشه از دور زیرزمینی باعث. بقیه کوچکتر با نامشخص قدر و منشاء. حتی قوی تر از زمین لرزه را مطرح کرد خطر به کسی بر سطح این سیاره محققان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کلی شمارش است پس از شروع به پریدن کرد و به بیش از 450 marsquakes بسیاری از آنها کوچک و بینش سرب دانشمند بروس Banerdt ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت گفت: در یک ایمیل.

علت اساسی مریخ لرزه است که در دراز مدت خنک کننده از سیاره که باعث می شود آن قرارداد شکستگی آن شکننده بیرونی لایه Banerdt به خبرنگاران گفت:. اما روشن نیست چه مکانیسم دقیق را در مورد زمین لرزه, او گفت:.

در حالی که این تیم نمی تواند رد شهاب اثرات منبع لرزش به نظر می رسد زیرزمینی با توجه به محققان. با این وجود, مریخ در مدار فضاپیما در lookout برای نشانه های اخیر اثرات و بینش را از دوربین های اسکن آسمان شب برای شهاب سنگ. تا کنون آنها آمده ام تا خالی است.

Banerdt گفت که او امیدوار است برای پیدا کردن بیشتر زمین لرزه های بزرگتر که مفید برای کاوش عمیق تر در زیر سطح این سیاره. در یک ایمیل گفت: “یک سال دیگر از مشاهدات مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل اهداف ماموریت.”

بینش فرود در یک دهانه کوچک در مریخ’ Elysium Planitia در نوامبر سال 2018 است. آن, فرانسوی, زلزله قرار داده شد به طور مستقیم بر روی آتشفشانی ساده زیر ماه.

این منطقه به ویژه آشفته آب و هوا با گرد و غبار شیطان مانند گردابها.

این کاوشگر هنوز یک سال دیگر از زمین شناسی مشاهدات در مجموع دو سال و یا یک سال مریخی. وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر زمین لرزه های رخ داده از زلزله است ثبت نام; دخالت از باد و سایر شرایط آب و هوایی می توانید با اندازه گیری.

و در حالی که هیچ marsquakes با بزرگای بیشتر از 4 تشخیص داده شده اند این بدان معنا نیست که آنها رخ می دهد با توجه به Banerdt.

Banerdt توصیف مریخ به عنوان نسبتا فعال از زمین لرزه نظر بیش از ماه, اما کمتر از زمین است. این یافته ها به اولیه پیش بینی. این ماه فعالیت های لرزه ای شناخته شده است با تشکر از ابزار سمت چپ در پشت یک و نیم قرن پیش توسط فضانوردان آپولو.

“آگاهی از سطح فعالیت های لرزه ای بسیار مهم است برای بررسی ساختار داخلی و درک مریخ حرارتی و شیمیایی تکامل” Banerdt نوشت: در یک بررسی اجمالی مقاله در طبیعت علوم. مجله و همچنین ارتباطات طبیعت از ویژگی های چهار مقاله از بینش تیم.

دیگر یافته های کلیدی: اولین مغناطیسی اندازه گیری از سطح مریخ نشان می دهد محلی میدان مغناطیسی که 10 برابر قوی تر از شناسایی از مدار و آب و هوا ابزار پیدا کرده اند جای تعجب پویا جو در اطراف فضاپیما است.

در حالی که فرانسوی زلزله بیش از انتظارات آلمانی-پروب ساخته شده تا به حال مشکل نقب به مریخ به سختی نافذ یک زن و شوهر پا (50 سانتی متر). دانشمندان هنوز داده می شود تا در مکانیکی خط و خال است که نگه می دارد ظاهر در خارج از زمین.

مول قرار بود برای دفن 16 فوت (5 متر) به مریخ برای اندازه گیری این سیاره درجه حرارت داخلی.

___

علم نویسنده مالکوم Ritter در نیویورک کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>