نارندرا مودی به نظر می رسد و راه دیگر به دهلی نو می سوزد

دو روز قبل از ضد اسلامی شورش در دهلی نو آغاز شد در این هفته یک عضو از نارندرا نخست وزیر کابینه گفت: مسلمانان باید فرستاده شده اند به پاکستان در سال 1947 در پارتیشن هند.

Giriraj سینگ وزیر دامپروری و شیلات در دولت مودی گفت: “آن زمان به خودمان متعهد به ملت است. قبل از سال 1947 [محمد علی] جناح تحت فشار قرار دادند برای یک کشور اسلامی. آن بود که گذشت توسط اجداد ما است که ما در حال پرداخت قیمت. اگر در آن زمان برادران مسلمان فرستاده شده بود وجود دارد و مسلمانان به ارمغان آورد در اینجا ما نمی خواهد در این وضعیت است.”

مدت کوتاهی پس از یک نماینده مجلس اقدام به بازنویسی تاریخ ما یکی دیگر از ساخته شده یک تماس با اسلحه. یک قانونگذار در مودی Bharatiya Janata Party, Kapil میشرا ساخته شده و تحریک آمیز سخنرانی در دهلی نو ایستاده در کنار یک مقام عالی رتبه پلیس رسمی است که در آن او را محکوم کرد شاهین باغ معترضین نشان دادن در برابر تبعیض آمیز شهروندی, اصلاحیه لایحه که تهدید وجود 200 میلیون جمعیت مسلمان در هند است. یا پلیس باید آنها را روشن, او گفت:, و یا ما را به چیزهایی که به دست خود ما.

در عرض چند ساعت بسیاری انجام داد. اوباش برخی از حمل زعفران پرچم تخریب مساجد و آتش به خواص متعلق به مسلمانان است. در یکی از 85 سال زنده زنده سوزانده شد در حالی که اراذل و اوباش خارج از شعار Jai Shri Ramیک هندو مذهبی تبدیل شده است که یک نژادپرست dog whistle علیه مسلمانان است.

به عنوان نفرت festered در سرمایه های ملی دولت نارندرا است که نادیده گرفته نفرت سخنرانی توسط تعداد بی شماری از قانونگذاران و وزیران در شش سال گذشته مشغول میزبانی رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در احمدآباد. همانطور که من نوشتن این, تعداد رسمی کشته شدگان است به 42 اکثریت آنها را مسلمانان است. از آن زمان سه روز برای ما نخست وزیر به صدور یک بیانیه در حالی که خود را حیاط خلوت سوختن بود.

این تعجب هیچ کس. به عنوان یک روزنامه نگار که دارای پوشش مودی فعالیت های سیاسی پس از سال 2002 زمانی که او وزیر گجرات من شاهد او شهوت قدرت و سهولت خود را با خونریزی از محله های نزدیک.

در فوریه سال 2002 به عنوان گجرات سوخته در جمعی از شعله های آتش برای روز و یک هزار نفر از مسلمانان کشته شدند و رهبران خود را Bharatiya Janata Party و متحد خود را Vishwa هندو Parishad به سخنرانی تحریک مسلمانان به آموزش مسلمانان درس است. مودی خود را داد زا ترین سخنرانی مسخره شورش قربانیان خواستار امداد اردوگاه برای مسلمانان کودک تولید کارخانه های.

من 19 زمانی که مودی ساخته شده این سخنرانی کار به عنوان یک تسکین کارگر در ضد مسلمان قتل عام در گجرات. در تیره رنگ تسکین اردوگاه زنان جوان مورد تجاوز قرار گرفته توسط هندو ملی گرایان غیر روحانی به تنهایی و بدون کمک از دولت است. بدن خود را با علامت های زخم از خشونت جنسی مگس نشسته بر زخم فرزندان جوان خود را ساخت قلعه از گل و لای در این نزدیکی هست در حالی که نخستوزیر و وزرای خود را شرور و اهریمن آنها.

چنین بود که به شدت از جرم و جنایت علیه مسلمانان در سال 2002 که دادگاه عالی هند به نام دولت مودی در گجرات “مدرن و روز Neros که نگاه راه دیگر در حالی که زنان جوان و کودکان زنده سوزانده شدند.”

در این روز نه آقای مودی عذر خواهی کرد برای از دست دادن هزار جان خود و نه خطاب به مطبوعات و حتی هنگامی که در هجده سال گذشته.

قتل عام در دهلی نو در این هفته من در زمان بازگشت به آن روزها در سال 2002. دهلی نو GTB بیمارستان شبیه یک warzone با اجساد و زخمی trickling در ساعت. سردخانه بیمارستان با ندبه مادران و کودکان aimlessly از خیره شدن به دوربین های اطراف آنها است نه یک چشم برای ضعیف است.

این را نمی شود یک شبه. این یک نتیجه پایدار کمپین نفرت علیه مسلمانان در این شش سال پس از مودی فرض قدرت.

نفرت ساده است برای دیدن در میان مودی رئیس lieutenants. این هفته در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی خطاب به یک میلیون مخاطب در احمدآباد وزیر خود را برای شرکت در امور Anurag Thakur نشسته در ردیف جلو همراه با Ivanka Trump و جارد کوشنر. چهار هفته پیش Thakur خطاب تجمع در موضوع در سراسر کشور تظاهرات توسط مسلمانان است. Desh ke gaddaron ko, گلی maaro saalon ko, او گفت:. (“خائن از کشور به آنها شلیک”)

صفحه اصلی وزیر هند آمیت شاه, مردی که مسئول حفظ قانون و نظم در کشور ساخته شده است که بسیاری جمعی سخنرانی در طول اخیرا به این نتیجه رسیدند دهلی انتخابات که بی جی پی از دست داد به Aam Aadmi Party. او از رای دهندگان به مطبوعات رای گیری دکمه با چنین خشم که (مسلمان) معترضان در شاهین باغ احساس جاری است.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

ضد مسلمان پوگروم در سرمایه های ملی اجتناب ناپذیر بود. مسلمانان در هند شده اند در انتظار برای آن را به اتفاق می افتد. من خودم هستم و یک فرزند از بمبئی شورش به راه انداخته توسط مودی از حزب بی جی پی در سال 1992. من نه یک فلج زمانی که ملی گرایان هندو به خانه آمد و با شمشیر به انتخاب من و خواهرم برای تجاوز. ما جان سالم به در زمانی که سیک ما همسایه آمد و برای نجات ما.

در دهه های من شده اند تحت درمان برای اختلال استرس پس از سانحه و بخشی از گروه های مختلف برای کمک به التیام من جنون دوره از اضطراب. تقریبا هر ماه یک بار این کابوس revisits من وقتی که از خواب بیدار شدم عرق کردن بعد از یک شب طولانی از تروما زمانی که من reimagine مردان با شمشیر در آستان من.

اما من یک ممتاز مسلمان از یک خانواده طبقه متوسط رو با دسترسی به درمانگران و بهترین امکانات پزشکی
کسانی که کشته و مجروح در دهلی آمده از پایین اجتماعی و اقتصادی اقشار که در آن درمان و مراقبت های روانی لوکس است که آنها نمی تواند استطاعت.

به عنوان من نوشتن بسیاری از نهادهای دانشجویی و فعالان در حال جمع آوری پول برای ارائه امکانات اولیه و داروها را به کسانی که زندگی نابود شده اند در خشونت است. مودی است و در عین حال به دیدار خانواده های کسانی که با مته سوراخ کردن فشار سیاسی خود در عناد و باید همچنان در ترس زندگی می کنند. او در عین حال اعلام غرامت برای خانواده هایی که از دست عزیزان خود و امرار معاش خود را به خاکستر سوخته.

در حال حاضر صدها نفر از خانواده های مسلمان در حال خروج از دهلی جدید برای امن تر شهرستانها ترس یک حمله دیگر به عنوان مودی وزیران در ادامه به ایجاد نفرت سخنرانی.

من نوشتن این قطعه دانستن که وجود خواهد داشت بدون بسته شدن برای من و هزاران نفر از بازماندگان شورش در هند از آنجا که ما در حال رهبری یک مرد که فعالیت های سیاسی مشخص شده است خون مردم بی گناه. اما هزینه نارندرا دادن برکت و رحمت خود را به خونریزی است که پرداخت شده توسط مردم این کشور که از ترس این دموکراسی هرگز خواهد بود که دوباره همان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>