نانسی پلوسی دستور حذف پرتره تجلیل مؤتلفه خانه سخنرانان

(واشنگتن) — مجلس نانسی پلوسی گفت: “او سفارش حذف از کنگره پرتره تجلیل از چهار قبلی خانه سخنرانان که خدمت در کنفدراسیون.

در نامه ای به خانه کارمند پلوسی درخواست حذف فوری از پرتره به تصویر می کشد سخنرانان سابق رابرت هانتر ویرجینیا, James Orr از ایالت کارولینای جنوبی و هاول کاب و چارلز ترد هر دو از گرجستان است.

تماس با سالن های همایش “قلب خیلی از ما دموکراسی” پلوسی گفت: “هیچ جایی در آن سالن های مقدس از کنگره و یا در هر جای افتخار برای یاد مردانی که تجسم خشونت تعصب و عجیب و غریب پرستی از کنفدراسیون.”

پلوسی به ذکر است که جمعه است Juneteenth گرامیداشت روز در سال 1865 در زمانی که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار آموخته از پایان برده داری پس از جنگ داخلی. او به نام Juneteenth “زیبا و افتخار جشن آزادی برای آمریکایی های آفریقایی تبار” و اشاره کرد که این سال را به جشن می آید “در یک لحظه فوق العاده ای ملی و اندوه ما به عنوان غمگین برای صدها نفر از آمریکایی ها کشته نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس از جمله جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و بسیاری از دیگران است.”

Orr که در خدمت به عنوان سخنران از 1857-59 قسم در خانه یک طبقه به “حفظ و تداوم” برده داری در سفارش به “لذت بردن از اموال ما در صلح و امنیت” پلوسی گفت: در نامه اش. شکارچی که خدمت در تقریبا هر سطح از کنفدراسیون از جمله به عنوان مؤتلفه وزیر امور خارجه خدمت کرده است به عنوان سخنران از 1839-41.

کاب به عنوان سخنران از 1849-51 در حالی که ترد خدمت پس از جنگ داخلی از 1891-95.

در اوایل این ماه پلوسی خواست حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره و تغییر نام از آمریکا و پایگاه های نظامی که افتخار مؤتلفه افسران ارتش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>