مرموز قطب جنوب فسیل شناسایی شده به عنوان تخم مرغ غول پیکر

مرموز 68 میلیون ساله فسیل یافت سیمور جزیره قطب جنوب و سواحل است که شبیه یک تخلیه فوتبال تبدیل شده به یک منحصر به فرد پیدا کنید — دوم-بزرگترین تخم مرغ در ضبط و یکی است که ممکن است متعلق به یک بزرگ دریایی خزنده است که زندگی در کنار دایناسورها.

فسیل تخم مرغ — اندازه گیری 29 توسط 20 سانتیمتر است که تنها اندکی کوچکتر از تخم مرغ های ماداگاسکار غول پرواز فیل پرنده که رفت منقرض شده و تنها در گذشته چندین قرن دانشمندان روز چهارشنبه گفت:.

در حالی که پرندگان crocodilians و بسیاری از دایناسورها گذاشته پوسته سخت تخم مرغ, قطب جنوب, تخم مرغ, تا به حال نرم, پوست مانند پوسته.

“این تخم مرغ است که اولین فسیل تخم مرغ از قطب جنوب و بزرگترین نرم-پوسته تخم مرغ که تا کنون کشف شده گفت:” دانشگاه تگزاس شناس لوکاس لژاندر سرب نویسنده این تحقیقات در مجله Nature منتشر شده.

“به نظر می رسد کمی مانند یک تخلیه فوتبال: دراز سقوط با بسیاری از چین و چین در سطح آن است. یک طرف مسطح, نشان می دهد این است که از آن در تماس با کف دریا. آن پوسته تخم مرغ بسیار نازک و ضعیف معدنی مانند تخم مرغ از مارمولک ها و مارها.”

تنها موجودات در قطب جنوب 68 میلیون سال پیش به اندازه کافی بزرگ برای ذخیره کردن چنین تخم مرغ شد seagoing خزندگان: دریایی مارمولک به نام mosasaurs و کلفت plesiosaurs. (دانشگاه شیلی از طریق بی بی سی)

تنها موجودات در قطب جنوب که در آن زمان به اندازه کافی بزرگ برای ذخیره کردن چنین تخم مرغ شد seagoing خزندگان: دریایی مارمولک به نام mosasaurs و کلفت plesiosaurs. فسیلی چالش های این مفهوم است که این حیوانات نمی تخم و به طور کامل viviparous تولد دادن به زندگی می کنند ،

“ما گمان این خزندگان تا به حال همان باروری استراتژی به عنوان viviparous مارمولک ها و مارها که تخم با پوسته نازک که تخم بلافاصله پس از گذاشته” لژاندر گفت.

تخم مرغ تا به حال هیچ جنینی باقی می ماند و اسکلت یافت نشد برای شناسایی چه حیوانی گذاشته آن است. در میان نامزدهای گونه mosasaurs رسیدن به 15 متر طول و plesiosaurs رسیدن به 10 متر طول, لژاندر گفت.

Mosasaurs و plesiosaurs رفت منقرض شده در همان زمان به عنوان دایناسورها پس از یک سیارک به زمین زده 66 میلیون سال پیش.

مردم پیاده روی در طول سفر در جزیره سیمور در قطب جنوب در این تصویر گرفته شده در سال 2011 زمانی که در تخم مرغ یافت می شود. (Rodrigo اوترو/دانشگاه شیلی/جزوه طریق رادیو فردا)

دانشمندان از دانشگاه شیلی کشور و موزه تاریخ طبیعی یافت فسیلی در سال 2011. در ابتدا سر در گم توسط آن آنها آن را با نام مستعار “چیزی” پس از نام یک فیلم علمی تخیلی.

“هنگامی که ما وارد اردوگاه ما خواسته زمین شناسان که همراه ما اگر آنها تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن” گفت: دانشگاه شیلی فسیل شناسی محقق رودریگو Otero. “بیان خود را از سردرگمی گفت: از آن همه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>