بازگشت من به Brexit اسکاتلند برای auld لنگ تا کنون

بسیاری از اسکاتلند رای به ماندن در اتحادیه اروپا — اما آنها را ترک کرده اند به هر حال. یک جوان اسکاتلندی کاری قاره دویچه وله الیوت داگلاس می نویسد که آینده چیزی جز بلاتکلیفی و سرخوردگی.

رانندگی باریک جاده های کشور وجود دارد هیچ چیز perceptibly مختلف در چشم انداز از دوران کودکی من. همان بنفش-سبز تپه همان خاکستری عصبانی آسمان همان سرد دریای شمال وزش پیشرو گوسفند هم.

این اولین سفر بازگشت به اسکاتلند پس از من سمت چپ به کار در آلمان در تابستان گذشته. اگر چه هیچ چیز به نظر می رسد که تغییر از ساعت 11 شب 31 ژانویه سال 2020 جزیره من گذشته گرفته شده است یک گام به دور از قاره, من در حال حاضر خانه تماس بگیرید.

جاده به اسکاتلند Brexit

اسکاتلند در اتحادیه اروپا و انگلستان است و تحت سلطه سیاست از زندگی بزرگسالان است. در سال 2014 اسکاتلند دقت رای دادند در برابر استقلال از بریتانیا است. یکی از استدلال های اصلی ساخته شده توسط anti-استقلال حرکت بود که توسط باقی مانده بخشی از بریتانیا ما همچنان به درو پاداش از بودن در اتحادیه اروپا یکی از قدرتمند ترین بلوک های سیاسی در جهان است.

ادامه مطلب: نظر: Little Britain ریش به اهمیتی

Elliot Douglas in the Scottish Borders (DW/E. Douglas)

پست-Brexit اسکاتلند به نظر می رسد همان است اما احساس می کند discernibly مختلف می نویسد دویچه وله الیوت داگلاس

من فقط تبدیل شده بود 19 و این اولین بار بود من اعمال من دموکراتیک حق رای دادن. بی پروا و پر از امید برای مترقی آینده اسکاتلند من رای برای استقلال. سپس من بلافاصله پشیمان آنچه تا به حال شده است در یک تصمیم عجولانه. من فقط آغاز شده بود دانشگاه من تا به حال نقل مکان به یک محل اقامت با تعداد زیادی از اروپایی ها و این بودجه از اسکاتلند انگلستان و اتحادیه اروپا ساخته شده است که این امکان را برای من به مطالعه است. من احساس گناه روز پس از همه پرسی. من تا به حال شده است بخشی از 45 درصد که خواستار شکستن این پادشاهی است. چگونه می تواند من می خواستم برای تبدیل این جدا که خیلی بستگی نيازمند است ،

دو سال بعد من از خواب بیدار در صبح ژوئن در رشته کوه های آلپ سوئیس به خبری که 52 درصد از انگلیسی ها رای داده بودند برای انگلستان به ترک اتحادیه اروپا. در اسکاتلند 62 درصد از رای دهندگان را رد کرده بود Brexit. من رفت و به کار در تابستان من کار به عنوان یک کارآموز در یک شرکت بین المللی صلح-ساختمان کنفرانس احساس خیره شدن و اشتباه در چشم انداز توضیح این انتخاب به همکاران از سراسر جهان است.

در سال دخالت من را انتخاب کرده بود به مطالعه زبان در دانشگاه بود و در مورد به کشتی سوار در یک برنامه اراسموس در آلمان — بودجه اتحادیه اروپا, این برنامه اجازه می دهد تا دانشجویان اروپا به تحصیل در خارج از کشور — که در آن من می خواهم با کار و تبدیل شدن به دوستان خود و تبدیل شدن به دوستان با شهروندان اتحادیه اروپا. Brexit بود blindsided من.

آن شده است یک سنگی سه و نیم سال پس از آن اما در سال 2020 چیزی است که به نظر می رسید غیر ممکن است کابوس در نهایت به واقعیت تبدیل شد. در ماه ژانویه عضویت اراسموس برنامه برای انگلستان قطع شد. من ممکن است یکی از نهایی ذینفع از برنامه است.

لحظه ای از تغییر

در Brexit شب من ملاقات با دوستان قدیمی مدرسه به خنده و نوشیدنی دور یک شب در یک خانه رعیتی قدیمی دور از براق شیشه ای ساختمان ها از بروکسل تکریم سنگ وست و کثیف معماری مدرن پارلمان اسکاتلند در ادینبورگ. در پنج سال گذشته همه ما بهره مند از محل ما در اتحادیه اروپا — توسط تحصیل و زندگی در خارج از کشور, تعطیلات, job-hopping. در حال حاضر هیچ یک از ما دقیقا می داند چه آینده نگه می دارد.

People at a rally in Edinburgh hold Scottish and EU flags (AFP/Getty Images/A. Buchanan)

مردم اسکاتلند رای به ماندن در بریتانیا و اتحادیه اروپا

عدم اطمینان به زمین من طول کشیده-از سال Brexit مذاکرات است. Brexit فرستاده است تا مردم را به حمایت سیاسی از افراط و اسکاتلند احساس می کنم مثل یک سرزمین کلی و مطلق. مردم سرخورده با سیاست های جریان اصلی و حتی بیشتر از تزلزل در باورهای خود را. وجود دارد به نظر می رسد بیشتر نفرت و عدم تحمل و کمتر احترام به دیگران است.

برای من هیچ حزب یا جنبش ارائه می دهد آینده و یا یک راه حل است که حس می کند. هر استدلال برای استقلال اسکاتلند برای دوم همه پرسی برای هر نوع مبارزه با تروریسم در اروپا به نظر می رسد بر اساس کور حمایت از افراط است. من احساس می کنم دور از هر یک از گزینه های.

برای Auld لنگ تا کنون

در دشت اسکاتلند دور از Loch Ness Monster و کوه از ارتفاعات ما کشور اسکاتلندی شعر. والتر اسکات و رابرت برنز گردش از طریق این تپه. وقتی اعضای پارلمان اروپا از 27 کشور در هفته گذشته سنگ عبارت از سوختگی به پیشنهاد انگلستان وداع — “برای Auld لنگ تا کنون” — من منتقل شد. در اسکاتلند این آهنگ که نشانه پایان یک عروسی و یا یک حزب است; آهنگ ما بخوان در نیمه شب در پایان سال. اسکاتلندی — گویش من — آن را به معنی “به خاطر زمان های قدیمی.”

من این مکان را ترک و بازگشت به آلمان که در آن من در ساخت یک خانه جدید. من یک نر با یک, آموزش و پرورش, امتیاز زبان دوم و یک خانواده را در صورت لزوم. مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد بود که از نظر مالی یا اجتماعی ناتوان کننده و ترسناک است که آن را ممکن است برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک مهاجران و رفاه گیرندگان.

در عین حال اتحادیه اروپا بوده است بخشی از تمام زندگی من. من سفر شخصی به مبارزه با تروریسم در اروپا شده است پر از تناقضات و سوالات پاسخ داده نشده و در آینده به نظر می رسد بیشتر از همان.

من شک چشم انداز از دوران کودکی من را تغییر اندازه. گوسفند در تپه تحت زمستان, آسمان صاف خواهد ازدحام بسیار به عنوان آنها را برای قرن ها و سنت های دوستی و اوراق قرضه است که اسکاتلند آنچه در آن است را ادامه خواهد داد که آنها برای auld لنگ تا کنون.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر