من اروپا: trump’s بالکان معامله می فرستد لرزد از طریق جنوب شرقی اروپا

اتحادیه اروپا شکست خورده است و در بالکان و در حال حاضر ایالات متحده آمریکا است که دوباره درگیر شدن با منطقه است. اما این خبر خوبی برای کشورهای یوگسلاوی سابق می گوید: نوربرت Mappes-Niediek.

روس ها می آیند! این چیزی بود که به طور کلی پیش بینی پاییز گذشته پس از اتحادیه اروپا واگذار مهمترین اهرم در بالکان — چشم انداز الحاق — گفت: هیچ به الحاق مذاکرات با آلبانی و شمال مقدونیه. که گام برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط اروپایی ها?

برخی از آنها شرط بندی در چین است. پس از همه چینی ها نشان داده اند علاقه در بالکان برای سال در حال حاضر به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای به دست آوردن اقتصادی و سیاسی جای پایی در اروپا است. ترکیه جدید قدرت منطقه ای نیز دیده می شود به عنوان یک خودی نکته. آن را به عنوان معلوم اروپایی ها هستند که جایگزین قدرت به سختی کسی تا به حال با حساب: ایالات متحده است.

در ماه های اخیر واشنگتن منصوب شده است دو ویژه نمایندگان به منطقه یک که در آن آن را به حال علاقه مند شده است برای مدت زمان طولانی. مشکل بالکان در حال حاضر تبدیل به یک زمین تمرین برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاست خارجی. رئیس جمهور ایالات متحده می خواهد به “معاملات” در سراسر جهان با توجه به دکترین خود را: در هر نزاع بین المللی طرفین نزاع — معمولا “مردان قوی” در تصویر خود را — باید توافق به اصطلاح راه حل. در انجام این کار آنها نیاز به قوانین بین المللی و یا موافقت نامه های بین المللی حقوق یا منافع اشخاص ثالث به حساب آورد. تا کنون این استراتژی موفق نبوده برای مغلوب ساختن پیشی جستن در هر نقطه در جهان است. کاخ سفید می بیند بالکان به عنوان یک خوش آمدید, تمرین زمین. در اینجا بازیکنان ضعیف هستند و آنها باید احترام زیادی برای امریکا است.

بیشتر بخوانید: آلمان AKK هشدار روسی, چینی, نفوذ در بالکان

یک مرد قوی برای کوزوو

زودتر او منصوب شده از مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده ویژه برلین سفیر ریچارد Grenell مستقر صعودی دیپلماسی اعلام کرد که یک “قدرتمند” در مغلوب ساختن پیشی جستن قالب و رئیس جمهور هاشم Thaci باید کنترل دوباره در کوزوو است. واقعیت این است که رای دهندگان مجازات Thaci حزب اکتبر گذشته انتخابات و Thaci خودش متنفر است توسط بخش های بزرگی از جمعیت کاسته نشده کاخ سفید را پشتیبانی می کند.

اینکه آیا یا نه ما موفق شد در دفاع از خود را در سراسر هیئت مدیره در کوزوو ایجاد خواهد شد در روز دوشنبه زمانی که برنده اکتبر انتخابات جناح چپ پوپولیستی Albin Kurti باید در صورت مجلس. آمریکایی ها او را نمی خواهم. آنها در حال تلاش به سنگ فرش با هم یک لباس رنگارنگ دلقک ها لرزان ائتلاف حاکم که به Thaci سوار شدن آسان. Kosovars در حال حاضر استفاده می شود به سفرای خارجی تصمیم گیری می شود که در خود دولت و چه کسی ندارد. از 45 درصد از رای دهندگان که هنوز زحمت به رای یک سوم تنها انجام این کار برای تضمین شغل خود را. اگر حزب شما که مدیون موقعیت خود را از دست می دهد شغل خود را از دست رفته است.

ادامه مطلب: کرواسی در اتحادیه اروپا در انتخابات ریاست جمهوری: چه خواهد شد آن را برای اروپا ؟

Hashim Thaci, Federica Mogherini & Aleksandar Vucic (Europäische Kommission)

در بروکسل Vucic (سمت چپ) و Thaci (راست) مذاکره مرز شیفت تحت حمایت سابق مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا فدریکا موگرینی

“معامله” Thaci و صربستان همتای الکساندر Vucic می خواهید برای ایجاد را کوزوو و صربستان ارز سرزمین: Albanian-جمعیت آنهایی که در صربستان برای حضور جمعیت آنهایی که در کوزوو است. اما این تنها در نگاه اول است که یک ارز از خاک را به نظر می رسد به یک راه حل قابل دوام به ادامه کوزوو سوال. همه تجربه از تلاش برای ایجاد “پاک” راه حل ها در بالکان تضعیف آن است. هنگامی که جمعیت به اندازه کافی قومی “خالص” رهبران مستبد در هر دو طرف دیگر نیاز به اقلیت ها از حقوق خود و بالاتر از همه خود را در حفاظت از قدرت به حساب آورد. آنها احساس می کنند که آنها استادان در خانه خود با اختیار تام به انجام به عنوان آنها لطفا.

در کوزوو وجود دارد قابل توجه گریزی نه تنها به مقابله بلکه به استبدادی فاسد و حاکمان و خارجی پدر سروری در کل. اما جای تردید است که این گریزی است به اندازه کافی برای مقاومت در برابر واشنگتن lures و تهدید. حتی اگر باغی Kurti می کند تبدیل شدن به نخست وزیر در برابر اراده ایالات متحده آمریکا ادامه خواهد داد به نگه دارید تا فشار.

بیشتر بخوانید: پزشکان فرار از ناامیدی خویش و قوم پرستی در غرب بالکان

اتحادیه اروپا شکست خورده است

اقتصادی غالب اروپایی ها هیچ کمک در این زمینه. در واقع آن بود که مقامات اروپایی از همه احزاب لیبرال جمهور فرانسه سبز اتریش از یک محافظه کار کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور از لوکزامبورگ و به ویژه سوسیال دموکرات اتحادیه اروپا در امور خارجی کمیسر از ایتالیا — که به طور ناگهانی فکر می کردند که در تاریخ با قرار دادن این فاجعه باری خاک-ارز معامله بین strongmen Thaci و Vucic در مرحله بزرگ در وهله اول به وحشت نه تنها از آلمانی ها و انگلیسی ها بلکه خود را از دیپلمات ها و تمام کسانی که آشنا با این منطقه است.

اتحادیه اروپا شکست خورده است و در بالکان بار دیگر و بار دیگر این آمریکایی ها که در حال ورود به خلاء — فقط به عنوان آنها در طول جنگ بوسنی و دو بار قبل از اینکه در کوزوو است. نتایج این مداخلات نشان می دهد که این خبر خوبی نیست. بوسنی باقی مانده تقسیم به این روز در حالی که صربستان یک مورد مشکوک که دستکاری اتحادیه اروپا, پوتین و تمام کسانی که به دنبال نفوذ در بالکان. کوزوو یک تحت الحمایه قدرت است که نمی تواند همراه.

علاقه که به رهبری آمریکا برای دخالت در این مورد جاری نشان می دهد که بدتر است این است به آمده است. رئیس جمهور آمریکا به دنبال ارزان خارجی پیروزی در این انتخابات سال, در حالی که همچنین با در نظر گرفتن فرصت بیشتر برای تضعیف اتحادیه اروپا او را بیزار. در هر صورت پس از رد کردن مرحله بعدی در اتحادیه اروپا به سمت شرق گسترش به عنوان فرموله شده توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اروپا شده اند گیر کرده و عاجزانه در حاشیه. برای بالکان, این دیگر مربوط به اینکه آیا یا نه آنها در حال نزاع در مورد آن.

نوربرت Mappes-Niediek زندگی در گراتس, اتریش. او در جنوب شرق اروپا خبرنگار متعدد آلمانی زبان روزنامه ها.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر