قتل و دیگر جرایم در کاهش سراسر جهان با توجه به کروناویروس مستندات

ایالات متحده گزارش داد حداقل 2,074 مرگ و میر ناشی از رمان COVID-19 coronavirus جمعه که بالاترین تعداد مرگ و میر در این کشور دیده می شود در یک روز پس از همه گیر آغاز شد. به طور کلی در ایالات متحده وجود داشته است تقریبا 19,000 مرگ و میر و بیش از 500,000 موارد تایید شده.

هر سی ان ان جمعه ممکن است اوج تعداد مرگ و میر در ایالات متحده هر چند قطعا وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این مورد است. دکتر کریس موری مدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن که به ایجاد مدل کاخ سفید است که با استفاده از برای ارزیابی روند همه گیر گفت که در حالی که نتایج متفاوت خواهد بود توسط دولت “ما به نظر می رسد تقریبا نزدیک به قله” در سطح ملی است. اما موری هشدار داد که بلند کردن اجسام مستند اقدامات بیش از حد به زودی می تواند تغییر دهد. “وجود دارد بسیار قابل توجهی خطر ابتلا به دوباره بجای اول برگشتن اگر ما همین حالا صبر کنید به نقطه که در آن بسیاری از انتقال نزدیک به صفر در هر ایالت” او گفت:.

نیویورک باقی مانده است مرکز ایالات متحده شیوع و روز جمعه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) اعلام کرد که دولت تا به حال ثبت بالاترین تک روز شمار کشته شدگان هنوز در 779. “است که بسیار تکان دهنده و دردناک و نفس من حتی نمی باید کلمات آن را,” او گفت:.

از صبح روز شنبه جهانی مرگ و میر در ایستاده بود بیش از 103,000 و تعداد موارد تایید شده پیشی گرفته بود 1.7 میلیون داده پیروی توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. در برخی از نقاط داغ مانند اسپانیا مرگ روزانه بالغ باقی می ماند اما به نظر می رسد در یک روند رو به پایین. در ادامه مطلب NPR و سی ان ان. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر