کنفرانس امنیتی مونیخ: آمریکا-چینی رویارویی آویزان بیش اجلاس

جنگ لفظی بین آمریکا و چین در اجلاس بازیگران سایه دیپلماسی تلاش. در حالی که ما ارائه وخیم هشدار در مورد نفوذ چین چین گفت: غرب باید قبول آن سیستم های مختلف.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo شروع سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه توسط ئی رد شعار امسال جمع آوری: “Westlessness.” “غرب برنده ما در مجموع برنده. ما در حال انجام آن با هم” Pompeo اعلام کرد به نمایندگان نشستن در مجلل سالن اصلی باواریا هتل.

او در ادامه به فهرستی از آنچه که او بر این باور بودند که غرب دستاوردهای اصرار بر قدرت دموکراسی به پرورش و رفاه. “کشورهای آزاد هستند به سادگی موفق تر از هر مدل دیگر که سعی شده در تاریخ تمدن” او گفت: قبل از remarking پناهندگان بحران: “شما نمی بینم جهان را افراد در معرض خطر خطر جان خود را به جست و خیز به طور غیر قانونی یکهو به کشورهایی مانند ایران و یا به کوبا.”

اما پس از آن طرح از اعتماد وزیر امور خارجه اختصاص داده شده خیلی از نیمه دوم خود را 16 دقیقه سخنرانی به جهان قدرت او فکر می کند کشورهای دیگر باید ترس بیشتر: چین است.

بیشتر بخوانید: آمریکا, چین منجر جهانی افزایش در هزینه های دفاعی

“چین تعدی در منحصر به فرد مناطق اقتصادی ویتنام و فیلیپین و اندونزی,” او گفت:. “چین تا به حال یک مرز یا دریایی اختلاف با تقریبا هر کشور هم مرز با آن … Huawei و دیگر چینی دولت مورد حمایت شرکت های فن آوری در حال اسب های تروجان برای هوش. … چین خواستار سکوت در تایوان و هنگ کنگ به طوری که معاملات را حفظ خواهد کرد در جریان است.”

München MSC US-Außenminister Mike Pompeo (picture-allinace/AP/J. Meyer)

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اختصاصی زیادی از سخنرانی خود را به بحث در مورد تهدید چین به شمار.

ما در برابر چین

موضوع در نظر گرفته شد تا چند دقیقه بعد توسط خود دولت همکار وزیر دفاع علامت Esper که گفت: در سخنرانی خود “تحت ریاست جمهوری یازدهم حکومت حزب کمونیست چین عنوان شده است و حتی سریع تر و بیشتر در جهت اشتباه—بیشتر سرکوب داخلی بیشتر درنده اقتصادی شیوه های سنگین تر-handedness و بیشتر مربوط برای من بیشتر تهاجمی نظامی استقرار.”

Esper شد و سریع برای روشن کردن نقطه خود را: “من اجازه دولت جلو اگر چه ایالات متحده به دنبال جنگ با چین,” او اضافه شده قبل از ذکر کمک که ما فرستاده است چین برای کمک به مقابله با کروناویروس.

ادامه مطلب: فاز یک توافق کنار می تواند تجارت جنگ آینده به معنای انتخاب چین یا ایالات متحده ؟

Ian Bremmer رئیس اتاق فکر گروه اوراسیا به گوش Esper با برخی از شک و تردید. “او گفت که, و سپس او را صرف بیشتر از سخنرانی خود صحبت کردن در مورد چگونه چین است توسط قوانین بازی و چگونه ما نیاز به مقابله با آنها گفت:” دویچه وله Michaela Küfner. “آنها چالش اصلی به ایالات متحده است. چه جالب این است که تقریبا هر کس در دولت آمریکا و همه دموکرات ها هستند که در اینجا با آن موافق خط. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن یک گفت: چین در حال انجام همه چیز را او می تواند در coronavirus.”

Deutschland München Sicherheitskonferenz | Wang Yi (Reuters/A. Gebert)

وزیر امور خارجه چین وانگ یی صحبت می کند در کنفرانس امنیتی مونیخ.

چین بازدید

چین در پاسخ به Pompeo و Esper بود به نشان می دهد که ما درد و رنج بود مخلوطی از توهمات عظمت و پارانویا است. “غرب نیز نیاز به اجتناب ناخودآگاه اعتقاد به برتری آن تمدن و خود را رها از تعصبات و نگرانی در مورد چین” وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: در اظهارات خود به کارشناس محترم. “این نیاز به احترام به انتخاب مردم و پذیرش و استقبال از توسعه و دوباره جوان سازی از یک کشور مهم در شرق با یک سیستم متفاوت از غرب است.”

ادامه مطلب: Sieren چین: یک معامله تجاری با یک علامت سوال

زبان خود را در متعاقب آن Q&A بود و حتی کمتر دیپلماتیک. “(Pompeo و Esper) مکرر خود اسمیر مبارزات و انتقاد از چین,” او گفت: کارشناس ارشد رئیس ولفگانگ Ischinger. “من نمی خواهم به اتلاف وقت ما در واکنش به تمام چیزهایی گفتند. در واقع می توانم بگویم که همه این اتهامات علیه چین نهفته است.”

Donald Trump and Liu He in Washington

ماه گذشته آمریکا و چین امضا ‘فاز یک از موافقتنامه تجارت آزاد—اما برخی از کارشناسان می گویند تجارت تنش بین دو تنها رشد خواهد کرد.

وانگ Huiyao رئیس مرکز چین و جهانی شدن و مشاور دولت چین گفت: MSC را “Westlessness” موضوع صرفا منعکس لازم در اصلاح چگونه غرب توجه جهان است.

“من فکر می کنم این خوب نیست به تاکید بیش از حد ‘غرب’ یا ‘شرق’—ما مردم و ما یک سرنوشت مشترک” او گفت: DW را شمیل شمس. “این معنا نیست که چین در حال رفتن به قدرت غالب در جهان است. چین هنوز نشدم پشت به ما در سرانه تولید ناخالص داخلی آن است که هنوز هم نسبتا بزرگ کشور در حال توسعه در بسیاری از راه.”

استفاده از استبداد

این درست است که ظاهری تقسیم در این پیام از دولت آمریکا نکات در برخی از عدم قطعیت در غرب با توجه به اینکه چگونه به مقابله با چین است. آمریکا همچنان جهان را از مهمترین ابرقدرت—اما به عنوان ماهیت دموکراسی نیست همیشه صحبت با یک صدا.

ادامه مطلب: چین در حال حاضر در جهان است 2-بزرگترین سلاح تولید — گزارش SIPRI

که گفت: Bremmer می دهد دیگر کشورهای بزرگ یک مزیت: وحدت هدف: “روس ها و چینی ها نیست به عنوان قوی, اما آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند درست است ؟” او گفت:. “اگر شما نگاهی به پوتین و شی جینپینگ آنها هر دو در حال حاضر تبدیل شدن به رهبران برای زندگی است. آنها هر دو در حال حاضر هیچ چالش های داخلی آن را بسیار آسان را برای آنها را به پروژه طولانی مدت حتی با کشورهایی که لازم نیست که همان انعطاف پذیری ندارد و همان پول نقد ندارد و قابلیت های نظامی ایالات متحده…و این یک مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>