کنفرانس امنیتی مونیخ: دبیر کل ناتو دفاع اطلس روابط

اطلس روابط در حال بدست گرفتن در مرکز صحنه در دو روز از کنفرانس امنیتی مونیخ. مایک Pompeo را رد کرده است آلمان انتقاد از ما عقب نشینی از صحنه جهانی.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ تبلیغ روابط اتحادیه اروپا در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه.

“هر گونه تلاش برای فاصله گرفتن اروپا از آمریکای شمالی نه تنها تضعیف اطلس باند, اما آن را نیز خطرات تقسیم اروپا,” او گفت:. “من باور نمی کنم در اروپا به تنهایی. من اعتقاد دارم که در اروپا و امریکا با هم.”

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo صحبت کرد و پس از آن و دفاع در برابر آلمان انتقاد است که ما تا به حال عقب نشینی از صحنه جهانی است.

رهبران از جمله رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی, روسی, وزیر امور خارجه سرگئی لاوروف و وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer نیز مجموعه ای برای مقابله با مسائل جهانی در این کنفرانس است.

پانل عبارتند از: “گفتگو با ایران” و “نگه داشتن آن اقیانوس آرام: امنیت مدیریت روابط در آسیا است.”

افغانستان

صحبت های در حال انجام مذاکرات به منظور تسهیل در کاهش خشونت در افغانستان استولتنبرگ گفت که صلح باید در درجه اول به عنوان یک نتیجه از تلاش های از درون افغانستان است.

“تنها راه حل پایدار برای بحران در افغانستان است افغان و متعلق به پروسه صلح به رهبری افغانها,” او گفت: در پاسخ به پرسش دویچه وله تری Schulz.

“ما تنها به کاهش حضور ما اگر نگاه ما به ولایت است که واقعا مایل و قادر به ارائه” او گفت:.

ادامه مطلب: آنچه می تواند ما انتظار داریم از این سال کنفرانس امنیتی مونیخ?

چین و واتیکان پیشرفت

در حاشیه این کنفرانس چین و واتیکان وزرای خارجه ملاقات برای اولین بار در روز جمعه. مذاکرات بین چین وانگ یی و اسقف اعظم پل گالاگر آمد در میان بهبود روابط بین دو کشور با هیچ روابط دیپلماتیک پس از یک توافق در انتصاب اسقف در سال 2018 است.

“امروز اولین جلسه بین چین و واتیکان وزرای خارجه” گفت: وانگ با توجه به دولتی روزانه مردم. این دو همچنین در مورد چین در تلاش برای مهار این کروناویروس جدید اپیدمی شد همچنین در روز شنبه را در دستور کار برای بحث و گفتگو.

واتیکان با صدور بیانیه ای گفت که این مذاکرات “صمیمی” و که تماس بین دو طرف شاهد تحولات مثبت است.”

وانگ و گالاگر همچنین تبلیغ تمایل به ادامه “نهادی گفت و گو در سطح دو جانبه برای ترویج زندگی کلیسای کاتولیک و خوب از مردم چین.

lc/aw (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>