کنفرانس امنیتی مونیخ: ناتو, دبیر کل دفاع trans-Atlantic روابط

اطلس روابط در حال بدست گرفتن در مرکز صحنه در دو روز از کنفرانس امنیتی مونیخ. مایک Pompeo را رد کرده است آلمان انتقاد از ما عقب نشینی از صحنه جهانی و وعده داده شده 1 میلیارد دلار برای انرژی اروپا.

ایالات متحده در دفاع از آن نقش پیشرو پس از دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ تبلیغ روابط اتحادیه اروپا در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه.

“هر گونه تلاش برای فاصله گرفتن اروپا از آمریکای شمالی نه تنها تضعیف اطلس باند, اما آن را نیز خطرات تقسیم اروپا,” او گفت:. “من باور نمی کنم در اروپا به تنهایی. من اعتقاد دارم که در اروپا و امریکا با هم.”

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo دفاع در برابر انتقاد است که ما تا به حال عقب نشینی از صحنه جهانی است.

“من خوشحالم که به گزارش مرگ دو سوی اقیانوس اطلس داد که به شدت اغراق شده است. غرب برنده است و ما در حال برنده شدن با هم” Pompeo گفت: در یک سخنرانی.

“ما چراغ 81 سازمان ملل در مبارزه جهانی را از داعش برای “خلافت” او با اشاره به “دولت اسلامی” گروه های شبه نظامی. “این امریکا است که رد جامعه بین المللی?”

Pompeo شد در پاسخ به نظرات از رئیس جمهوری آلمان فرانک والتر اشتاین مایر که روز جمعه گفت آمریکا را رد کرد “حتی این ایده از یک جامعه بین المللی” و بازیگری “در هزینه همسایگان و همکاران.”

تغییر سیاست

DW خبرنگار در مونیخ, Teri Schulz, اشاره, تغییر در سیاست از کاخ سفید داده Pompeo اظهارات.

“این بسیار جالب بود به این معنا که او در راه تلاش است تا به بحث در اروپا به مایل به اطلس همکاران پس از دولت آمریکا انجام داده است بسیار به نوبه خود آنها را دور,” او گفت:.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas بود مشتاق به تطهیر صحبت از هر گونه پتانسیل شکاف بین آمریکا و اروپا و همچنین در ستایش فضایل ناتو البته یک سازمان نیاز به اصلاحات است.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک اشتباه به گودال اروپا در برابر ایالات متحده” Maas گفت: DW. “ما در یک اتحاد امنیتی است که آثار ناتو است. اما نیاز به اصلاحات و ما در حال بحث در مورد که در حال حاضر. ما می خواهیم برای تقویت سمت اروپا از ناتو و برای انجام این کار ما نیاز به رسیدن به اجماع در اروپا است.”

بیشتر بخوانید: کارشناسی ارشد: وزیر امور خارجه آلمان خواستار اروپایی دفاع اتحادیه در 10 سال آینده

نقش بزرگتر برای آلمان

آلمان وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer گفت: نمایندگان کنفرانس که غرب و آن آرمان بودند به چالش کشیده و به دادگاه تجدید نظر برای اقدامات مشخص برای تقویت امنیت است.

اروپا و آلمان “را یک وظیفه برای تبدیل شدن به بیشتر قادر و بیشتر مایل به عمل” او گفت:. “ما هنوز به اندازه کافی.”

“من می خواهم اعمال ما را به بهتر هماهنگ بین المللی, و من می خواهم آنها را بیشتر قابل مشاهده است. من می خواهم ما را قادر به دنبال منافع خود و برای ماندن در دوره حتی زمانی که رفتن سخت می شود.”

Kramp-Karrenbauer گفت: تلاش شد در جریان به منظور افزایش بوندس تجهیزات و قدرت مبارزه و به نام در آلمان برای تبدیل شدن به “قوی” در آن ماموریت های خارج از کشور از جمله در منطقه ساحل آفریقا.

“ساحل عاج کلیدی منطقه برای اروپا و برای مثال وقتی که می آید به مهاجرت بلکه متاسفانه وقتی که می آید به تهدید تروریسم” او گفت:.

وزیر دفاع همچنین گفت او موافقت کرد و با داشتن یک مشترک اروپا ابتکار عمل را در تنگه هرمز به جای حمایت از یک رهبری آمریکا ماموریت وجود دارد چرا که “ما فراموش نمی کنم که حداکثر فشار است که راه درست برای مقابله با ایران است.”

ادامه مطلب: نظر: Annegret Kramp-Karrenbauer — یک نبرد به دست آورد اما جنگ تمام نشده

Ian Bremmer رئیس اتاق فکر گروه اوراسیا گفت: غرب بود “بسیار ضعیف تر و بیشتر تقسیم” نسبت به گذشته با عدم تراز در میان قدرت های اروپایی به عنوان یک مشکل جدی است.

“روس ها و چینی ها نیست به عنوان قوی, اما آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند — آنها صحبت امتیاز در تراز وسط قرار دارد,” او گفت: DW. “آمریکایی ها نمی دانند که آنچه آنها می خواهند به انجام نظر امنیت جهانی … اروپایی ها نمی دانند که آنچه آنها قادر به از راه دور جایگزین یا مکمل هر یک از این نقش است.”

تنش با چین

قبلا وزیر دفاع علامت Esper انتقاد چین “به دنبال استفاده از فن آوری های نوظهور برای تغییر چشم انداز از قدرت و تغییر شکل جهان را به نفع خود” با اشاره به ارتباطات از راه دور شرکت Huawei.

“در طول زمان ما به تماشای آنها را توقیف و militarize جزایر در دریای چین جنوبی و به سرعت در حال مدرنیزه کردن نیروهای مسلح,” او گفت:.

او گفت: چین به طور فزاینده ای در تلاش برای همکاری انتخاب کردن دولت و مقامات محلی در ایالات متحده و در سراسر جهان و نفوذ کشورهای دیگر در هند و اقیانوس آرام.

او همچنین لمس کردن در ترس از چین توسعه نظامی. “وقتی که می آید به امنیت خود سود ما باید به دولت چین در کلمه خود را. آنها گفته اند که تا سال 2035 نظامی در نظر دارد برای تکمیل آن نوسازی و 2049 آن به دنبال تسلط بر آسیا به عنوان برجسته جهانی قدرت نظامی.”

چینی توسعه

چین وزیر خارجه و وانگ یی رد ما انتقادات به عنوان “نهفته است.”

“اگر غرب برخوردار ماندگار رفاه و پیشرفت در حالی که بقیه در حال فرو رفته در عقب ماندگی, multilateralism هرگز نمی تواند واقعا اجرا شود” گفت: وانگ.

“به عنوان یک کشور بزرگ با 5000 سال تمدن چین نوسازی شده است که از طریق کار سخت و خرد از مردم آن را نشان دهنده یک روند اجتناب ناپذیر در تاریخ است. با توجه به آن شرایط طبیعی چین را کپی مدل غربی,” او گفت: “نسبت دادن “موفقیت های قابل توجهی” به “راه سوسیالیسم با ویژگی های چینی.”

“آنچه که ما را انتخاب کرده اند این است که صلح آمیز و توسعه در کشور خود ما و همکاری متقابلا سودمند با جهان” گفت: وانگ.

“به جای تحریک رویارویی آنها [کشورهای توسعه یافته] باید با هم کار کنند برای حفظ صلح و ثبات” او گفت:.

ادامه مطلب: آنچه می تواند ما انتظار داریم از این سال کنفرانس امنیتی مونیخ?

Coronavirus

شین باند چین معاون وزیر امور خارجه صحبت با اطمینان در این کنفرانس در مورد کشور خود توانایی شامل coronavirus بیماری همه گیر.

او پیش بینی کرد که از آن خواهد شد بیش از مدت کوتاهی و تنها با “کوتاه مدت و موقت” اثرات آن بر اقتصاد آن است.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است و بیش از این رام تقاضای مصرف کننده منتشر خواهد شد به سرعت و اقتصاد را به شدت ارتجاعی,” شین اضافه شده است.

چین وزیر امور خارجه همچنین با تمجید از چین دست زدن به ویروس و گفت که تنها 1 درصد از موارد تشخیص داده شده اند در خارج از چین ارائه کرد. “کشور چین است و خدا را شکر ملت” گفت: وانگ.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: همه چیز شما نیاز به دانستن

سرمایه گذاری اروپا

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تبلیغ نیاز به سرمایه گذاری به شدت در اقتصاد اروپا است. “ما نیاز به عمل سریع تر در سطح اروپا” او گفت:. “چگونه می توانیم سرمایه گذاری سریع تر است ؟ ما نیاز اروپا طرح” پاکسازی گفت: با استناد به رشد 5G و محاسبات ابری.

“چین و از سوی دیگر سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول. این همه پول که سرمایه گذاری. آن را نه لزوما پاک کردن آنچه که آنها انجام … چین در حال سرمایه گذاری در آینده خود را و بنابراین ایالات متحده است. ما به اندازه کافی سریع نیست.”

“اگر چین همچنان رو به افزایش و آن را همچنان به دنبال سیاست با هدف توسعه زیرساخت های آن دیجیتال و توسعه و گسترش و افزایش حضور خود در اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام منطقه است که به این معنی است که منافع دیگر قدرت های بزرگ ممکن است پیشی گیرد و توسط چین در برخی از نقطه در شرایط اقتصادی است. بنابراین ما نیاز به توسعه چیزی به واکنش نشان می دهند به این توسعه” پاکسازی گفت.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا الحاق کشورهای بالکان: پیر با هدف قوانین جدید

او همچنین هشدار داد که غرب است “تضعیف” در اشاره به Pompeo نظرات در دو سوی اقیانوس اطلس توافقنامه تجارت. “وجود دارد یک سیاست آمریکا که چند سال پیش شروع شد و نه فقط در این دولت که شامل نوع خاصی از خروج از یک تجدید نظر از ارتباط آن با اروپا است.”

Pompeo همچنین متعهد $1 میلیارد دلار در کمک به کشورهای اروپایی برای آب و هوا و انرژی توسعه است.

پاکسازی هشدار داد که روسیه به دنبال “بی ثبات کردن” دموکراسی های غربی با دخالت در انتخابات و رسانه های اجتماعی دستکاری.

“روسیه نمی تواند مسدود کردن پیشرفت در شورای امنیت گفت:” پاکسازی و اضافه کرد که بیشتر هماهنگی اروپا مورد نیاز است. استراتژی برای روسیه است و نه قابل دوام در راه مالی. روسیه به بهره برداری ما از ضعف و عدم قطعیت در درگیری مانند سوریه است.”

kmm, jsi/اس ام اس (AFP dpa رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>