کنفرانس امنیتی مونیخ: رهبران آفریقایی غایب از علیرضا طلیسچی مذاکرات

در کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان و دیگر قدرت های جهانی نگرانی در مورد بدتر شدن وضعیت امنیتی در منطقه ساحل. اما سران دولت که دعوت شده بودند آشکارا وجود ندارد.

در 56 کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان به قدرت های جهانی تبدیل به بین المللی دفاع از مسائل با تمرکز بر “Westlessness”—این ایده که کشورهای غربی در حال نامشخص از ارزش ها و گرایش استراتژیک. مقامات همچنین در مورد پیامدهای coronavirus شیوع خاورمیانه و لیبی بحران است.

در شلوغ Bayerischer Hof, هتل, آفریقایی, چهره ها, همه سطح پایین نمایندگان می تواند شمارش در انگشتان دست است. نه تنها رئیس دولت از این قاره حضور داشتند با وجود این تهدید در حال رشد تروریسم و درگیری های مسلحانه آن پاره از هم جدا.

بیشتر بخوانید: سازمان ملل متحد: Sahel درگیری داشتن تاثیر مخربی بر روی کودکان, صدها نفر کشته شدند

گزارش نجات کودکان منتشر شده به عنوان رهبران جهان برگزار شده در شهر مونیخ آلمان گفت: حداقل 95,000 کودکان کشته شده بودند و یا معلول در سراسر جهان از سال 2005. ده ها هزار نفر ربوده شدند و میلیون ها نفر شد و دسترسی به آموزش و پرورش است.

Infografik Kinder in Konfliktgebieten 2020 EN

کودک آفریقایی بودند که بدترین آسیب دیده با توجه به صرفه جویی در کودکان است. برخی از 170 میلیون نفر در آفریقا و خاورمیانه زندگی می کنند در مناطق جنگی. “شما خواهید دید که بسیاری از درگیری های خشونت آمیز نیست ویژگی” Dan Smith, مدیر SIPRI بین المللی فکر می کنم تانک اختصاص داده شده به تحقیقات به جنگ تسلیحات کنترل تسلیحات و خلع سلاح گفت: DW.

اسمیت نا امید است جامعه بین المللی است و با توجه به بحران آشکار در آفریقا است. “آنها (آفریقایی ها) هستند نه بخشی از فکر امنیت جامعه است که در اینجا جمع شده بودند” اسمیت می افزاید. “این بدان معنی نیست که این جامعه را از نگرانی های بی ربط هستند اما آنها متمرکز Sahel; آنها نه متمرکز در شاخ آفریقا است.”

بیشتر بخوانید: آمریکا خروج نیروهای نظامی از علیرضا طلیسچی قرار می دهد فشار بر اروپا

کارشناسان امنیتی می گویند غرب مراقبت می کند به دلیل درگیری های مسلحانه در ساحل غرب آفریقا و شاخ هستند به اندازه کافی دور است که آنها لازم نیست به طور مستقیم تحت تاثیر کشورهای عضو اتحادیه اروپا. “زمانی که چیزی اتفاق می افتد در ساحل, مگر اینکه آن را تحت تاثیر جریان مهاجرت به سمت اروپا — اروپا نیست به خصوص در مورد آن” اسمیت می گوید.

آلمان باعث می شود یک مورد برای Sahel

در غیاب رهبران آفریقایی به این موضوع را به,جدول , آلمانی, وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauercalled برای افزایش تلاش در مبارزه با اسلام گرایان در آفریقا است.

“ساحل عاج کلیدی منطقه برای اروپا و برای مثال وقتی که می آید به مهاجرت و یا تهدید تروریسم” او افزود: “به همین دلیل است که بسیار مهم است که آلمان متعهد باقی می ماند وجود دارد از نظر نظامی نیز هست.”

München Sicherheitskonferenz AKK (Reuters/M. Dalder)

Kramp-Karrenbauer بیانیه تشویق شد, به جمهوری آفریقای مرکزی را وزیر دفاع ماری نوئل Koyara. “من این فرصت را برای تشکر از دولت آلمان برای ساخت چنین یک تصمیم عاقلانه” Koyara گفت: DW.

ادامه مطلب: خواهد اقدامات جدید برای مبارزه با تروریسم در منطقه ساحل بود به اندازه کافی است ؟

Koyarasaid این بود که نه فقط در مورد سیاست اما در مورد مراقبت از بشریت است. آفریقای مرکزی شده است زده و جنگ داخلی پس از سال 2012 است. یک مسلمان تحت سلطه ائتلاف از گروه های مسلح شناخته شده به عنوان Seleka در زمان بیش از سرمایه بانگی در سال 2013. از آن پس این کشور دیده می شود هزاران نفر کشته در میان درگیری با شبه نظامیان مسیحی.

Zentral-Afrika Marie-Noëlle Koyara Verteidigungsministerin (DW/F. Muvunyi)

“اگر شما نگاهی به میلیون فرزند درد و رنج این زنان که در حال اجرا هستند در اطراف برای نجات زندگی خود از زنان که مورد تجاوز قرار گرفته و کل روستاها بمباران بشریت باید آن را تحمل نخواهد کرد” Koyara گفت: حمایت از آلمان تماس برای اقدام در تعارض مبتلا مناطق در آفریقا است.

بانک جهانی beefs پشتیبانی

یک تغییر آب و هوا پانل بحث و گفتگو قبل از کنفرانس امنیتی مونیخ. آن را به یاد سیاسی و امنیتی سنگین وزن ها در مونیخ که جنگ در دارفور 17 سال پیش باعث شد اثرات تغییر آب و هوا و ادعا کرد زندگی از 300000 نفر است.

این درگیریها پس از تشدید تخریب محیط زیست در سودان مجبور بیش از 2 میلیون نفر به اردوگاه های پناهندگان.

Infographic - Refugees from the Central African Republic - EN

امروز تغییر آب و هوا-مربوط به درگیری ها به سرعت در حال گسترش در منطقه ساحل.

ادامه مطلب: مرکل در داووس: ‘ما اشتباه بود آماده بودن برای پناهندگان بحران’

برخی از 4.2 میلیون نفر آواره شده اند که از مارس 2019—یک میلیون بیشتر از ثبت شماره در سال 2018 است. خشونت تشدید در سال 2019 به خصوص در مالی, بورکینافاسو نیجریه و مناطق اطراف دریاچه چاد.

در پاسخ به بحران بانک جهانی اعزام آن مدیر عملیات اکسل ون Trotsenburg به منطقه است. “ما قصد داریم در سه سال آینده برای ارائه $53 میلیارد (€49 میلیارد دلار) به منطقه آفریقا,” او گفت: پیش از سفر خود به بورکینافاسو و مالی و چاد و موریتانی. “توجه ویژه ای خواهد شد با توجه به شکننده متحده مانند Sahel منطقه شاخ آفریقا و دریاچه چاد” ون Trotsenburg گفت: DW.

بانک جهانی می گوید آن قرار داده است تاکید بسیاری بر حکومت داری خوب و کنترل دقیق بر استفاده از “پول ما.” ساحل عاج کشور خدشه دار با مسائل مربوط به سوء مدیریت و فساد در میان دیگر مشکلات است. “این بدان معناست که اگر فساد و ما از, ما پس از رفتن کسانی که در حال سوء استفاده از پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>