چند متحده بازگشایی برخی از کسب و کار به عنوان ایالات متحده COVID-19 مرگ و میر پیشی 50,000

حتی به عنوان تایید آمریکا مرگ و میر از coronavirus گذشته افزایش یافت 50,000 گرجستان, اوکلاهما و آلاسکا شروع به شل شدن مستند سفارشات جمعه خود به همه گیر زخمی کسب و کار با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که تدریجی و گام به گام به سوی عادی ممکن است اتفاق می افتد بیش از حد به زودی.

فرمانداران جمهوریخواه در گرجستان و اوکلاهما مجاز سالن و چشمه های معدنی و آرایشگاه برای بازگشایی, در حالی که آلاسکا باز کردن راه برای رستوران ها به سر ناهار خوردن در سرویس و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر برای باز کردن درهای خود را با تمام محدودیت ها. برخی از آلاسکا شهرداری تصمیم به حفظ قوانین سختگیرانه تر.

هر چند محدود در حوزه و موضوع اجتماعی-فاصله محدودیت reopenings مشخص نمادین نقطه عطف در بحث در ایالات متحده و جهان — به عنوان به چگونه به سرعت رهبران سیاسی باید بلند از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن مستند سفارشات.

حالات مشابه پخش شده است در سراسر جهان و به زودی تکثیر در ایالات متحده آمریکا به عنوان دیگر فرمانداران کشتی با اولویت های متناقض. اقتصاد خود شده اند توفان هفته قرنطینه سوخت زیان کار و افزایش نرخ بیکاری و در عین حال مقامات بهداشتی هشدار می دهند که بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات در حال حاضر می تواند جرقه یک تجدید حیات COVID-19.

در طول یک کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت بینانه از اقتصاد بلکه خواسته مردم را به ادامه اجتماعی فاصله و با استفاده از پوشش صورت.

یک کسی که شام میخورد سفارشات ناهار در فرودگاه راه رستوران خانوادگی در Fairbanks, آلاسکا, در روز جمعه. (سارا توکسبری/KTVF-تلویزیون از طریق AP)

“ما در حال افتتاح کشور ما است. آن را بسیار هیجان انگیز برای دیدن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Coronavirus کشته شدن بیش از 190,000 مردم در سراسر جهان از جمله — از جمعه — بیش از 50 ، 000 در ایالات متحده با توجه به شمارش شده توسط جان هاپکینز از دولت آمار و ارقام. واقعی تلفات اعتقاد بر این است به مراتب بالاتر است.

در اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt مجاز شخصی-مراقبت از کسب و کار باز با استناد به یک کاهش در تعداد افراد بستری برای COVID-19. کسانی که کسب و کار کارگردانی شد اجتماعی را حفظ فاصله نیاز به ماسک و غالبا مطابق اصول بهداشت کردن تجهیزات.

هنوز هم برخی از دولت بزرگترین شهرستانها از جمله نورمن اوکلاهما شهر تولسا شد امید بستن برای حفظ ممنوعیت خود را در محل حداقل تا پایان ماه آوریل است.

امی هومر و راست می شود و پدیکور از Thuy هو در BA ناخن & Spa در پیکان (فلش) شکسته Okla., در روز جمعه. (مت Barnard/تولسا جهان از طریق AP)

امی Pembrook و شوهرش مایک دوباره خود را به آرایشگاهی در شمال غربی اوکلاهما شهر فرویو پس از آن شده بود توقیف حدود یک ماه است.

“ما فوق العاده هیجان زده در مورد رفتن اما ما گرفتار یک کمی توپخانه ضد هوایی از افرادی که می گویند خیلی زود” امی Pembrook گفت. “ما فقط می گفت ما می توانیم در ترس زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی و یا ما می توانید اعتماد که همه چیز خوب خواهد بود.”

گرجستان و میر عفونتهای هنوز هم در حال افزایش

با مرگ و میر و عفونت هنوز هم در حال افزایش در گرجستان, بسیاری از صاحبان کسب و کار برنامه ریزی برای ماندن بسته با وجود رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را تضمین بیمارستان بازدید و موارد جدید را وارد کردن به اندازه کافی برای آرایشگران, تا تو, هنرمندان, ماساژ درمانگران و مربیان شخصی به بازگشت به کار با محدودیت.

کمپ جدول زمانی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ثابت بیش از حد بلند پروازانه و حتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او مخالف با همکار جمهوری خواه طرح.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $484 میلیارد دلار بیل برای کمک به کارفرمایان و بیمارستان های تحت استرس از همه گیر — آخرین فدرال تلاش برای کمک به نگه داشتن شناور, کسب و کار است که تا به حال از نزدیک و یا در مقیاس پایین. طی پنج هفته حدود 26 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری کمک و یا در حدود 1 در 6 کارگران ایالات متحده است.

Jay Williams, خالکوبی یک مشتری در جوهر سیاه و سفید آتلانتا در روز جمعه. (بیتا Honarvar/فردا نیوز)

بدون سعی کردم-و-آزمایش طرح اقدام برای چگونه به جلو و کشورهای خارج از coronavirus مستند جهان است که از دیدن یک درهم آمیخته از روش. بازگشایی مدارس در یک کشور اقامت بسته در دیگران; ماسک صورت اجباری هستند در برخی از مکان های توصیه جاهای دیگر.

در گرجستان دیوید Huynh تا به حال 60 مشتریان برای رزرو قرار ملاقات در سالن ناخن در ساوانا اما یک فروشگاه لباس فروشگاه طلا و جواهر و chocolatier که گوشه خیابان با مرکز شهر, کسب و کار, Envy Nail Bar, باقی مانده بسته شده است.

“گوشی شده … زنگ خاموش قلاب,” Huynh گفت. “ما احتمالا بدست صدها تماس در ساعت گذشته.”

مشتری خود ابرو اپیلاسیون در سه-13 سالن آبگرم و بوتیک در ماریتا Ga., در روز جمعه. (رون هریس/آسوشیتد پرس)

چهار محکم ماسک صورت در انتظار بودند در خارج از زمانی که سالن را باز کرد و برای اولین بار از مارس 26.

“بله من آماده ام برای گرفتن ناخن من ثابت” گفت: آلینا Davis, یک افسر پلیس محلی سیستم مدرسه که نگهداری می شود کار در طول بحران.

در ضمن نیکی توماس سر رسیده است برای سفر به سبک مو خود را, اما او به سختی جرأت خارج از خانه او در شش هفته پس از او شده است کار از خانه. او تا به حال هیچ برنامه ای برای تغییر که در حال حاضر فقط به خاطر اینکه از کمپ تصمیم.

“این بدیهی است که بسیار احمقانه و من به طور همزمان خسته و اینقدر عصبانی من به سختی می توانید ببینید راست” توماس 40 گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

برخی از کسب و کار سرپیچی تگزاس سفارش

یک تعداد انگشت شماری از تگزاس کسب و کار بازگشایی جمعه در سرپیچی از دولتی راهنمایی در مبارزه با کروناویروس که اجازه می دهد تا فروشندگان به ارائه “به” سرویس اما برگ محدودیت های دیگر در محل.

در دالاس سالن مو مالک شلی لوتر صادر شد استنادی در ظهر اما او حاضر به بستن کسب و کار خود را. او تا به حال دو سبک و یک تکنسین ناخن در وظیفه کسری از عادی کارکنان. چندین هواداران به سالن آمد از جمله یک مرد حمل یک تفنگ ساخته شده او را به یک قطب برای تگزاس پرچم با یک حلقه مار در آن خواندن “don’t Tread on Me.”

سالن مالک شلی لوتر دارای استناد صحبت می کند و با یک افسر پلیس پس از او ذکر شده برای بازگشایی سالن A la Mode در دالاس در روز جمعه. (LM اوترو/آسوشیتد پرس)

هوستون-منطقه رستوران باز به مشتریان که می خواستم به خوردن داخل demarcating موجود جداول با رنگ سفره خود را در تلاش برای اطمینان اجتماعی فاصله. یک جدول با یک پارچه سفید باز بود برای نشستن. یک جدول با یک پارچه سیاه و سفید بسته بود.

“راست برای باز کردن در به شیوه ای امن است که باید حق ما گفت:” مت برایس صاحب فدرال آمریکا کوره در مجلل محاصره از هدویگ ایجاد کرد. “ما نباید گفت ما باید به تعطیل کسب و کار ما پایین است.”

متصدی بار بریتنی Mathis کاهش لیمو در فدرال آمریکا کوره در هوستون در روز جمعه. (David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس)

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در اوایل این ماه اعلام کرد یک سری از دستورات در نظر گرفته شده برای راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی اما سالن و ناهار خوردن در رستوران و خدمات هستند و در عین حال مجاز است. بیش از 1.3 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در تگزاس پس از اواسط ماه مارس و افزایش بیکاری سر به فلک کشید در سراسر کشور با توجه به کروناویروس کسب و کار مرتبط با خاموش شدن ناگهانی. دولت گزارش کرده است تقریبا 600 مرگ و میر و بیش از 22,000 کلی موارد COVID-19.

ابوت به بازگشایی پارک های ایالتی و اجازه ارائه دهندگان خدمات پزشکی به سر انجام اعمال جراحی الکتیو از جمله سقط جنین. در روز جمعه کسب اجازه داده شد تا شروع به فروش کالا به رفتن.

عدم وجود آزمون ها و منابع

تدریجی reopenings آمده به عنوان coronavirus آزمایش همچنان به تاخیر در سراسر ایالات متحده است. تا به امروز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط COVID پیگیری پروژه کمتر از 4.7 میلیون نفر آزمایش شده در کشور از 330 میلیون نفر است.

عدم وجود آزمون و منابع را مختل کرده است آمریکا تلاش از ابتدا. در مورد 193,000 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند در روز پنج شنبه. که این افزایش از دو هفته به طور متوسط روزانه 163,000 اما به مراتب کمتر از آنچه که کارشناسان بهداشت عمومی برآورد مورد نیاز است برای دریافت یک دسته در ویروس.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر دیده می شود با کروناویروس لوله های آزمایش در یک COVID-19 تست سایت در فیلادلفیا در روز جمعه. (Jose F. مورنو/The Philadelphia Inquirer از طریق AP)

محققان در دانشگاه هاروارد برآورد کرده اند حداقل 500,000 روزانه آزمون های مورد نیاز هستند و احتمالا خیلی بیشتر به منظور ایمن بازگشایی اقتصاد است.

در میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer طول اقامت خود را در خانه سفارش از طریق 15 مه در حالی که بلند کردن محدودیت بنابراین برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی و می توانید با شرکت در فعالیت های در فضای باز مانند گلف و قایقرانی موتوری.

میشیگان نزدیک به 3,000 مرگ و میر مربوط به COVID-19 پشت تنها در نیویورک و نیوجرسی در میان ایالات آمریکا.

نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد روزانه COVID-19 مرگ و میر در هفته در روز جمعه. دولت ثبت 422 مرگ و میر به روز قبل کمترین پس مارس 31, هنگامی که آن را ثبت 391 مرگ و میر. بیش از 16000 نفر فوت کرده اند در دولت از شیوع بیماری است.

کارکنان ثبت COVID-19 مجموعه ویال در یک آزمایشگاه در Richmond, Va., در روز جمعه. (استیو Helber/آسوشیتد پرس)

در دنور شهردار مایکل, Hancock, گسترش شهر, اقامت در خانه نظم و غیرضروری تعطیلی کسب و کار از طریق مه 8 فقط به عنوان کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس همکار دموکرات آماده برای استراحت و برخی از ایالت محدودیت در هفته آینده.

مقامات بهداشت در کلرادو غروب خارج شده در شفق دنور حومه پس از سه نفر متصل به فروشگاه درگذشت پس از آلوده شدن با کروناویروس و حداقل شش کارمندان آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>