چندین مرگ و میر در تیراندازی دسته جمعی در Molson Coors آبجوسازی در میلواکی

چند نفر کشته شدند روز شنبه در یک تیراندازی در Molson Coors Brewing Co. دانشگاه میلواکی شهردار تام برت گفت. مرد

توسط PATRIS-FUN در 8 اسفند 1398

چند نفر کشته شدند روز شنبه در یک تیراندازی در Molson Coors Brewing Co. دانشگاه میلواکی شهردار تام برت گفت.

مرده شامل تیرانداز گفت: Barrett که نمی دهد تعداد دقیق افراد کشته شده در چهارشنبه تیراندازی.

"آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد وحشتناک تیراندازی که رخ داده است" بارت به خبرنگاران گفت:. "ما اصرار تمام ساکنان و مردم در این منطقه به دور ماندن از این منطقه.... آنها در حال ادامه رفت و برگشت خود را به مطمئن شوید که هیچ چیز وجود دارد بیشتر است که اتفاق می افتد. این وحشتناک روز برای کارکنان در اینجا. آن را بسیار خشن بعد برای هر کسی که به این وضعیت است."

این Milwaukee Journal Sentinel با استناد به منابع بی نام گفت: هفت نفر کشته شده اند از جمله تیرانداز. که گزارش بلافاصله نمی تواند تایید.

پلیس توییتی اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر بود که دیگر فعال کنید. مقامات بلافاصله انتشار جزئیات بیشتر در مورد تیرانداز و یا چگونه عکسبرداری آشکار شد.

آن رخ داده است در وسیع و پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. حداقل 600 نفر در این مجموعه است که به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان "میلر دره" اشاره به میلر Brewing Co. که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

جیمز Boyles گفت: مجله نگهبان است که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او ارسال پیامک از داخل مرکز و گفت شوهرش که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با یک دسته از همکاران مجله نگهبان گزارش شده است.

"میلر دره" ویژگی های یک 160 سال آبجوسازی با بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال.

این تاسیسات نیز در خانه به, شرکت خدمات مالی و منابع انسانی و مهندسی. تورهای مردم را به غارهای زیرزمینی که در آن آبجو بود یک بار ذخیره شده در یک سالن با پیچیده چوب یک استین سالن با پنجره شیشه های شامپاین اتاق جلسه سالن با سربی-شیشه پنجره و یک باغ آبجو است که می تواند نگه دارید و 300 نفر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب