MSNBC را میکا برژینسکی کوره جو بایدن: ‘زنان هستند به اعتقاد شود مگر اینکه آن مربوط به شما ؟

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه برای اولین بار رد کارمند سابق تارا Reade بدخشان که او sexually assaulted او در سال 1993.

بایدن شکست سکوت خود را در تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی به پس از مبارزات انتخاباتی خود که قبلا آن را تکذیب کرد و گفت: در بیانیه ای اعلام کرد “این هرگز اتفاق افتاده است.”

“در حالی که جزئیات این اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی هستند پیچیده دو چیز پیچیده می شود.” “یکی این است که زنان سزاوار به درمان با عزت و احترام و زمانی که آنها گام به جلو آنها باید شنیده شود و نه سکوت. دوم این است که داستان های خود باید موضوع مناسب تحقیق و موشکافی.”

بایدن همچنین گفت که او درخواست که وزیر از مجلس سنا درخواست آرشیو ملی به هویت یک رکورد از یک شکایت Reade می گوید او ثبت و انتشار آن به مطبوعات است.

پس از انتشار بیانیه خود بایدن خطاب به اتهام در ظاهر در MSNBC را صبح جوتکرار “این درست نیست. من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است. و آن را نمی. آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

در مورد Reade شکایت خواسته در MSNBC اگر او با اعتماد به نفس وجود ندارد شکایت بایدن گفت: “من مطمئن هستم هیچ چیز وجود دارد. … من نگران نیستم در مورد آن را در همه.” او همچنین گفت: “من از هیچ کسی است که آگاه باشید که هر گونه شکایت شده بود.”

پرسید که چه او می گفت به Reade بایدن گفت: “من نمی دانم چه انگیزه است ، من نمی دانم چه چیزی در پشت هر یک از آن. اما آن را irrele

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>