MSNBC جو اسکاربورو ریپ مارک زوکربرگ در حدود 7 دقیقه با تاول بیهوده گویی

نیروی هوایی روز پنجشنبه اعلام کرد که خود را بازرس کل راه اندازی کرده است رسیدگی به اینکه آیا نظارت نظامی هواپیماها استفاده می شد به طور نادرست مانیتور ضد نژاد پرستی و ضد خشونت پلیس تظاهرات در مینیاپولیس و واشنگتن در اوایل این ماه.

Brig. ژنرال پاتریک رایدر رئیس نیروی هوایی سخنگوی گفته نیویورک تایمز این کاوشگر است که در مورد “استفاده از گارد ملی هوایی RC-26 هواپیما برای حمایت از مقامات مدنی در اعتراض های اخیر فعالیت در شهرستانها ایالات متحده است.” این تحقیقات به نظر می رسد شده اند برانگیخته توسط قانونگذاران که ابراز نگرانی های خود را که استفاده از این هواپیماها ممکن است نقض آزادی های مدنی از معترضان این بار گزارش.

تشکر. آدم Kinzinger (R-بیمار است.) یک RC-26 خلبان با ویسکانسین گارد ملی هوایی و گفت: این بار او پرواز دو شب ماموریت بیش از مینیاپولیس در این ماه ارائه زمان واقعی ویدیو به مقامات. او گفت: رژیم صهیونیستی است. تیم Walz (D-Minn.) درخواست این هواپیما در جهت به نقطه هر گونه مشکل احتمالی زیر اتفاق می افتد. دوربین در هواپیما آنقدر قوی است که در حالی که پرواز بین 4000 و 20 ، 000 فوت است قادر به گرفتن یک تصویر عمومی از یک فرد اما می توانید با استفاده از تشخیص چهره و یا خواندن پلاک Kinzinger گفت.

این بار نیز شاهد یک پیام ارسال شده در ژوئن 2 توسط گارد ملی مقامات گفتن فرماندهان خود که غرب ویرجینیا هوایی گارد ملی مستقر RC-26B هواپیما با نظارت الکترونیکی تجهیزات به رعایت معترضان در واشنگتن است. یک مقام نظامی آشنا با این موضوع گفت: زمان فیلم ضبط شده از این هواپیما فرستاده شد برای ارشد گارد ملی رهبران در زمان واقعی و آنها قادر به تماشای فیلم بر روی تلفن همراه خود را.

هفته گذشته یوسف Kernan به وزیر دفاع برای هوش و امنیت, با ارسال نامه ای به خانه هوش کمیته گفت که او نمی دریافت هر گونه سفارشات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جاسوسی از معترضان در تظاهرات. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>