مراقب باشید: 10 حلقه شنا بادی خطاها

امیر شیر علی خان در وسط سال ۱۲۴۹ هجری خورشیدی، در کنار دیگر اصلاحات اجتماعی و حکومتی، اساس معارف را به صورت ع

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

امیر شیر علی خان در وسط سال ۱۲۴۹ هجری خورشیدی، در کنار دیگر اصلاحات اجتماعی و حکومتی، اساس معارف را به صورت عصری و اصولی مطابق به ایجابات وقت گذاشت. در اواخر سال ۱۳۰۱ هجری خورشیدی نخستین استیدیم در ساحه باغ عمومی پغمان از سوی شاه امانالله پایهگذاری گردید که در ایام جشن استقلال رقابتها و نمایشهای ورزشی برگزار میگردید. در همین سال وسایل مقدماتی بازی ورزش سکی از طرف ریاست گرحندوی در تپه چوک ارغندی (کلپ سکی) اعمار و تمرین آن آغاز گردید. در بهار ۱۳۴۱ خورشیدی نخستین جمنازیوم مدرن و مجلل در محله دانشگاه کابل واقع دامنه علیآباد برای پیشبرد تمرینات ورزشی محصلین دانشگاه کابل اعمار گردید. به همین ترتیب با گذشت زمان در سرطان ۱۳۱۴ خورشیدی برنامههای اساسی ورزش در مکاتب مرکز از سوی وزارت معارف ترتیب و رقابتهای ورزشی میان تیمهای فوتبال، والیبال و هاکی به گونه رسمی برگزار گردید که مسؤولیت ریاست تربیت بدنی را در وزارت معارف نخست میا فاروق شاه خان و بعداً میر عبد الرشید بیغم به عهده داشت. پس از یک دوره رکود (جنگ جهانی دوم افغان - انگلیس) سر انجام در سال ۱۲۸۱ خورشیدی تعمیر مکتب حبیبیه و حربیه تأسیس شد و ورزش شامل نصاب تعلیمی معارف گردید.

Th is conte nt h᠎as be᠎en w​ritt᠎en  with t​he  help of GSA Conte nt  G ener at᠎or᠎ Demover᠎sion!

در سال ۱۳۱۳ خورشیدی بر بنیاد هدایت محمد ظاهر شاه اسبق افغانستان انجمن ورزش در چارچوب اردو (وزارت حرب) ایجاد شد. انجمن ورزشی آمریکا افغانستان (به انگلیسی: Afghan American Sports Association)یک سازمان غیرانتفاعی و بدون هیچ وابستگی سیاسی یا مذهبی میباشد. انجمن ورزشی کانادا افغان (انگلیسی| Canadian Afghan Sports Association) یک سازمان ثبت شده دولت کانادا غیرانتفاعی مستقر در شهرهای تورنتو، انتاریو میباشد. این انجمن تمرینات مختلفه ورزی را در سنین مختلف و جنس مختلف به منظور پیشرفت ورزش افغانها براه انداختهاست. مسابقات سراسری "بوکس" و "تای بوکس" که به سازماندهی انجمن ورزشی " گی ـ بی ـ آ " کشور آلمان (در ماه جون ۲۰۱۱ مطابق برج جوزای ۱۳۹۰) برگزار شده بود، ۴۰۰ قهرمان از سراسر اروپا، به شمول ورزشکاران افغان هر یک نور احمد سخی زاده بوکسر ورزیده، بکتاش سعیدی قهرمان تای بوکس و یما سعیدی جوان هفده ساله افغان مقیم اروپا غرض مسابقه شرکت نموده بودند. همچنان خود امیر و صدراعظم او سید نور محمد شاه در ضمن بازدید از امتحان شاگردان، از جریان تمرینات ورزشی شان نیز دیدن مینمود؛ و به ورزشکاران ورزنده انعامات لازمه اهدا میکرد. یک ماه روشن را به دختر نوجوان خود هدیه بدهید تا برق شادی را در چشمهایش ببینید.

علاوه بر خارج از برنامه تربیت بدنی معارف بازی گلف در میدان بگرامی صورت میگرفت. اشکال رنگارنگ روی این حلقه بسیار بر روحیه کودکان تاثیر می گذارد چرا که حلقه شنای بادی از جنس پی وی سی مات با روکش چرمی بدون هیچ گونه مواد سمی و غیر طبیعی است و هیچ گونه آسیب و مشکلی برای پوست لطیف کودکان ایجاد نخواهد کرد. نوشتن خاطرات روزانه برای تقویت حافظه و مهارتهای نوشتاری بسیار مفید است. در هنگام خرید اطمینان حاصل نمایید که برند خریداری شده، دارای برچسب تعمیر است، چرا که احتمال سوراخ شدن این وسیله بسیار زیاد است. خرید حلقه شنا بادی مستلزم دانستن نکاتی است که در این مقاله به بیان و بررسی آن میپردازیم. خرید حلقه شنا بادی مستلزم دانستن نکاتی است که در این مقاله از طوطی کالا به بیان و بررسی آن می پردازیم، پس با ما تا انتها همراه باشید. تنها کاری که نیاز است شما انجام دهید، باز کردن دریچه قرار گرفته روی بدنه بوده و مدتی صبر کنید تا قسمت های داخلی کالا به طور کامل خالی شوند. دیدگاه خود را به همراه سوالات خود درباره این کالا یا فروشنده آن بیان نمایید. در همین راستا باید در ابتدا به این مسئله اشاره کنیم که محصولاتی که مناسب برای سنین کودکان هستند عموما از نظر شیوه طراحی دارای ساختار هایی هستند که خانواده ها بتوانند با در نظر گرفتن سلیقه کودک خود نیز اقدام به تهیه این محصولات کنند.

در صورتی که خودتان تمایل به انجام این کار ندارید می توانید با مراکز فروش لوازم بادی تماس بگیرید و آن ها برای شما کار تعمیرات را انجام خواهند داد. چنانچه در ماه اکتبر سال ۲۰۱۰ غرض تثبیت تیم منتخب افغانها در اروپا مسابقات فوتبال را درمیان از ۱۲۰نفر از ورزشکاران تیمهای اروپائی براه انداخته شد در نتیجه ۲۱ نفر ازین ورزش کاران در تیم منتخب قبول شدند. درسه ماه دوم سمینارهای مربیگری و داوری و همایشها و براه انداختن مسابقات به منظور انتخاب ورزش کاران در تیم ملی اعطای نمایندگی در ولایات، مصاحبههای تلویزیونی غرض پیشرفت تبلیغ مروج این فن توسط استاد امیرحسین حسینی صورت گرفت. به همین ترتیب دومین جمنازیوم ورزشی در دانشگاه پل تکنیک کابل بنا یافت. کنگره در شرایط معمول نشست سالانه دارد اما این نشست در شرایط فوقالعاده نیز بنا به درخواست سالی یکبار تشکیل میشود. دولت افغانستان تصیم دارد تا در ۳۴ ولایت ورزشگاههای کرکت را بنا نماید. کمینههای ورزشی در داخل خاک و بیرون که قرار ذیلاند. در زمان ظاهر شاه در اکثر شهرهای بزرگ ورزشگاهها ساخته شدهاست که تا اکنون سالم است. جهت خرید حلقه بادی اینتکس طرح ستاره کافیست به نمایندگی اینتکس مراجعه کرده و به دو صورت اینترنتی و یا تلفنی محصول مورد نظر را ثبت سفارش کنید تا در زمان کوتاهی برای شما ارسال شود.

آخرین مطالب