اکثر آمریکایی ها هنوز هم به نفع همکاری با چین برای مبارزه با کروناویروس با وجود افزایش احساسات منفی نظرسنجی نشان می دهد

پس از 17 سال در زیر زمین یک نوزادان از دوره cicadas ظهور خواهد کرد در swarms به عنوان آب و هوا قطره در چند East Coast متحده است. خود را بی تردید تیز خدمت خواهد کرد به عنوان موسیقی متن فیلم برای تابستان اوج در ماه ژوئن.

تا 1.5 میلیون cicadas در هر هکتار در حال انتظار برای ظهور در بخش هایی از ایالت ویرجینیا غرب ویرجینیا و کارولینای شمالی, گزارش, ScienceAlert. در این سال علائم نوزادان نهم اولین ظهور از سال 2003.

مرموز اشکال تنها زندگی 4 تا 6 هفته و تهاجمی خود را سر و صدا — جفت گیری تماس می تواند رسیدن به 90 دسی بل به عنوان با صدای بلند به عنوان یک ماشین چمن زنی. دانشمندان نیست و کاملا کرک کد به صورت دوره ای زنجره و جیرجیرک دشتی چرخه زندگی اما فرضیه تکامل یافته اند برای جلوگیری از همگام سازی با چرخه زندگی از شکارچیان.

در علاوه بر این به راکت cicadas می تواند تهدیدی برای درختان. زنان ذخیره کردن تخم مرغ خود را در شاخه های که ممکن است باعث شود آنها را به تقسیم می شود. اگر یک درخت پر با تخم مرغ به اندازه کافی آن می میرند هر ScienceAlert.

این همه خبر بد ، Cicadas در حال بی ضرر برای انسان و حیوانات خانگی, و آنها به طور طبیعی “به نوبه خود بیش از خاک و هرس درختان, افزایش گل و میوه در سال های بعد” ScienceAlert گزارش.

اگر شما احساس چپ کردن هیچ ترس. Cicadamania گزارش بعدی بهار نوزادان X تنظیم شده است به ظهور در, دلاور, گرجستان, ایلینوی, ایندیانا, کنتاکی, مریلند, میشیگان, North Carolina, New Jersey, New York, اوهایو و پنسیلوانیا, تنسی, ویرجینیا, غرب ویرجینیا و واشنگتن دی سی تیلور واتسون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>