رانندگان اتوبوس در مسکو نگهداری می شود خود را در گروه واتساپ چت وزوز با سوالات این هفته در مورد چه باید بکنید اگر آنها خال خال مسافران که ممکن است از چین با آنها در پایتخت روسیه است.

“برخی از Asian-به دنبال (مردم) را فقط در رو. احتمالا چینی است. باید با من تماس بگیرید (پلیس)?” یک راننده messaged همسالان خود. “من چگونه می توانم بفهمم اگر آنها چینی ها ؟ من باید آنها را بپرسید ؟ ” همکار تعجب است.

این befuddlement منعکس شده در تصاویر گروه بورس دیده می شود توسط آسوشیتد پرس به حال یک منبع مشترک – دستورالعمل ها را از مسکو حمل و نقل عمومی اپراتور شنبه برای رانندگان به تماس با یک dispatcher اگر اتباع چینی سوار اتوبوس خود را رسانه های روسی گزارش شده است.

یک ایمیل به بیرون درز است که گزارش های رسانه ها گفت: فرستاده شده توسط این دولت متعلق به شرکت حمل و نقل Mosgortrans گفت dispatchers که در زمان از جمله تماس های تلفنی به پلیس اطلاع داده شود. ایمیل که این شرکت بلافاصله توضیح داده شده در توییتر به عنوان جعلی انجام یک کلمه خط موضوع: coronavirus.

پس از شیوع این ویروس جدید است که آلوده بیش از 76 ، 000 نفر کشته و بیش از 2.300 در سرزمین اصلی چین و روسیه گزارش دو مورد. هر دو بیماران اتباع چینی بستری در سیبری بهبود سرعت. مقامات روسی با این وجود در حال رفتن به قابل — برخی استدلال می کنند تبعیض آمیز — طول به نگه داشتن این ویروس از متداول شدن و گسترش است.

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده در Biblioteka ایمنی لنینا ایستگاه مترو در مسکو در فوریه. 7. تا کنون روسیه تا به حال دو مورد تأیید از coronavirus هر دو شهروندان چینی که در بیمارستان بستری شدند در سیبری و بهبود. مسکو را به حالت تعلیق در لینک های راه آهن و محدود پروازها و همچنین توقف ورود بدون روادید برای گروه تور. (Dimitar Dilkoff/خبرگزاری گتی ایماژ)

مقامات مسکو دستور داد نیروهای پلیس از هتل ها و خوابگاه های آپارتمانی و کسب و کار برای پیگیری کردن کاهش تعداد از مردم چین باقی مانده در این شهر است. آنها نیز مجاز به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای پیدا کردن کسانی که مشکوک به فرار از 14 روز self-دوره قرنطینه در هنگام ورود خود را در روسیه است.

“انجام حملات ناخوشایند اما لازم است به صورت بالقوه حامل ویروس به عنوان” شهردار مسکو سرگئی سوبیانین در بیانیه ای گفت: ترسیم روش های مختلف برای پیدا کردن و پیگیری چینی مردم این شهرستان تصویب شده به عنوان یک ویروس پیشگیری استراتژی است.

شناسایی شهروندان در اتوبوس و قطار مترو

تلاش برای شناسایی شهروندان چینی در حمل و نقل عمومی نه تنها به اتوبوس اما زیرزمینی قطار و تراموا در مسکو, رسانه های روسی گزارش روز شنبه.

مترو کارگران دستور به توقف سواران از چین و از آنها بخواهید برای پر کردن پرسشنامه ها پرسیدن که چرا آنها در روسیه و اینکه آیا آنها مشاهده شده دو هفته قرنطینه این گزارش گفت:. این اشکال نیز بپرسید پاسخ دهندگان برای وضعیت سلامت خود را و آدرس جایی که آنها در آن اقامت داشتند.

در یکاترینبورگ شهر واقع شده 1,790 کیلومتری از مسکو در کوه های اورال اعضای جامعه محلی چینی نیز در زیر تماشا کنید. خودخوانده قزاق گشت در شهر دست از ماسک های پزشکی همراه با توصیه به بازدید از یک کلینیک درمانی به ساکنان.

حامیان حقوق بشر را محکوم کرده اند هدف از اتباع چینی به عنوان پروفایل نژادی نه موثر اپیدمی کنترل استراتژی است.

“پیشگیری از هر گونه ویروس جدی است, می شود آن را یک یا آنفولانزای جدید coronavirus باید شامل اطلاعات مناسب کمپین و تبعیض از دیگر مردم” گفت: Alyona Popova, یک فعال درگیر در یک سال چالش دادگاه مسکو استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره.

مرز مشترک با چین باقی می ماند بسته

مهار اقدامات در پایتخت آمد و به عنوان دولت روسیه برقرار نامحدود ممنوعیت اتباع چینی از ورود به کشور است که می تواند بلوک تا 90 درصد از مسافران از آمدن به روسیه از چین است. هفته قبل در روسیه تعطیل این کشور مرز زمینی با کشور چین به حالت تعلیق در تمام قطار و اکثر پروازهای بین دو کشور.

کارمند یک مسکو بر اساس شرکت است که در استخدام اتباع چینی گفت: AP به شرط ناشناس ماندن گفت که افسران پلیس آمد به دفتر خود را در روز پنج شنبه و خواسته یک دوجین چینی کارکنان به ماندن در خانه به مدت دو هفته. این دیدار صورت گرفت کمی بیش از دو هفته پس از این کارکنان در بازگشت از چین و از طریق رفت و چک های بهداشتی در فرودگاه کارمند گفت.

کارمند صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد آنچه اتفاق افتاده بود.

مترو مسکو را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که سیستم زیر زمینی بود “به طور فعال نظارت بر ایستگاه های” است و یک پروتکل در محل برای برخورد با افرادی که “به تازگی در بازگشت از جمهوری خلق چین است.”

“ما بخواهید برای دیدن اسناد و مدارک خود را به ما نشان می دهد اسناد و مدارک (اثبات) که اگر آنها به تازگی از جمهوری خلق چین آنها را تحت دو هفته قرنطینه دوره” یولیا Temnikova مسکو مترو معاون رئیس مشتری و خدمات مسافری گفت.

حمل و نقل کارگران فاقد دستورالعمل

اگر یک فرد را نشان نمی دهد اثبات تکمیل قرنطینه مترو کارگران درخواست فرد برای پر کردن فرم تماس با یک آمبولانس Temnikova گفت.

اتوبوس و تراموا رانندگان تماس خود را به کار اتحادیه در مورد دستورالعمل به دنبال اتباع چینی و گزارش آنها را به اعزام cente. رانندگان به خشم آمده بودند و نمی دانم چه باید بکنید, حمل و نقل عمومی اتحادیه کارگران رئیس یوری Dashkov گفت.

“بنابراین او را دیدم یک چینی ملی و پس از آن چه؟” Dashkov گفت. “چگونه می تواند او معلوم است که او را دیدم یک ملی چینی یا ویتنامی ملی یا ژاپنی و یا (کسی که از منطقه) Yakutia?”

Dashkov نشان داد AP یک عکس از ایمیل است که مقامات در Mosgortrans شد گفت: به فرستاده اند. او همچنین نشان داد سه عکس در اتوبوس, نمایش الکترونیکی خواندن “اگر اتباع چینی در حال کشف شده در حمل و نقل اطلاع رسانی توزیع کننده.”

AP قادر به به طور مستقل تایید صحت ایمیل و عکس. Dashkov مشترک تصاویری از آنچه به نظر می رسد واقعی رانندگان اتوبوس’ چت گروهی در واتساپ.

در حالی که مسکو حمل و نقل عمومی اپراتور Mosgortrans رد ایمیل به عنوان ساختگی در آن حساب رسمی توییتر شنبه این شرکت گفت: AP در یک بیانیه دو روز بعد که آن را “انجام نظارت” و “می فرستد و اطلاعات به پزشکان زمانی که لازم است.”

Mosgortrans مراجعه کننده سوال اضافی به مفصل بیانیه ای از شهردار مسکو که روز جمعه اذعان کرد که تمرکز شدید بر مردم چین در شهر ویروس-طرح کنترل.

تشخیص چهره تکنولوژی

مقامات دستور داد هر کس از ورود چین به منزوی کردن خود برای دو هفته و کسانی که جست و خیز قرنطینه مرحله مشخص خواهد شد از طریق نظارت تصویری و تشخیص چهره تکنولوژی سوبیانین گفت. این سیستم به مقامات توانایی “به طور مداوم کنترل انطباق با پروتکل” او در بیانیه ای گفت:.

دفتر شهردار نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این شهر را مهار رویکرد و این اتهام است که آن را تبعیض آمیز. اما فعال حقوق Popova اصرار تشخیص چهره برنامه غیر قانونی است که آیا این جستجوها به دنبال روسی و یا چینی مواجه است.

“ما یک قانون اساسی حق حریم خصوصی و شهروندان (کشورهای دیگر) باید آن را با توجه به خارجی و بین المللی و هنجارهای قانونی,” او گفت:.

Temnikova از مترو مسکو رد اتهامات از دهها. کارگران مترو “عمدتا نگاه مسافر (بهداشت) شرط,” او گفت: “و رویکرد “مردم که نیاز به کمک.”

پرداختن به شناسایی سوالات مانند آنهایی که نگران رانندگان اتوبوس, Temnikova گفت: آن را باید “روشن است که می تواند باید از چین وارد شده” چرا که “در آن آشکار است.”

قزاقها از یکاترینبورگ – مردان محافظه کار اغلب طرفدار کرملین گروه ادعا می شود جانشین افتخار نگهبانان که ای اداره امپراتوری روسیه را در مرزهای – در زمان مبارزه با این ویروس به دست خود سه هفته پیش. آنها همچنین باید یک سیستم از انواع برای تصمیم گیری که نیاز به یک ماسک صورت و مشاوره برای دیدن یک حرفه ای پزشکی.

“عمدتا (رویکرد ما) مردم را از چین به دلیل آن است که از آنها که coronavirus آمد. آنها منبع اصلی” ایگور Gorbunov بزرگتر از اورال داوطلب قزاق سپاه گفت: AP در یکی از این جمعه گشت.

“اما نه تنها آنها را” Gorbunov ادامه داد. “وجود ملیت های مختلف وجود دارد بسیاری از مردم از ظاهر آنها به نظر می رسد در معرض این بیماری کروناویروس به دلیل آن است که آنها که اغلب تحت تاثیر قرار. اروپایی ها هنوز تحت تاثیر بسیار.”

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 78,000 مردم در سطح جهان است. سازمان بهداشت جهانی به نام بیماری COVID-19 با اشاره به منشاء آن در اواخر سال گذشته و کروناویروس که باعث می شود.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de