بیش از 90 درصد از آیووا حزبی را برانگیخت سفید, با توجه به ورود سنجی

این حزب دموکرات شب اما فکر نمی کنم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی نیست در آیووا در روز دوشنبه برای دولت قفقاز. مطمئن شوید که وجود دارد از لحاظ فنی یک نسخه جمهوریخواه اما این کمپین بیشتر است چشمان خود را بر رئیس جمهور بالقوه دموکراتیک رقبا — به خصوص بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), BuzzFeed اخبار گزارش.

Rep. علامت مراتع (R-N. C.) که در آیووا گفت: ساندرز و رای گیری پایه باید مغلوب ساختن پیشی جستن را بزرگترین نگرانی خود را در تلاش برای انتخاب مجدد زیرا آنها به نظر می رسد به احضار مشابه انرژی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن همتایان. “آنها یک شور و شوق و در راه آنها ضربه بزنید به چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شنود گذاشته باشند اما آنها این کار را از سمت چپ” مراتع گفت. “این ضد استقرار ما-را-به-ترکیب-چیز-up نوع از محیط زیست است. به همین دلیل ساندرز ادامه خواهد داد به یک عامل و این که چرا بسیاری از مردم او را نه فقط به عنوان یک مشروع مدعی اما مدعی به ضرب و شتم.”

مراتع گزارش اشاره سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اعتدال و میلیاردر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار پول به عنوان عوامل است که کمک به نامزدهای دیگر به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن اما او فکر می کند آنها کم رنگ در مقایسه با ساندرز ” پوپولیستی تجدید نظر شود. در ادامه مطلب BuzzFeed. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر