بیش از 33 میلیون آمریکایی را در زمینه نرخ بیکاری در 7 هفته

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ایجاد 17 صفحه گزارش با جزئیات گام به گام راهنمایی برای رهبران محلی و صاحبان کس

توسط PATRIS-FUN در 18 اردیبهشت 1399

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ایجاد 17 صفحه گزارش با جزئیات گام به گام راهنمایی برای رهبران محلی و صاحبان کسب و کار مربیان و روحانیون و دیگران را به منظور جلب در زمانی که تصمیم گیری چگونه به بلند coronavirus کاهش اقدامات. سند "راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوب" قرار بود منتشر شد جمعه گذشته آسوشیتد پرس گزارش اواخر روز چهارشنبه اما آژانس دانشمندان در حال حاضر شده است به اطلاع آن "هرگز نور روز را مشاهده کنید" یکی CDC گفت: با توجه به AP.

کاخ سفید نگه داشته است یک غیر منتظره تنگ گرفتن بر روی فدرال جریان COVID-19 اطلاعات از دانشمندان دولت و مقامات بهداشت عمومی و یک فرد نزدیک به کاخ سفید گفت: AP بالا مقامات دولت نمی خواهند دولت فدرال برای ارائه مشاوره دقیق چگونه برای کسب و کارهای مختلف کلیساها و مدارس و مهدکودکها و دیگر اماکن عمومی باید بازگشایی خواستار آن یک "شیب لغزنده."

17-صفحه سند منتشر شده به طور گسترده ای در داخل CDC محروم شد از اوایل 36-صفحه سند ارائه مارس 10. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار به جای آن منتشر مبهم مجموعه ای از دستورالعمل ها در آوریل 16, اما دقیق توصیه برگزار شد که "بسیاری در کاخ سفید مقاومت به ویژه هنگامی که آن را به محدود کردن محله های کشیش نشین از آواز خواندن در گروه کر و یا به اشتراک گذاری hymnals و ارائه صفحات و نشان می دهد که رستوران ها استفاده از دیجیتال منوها و جلوگیری از سالاد میله" واشنگتن پست گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او می خواهد متحده را به اتهام و هر گونه سرزنش برای بازگشایی, اقتصاد, اما او همچنین می خواهد کسب و کار برای رزومه به سرعت. "شما می توانید می گویند که در رستوران ها می توانید برای باز کردن و شما باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل" دکتر مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشت گفت: AP. "اما رستوران می خواهید بدانید چه این نگاه مانند?' متحده می خواهم راهنمایی بیشتر." آنها هنوز هم می توانید آن را در صورتی که تماس با CDC دانشمندان به طور مستقیم مقامات می گویند اما شما نمی خواهد پیدا کردن اطلاعات در هر نقطه بر روی سایت CDC. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب