بیش از 1700 چینی بهداشتی کارگران آلوده در حالی که مبارزه با شیوع کروناویروس

آخرین:

  • 8 presumptive مورد coronavirus شناسایی در کانادا
  • ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 5,090 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی و در مجموع 63,851.
  • کمیسیون بهداشت گزارش 121 جدید و میر آوردن تلفات در سرزمین اصلی چین به 1,380.
  • مقام چینی می گوید: 1,716 مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده شده اند و 6 فوت کرده اند.
  • چه کسی می گوید تیم کامل از کارشناسان بین المللی خواهد بود بر روی زمین در چین این آخر هفته.
  • مصر را تایید 1st, مورد, می گوید بیمار است که در انزوا در بیمارستان است.
  • ژاپنی مقامات اجازه می دهد برخی از الماس شاهزاده مسافران را پیاده و کامل خود را قرنطینه در زمین. 12 کانادایی در میان مسافران با COVID-19.
  • مقامات بهداشت عمومی می گویند کم خطر است در کانادا.
  • تماشا کنید: آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

کانادا دارای یک هشتم presumptive مورد coronavirus, British Columbia مقامات بهداشتی می گویند.

دکتر بانی هنری, B. C. s سلامت استان افسر گفت: بعد از ظهر جمعه در این استان شناسایی پنجم آن presumptive مورد. جدید بیمار یک زن در 30s از B. C. داخلی که به تازگی در سفر به چین, او گفت:.

“Presumptive” به معنی مورد نیاز به تایید توسط ملی کانادا میکروب شناسی آزمایشگاه در وینیپگ.

شده اند وجود دارد چهار مورد تأیید در B. C. و سه نفر دیگر در انتاریو با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا. خطر ابتلا به کانادایی ها پایین باقی مانده آژانس می گوید.

اکثریت قریب به اتفاق coranavirus موارد باقی می ماند در چین هوبئی که در آن بیماری را گرفته رو به رشد تلفات در چینی بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه برای جلوگیری از شیوع بالا گفت.

به طور کلی ملی چین کمیسیون بهداشت در گفت و گو با ثبت 121 جدید مرگ و میر و 5,090 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد کل آلوده به 63,851.

برخی از 55,748 مردم در حال درمان در حالی که 1,380 که مردم از این ویروس پدید آمده است که در ماه دسامبر در ووهان پایتخت مرکزی استان هوبئی.

آخرین تلفات این ویروس باعث می شود که یک بیماری به نام COVID-19 طول می کشد حساب برخی از مرگ و میر بود که دو شمارش در هوبئی این کمیسیون گفت.

یک کارگر نصب فیلم های پلاستیکی برای جدا کردن صندلی های جلو از داخل خودرو به صورت یک ماشین-نقطه خدمات در تیوان Shanxi استان است. (cnsphoto از طریق بی بی سی)

Zeng Yixin چینی کمیسیون بهداشت معاون وزیر گفت: 1,716 سلامت کارگران بوده است آلوده و شش فوت کرده است که از روز شنبه با تعدادی از آلوده کارکنان در حال افزایش است.

“وظایف پزشکی کارگران در مقابل در واقع بسیار سنگین; کار خود را و استراحت شرایطی محدود فشارهای روانی هستند و خطر عفونت بالا است” Zeng یک کنفرانس خبری گفت.

چین به تازگی تغییر راه آن است که گزارش ها از سخت ضربه هوبئی استان شامل موارد مثبت تشخیص داده شده توسط CT اسکن. سازمان بهداشت جهانی (WHO) فراهم می کند که خود را روزانه شمارش از موارد به عنوان پنج شنبه تنها شامل مواردی است که تا به حال تایید شده است با یک تست آزمایشگاهی.

که به بررسی گسترش و شدت

Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: در جلسه روز شنبه که ژنو مبتنی بر سلامت سازمان بیشتر به دنبال وضوح از چین چگونه سلامت کارگران در هوبئی هستند پس از رسیدن به تشخیص بالینی برای اطمینان از دیگر بیماری های تنفسی مانند آنفولانزا نیست که مخلوط به COVID-19 داده است.

یک که رهبری ماموریت مشترک با چین شروع خواهد شد آن شیوع بررسی کار این آخر هفته با تمرکز بر چگونه کروناویروس جدید در حال گسترش است و شدت آن Ghebreyesus گفت.

این ماموریت را نیز به دنبال جزئیات بیشتر در مورد چگونه, که در آن و زمانی که بیش از 1700 سلامت کارگران قراردادی ویروس.

“توجه خاص خواهد شد به درک و انتقال این ویروس به شدت بیماری و تاثیر مداوم پاسخ اقدامات” Ghebreyesus گفت.

تماشا کنید: که مقامات صحبت در مورد تشخيص مراقبت های بهداشتی کارگران است.

چه کسی می گوید درصد از کارگران مراقبت های بهداشتی آلوده coronavirus پایین تر از دیگر شیوع اخیر. 3:07

یک پیشرفت تیم به رهبری توسط کانادا دکتر بروس Aylward در حال حاضر بر روی زمین است.

مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: خبری که بیش از 1700 مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده شده بود “بسیار غمگین اخبار” اما نه بی سابقه در قبلی شیوع کروناویروس.

رایان گفت که مقامات با چین برای درک بهتر مراقبت های بهداشتی کارگران در حال آلوده شدن به طوری که کسانی که در خط مقدم می تواند بهتر محافظت شده است.

مقامات چینی و بیمارستان ها بارها و بارها صحبت از کمبود تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک های صورت. که مقامات جمعه تصریح کرد که آنها شده اند در تماس با تولید کنندگان به اصرار افزایش تولید.

دانشمندان چینی در حال آزمایش دو داروهای ضد ویروسی و نتایج اولیه به دلیل در هفته, در حالی که رئیس یک بیمارستان در ووهان که در آن شیوع پدید آمده گفت: تزریق پلاسما از بهبود بیماران نشان داده است برخی از تشویق نتایج اولیه.

ووهان مرکزی شهرستان چینی از 11 میلیون نفر بوده است سخت ترین ضربه از coronavirus.

با تمام حمل و نقل عمومی تاکسی و سواری-نقطه خدمات تعطیل در شهرستان داوطلب رانندگان در پاسخ به درخواست ها در ad hoc پیام گروه به کشتی های پزشکی کارکنان و دیگران در حیاتی شغل و از کار خطر سلامت خود را.

دیگران کار دور ساعت برای پیدا کردن امکانات رفاهی برای کارگران پزشکی در هتل ها که داوطلب شده اند ،

“هر کس در گروه ما دارای یک حس قوی از ماموریت گفت:” 53 ساله Hui Chen, اجرا می شود که یکی از ad hoc سوار خدمات.

پکن تحمیل قرنطینه

روز جمعه در پکن تحمیل 14-روز خود قرنطینه در مردم بازگشت به شهرستان پایتخت از تعطیلات برای جلوگیری از گسترش coronavirus و تهدید به مجازات کسانی که موفق به رعایت.

“کسانی که حاضر به پذیرفتن خانه و یا متمرکز رصد و دیگر پیشگیری و کنترل اقدامات پاسخگو خواهد بود تحت قانون” اطلاع از پکن ویروس پیشگیری گروه کاری منتشر شده در پکن روزنامه گفت.

پرستار, سمت چپ به نظر می رسد در یک سال به عنوان پدر و مادر خود صحبت می کنند به رسانه ها در طول یک مراسم آزادی خود را پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 در Youan بیمارستان در پکن در روز جمعه. (گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه این محدودیت خواهد اجرا شود و یا اینکه آیا آن را به افراد غیر مقیم پکن و یا خارجی ورود از خارج از کشور.

یک مقام چینی در مصاحبه ای با رویترز اذعان کرد که coronavirus عمیق بود اما در دفاع از این کشور در مدیریت این بیماری همه گیر.

دولت عضو شورا وانگ یی که همچنین به عنوان چین گفت چین گرفته دقیق ترین و اقدامات قاطع برای مبارزه با این بیماری همه گیر با تلاش های بسیاری از رفتن فراتر از مقررات بین المللی بهداشت و که توصیه.

“از طریق تلاش های ما این بیماری همه گیر است که به طور کلی تحت کنترل” او گفت:.

چین تلاش برای به دست آوردن اقتصاد خود را پس از رفتن سالانه قمری تعطیلات سال نو بود که تمدید مدت 10 روز برای کمک به مهار شیوع.

یک مرد می پوشد یک ماسک ضد گاز در هنگ کنگ به عنوان او دارای یک دسته گل در روز جمعه. در سرزمین اصلی چین در حال حاضر وجود دارد 63,851 تایید موارد این بیماری تنفسی که 1,380 فوت کرده اند. (تایرون سیو/فردا نیوز)

وجود دارد هیچ نشانه ای از شیوع نزدیک شدن به اوج گفت: آدم Kamradt-اسکات, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز مطالعات امنیت بین المللی در دانشگاه سیدنی است.

“در حالی که مقامات چینی در حال انجام بهترین خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus نسبتا شدید اقدامات آنها اجرا شده به تاریخ به نظر می رسد شده اند بیش از حد کم و خیلی دیر” او گفت:.

در شهرهایی مانند پکن و مرکز تجاری شانگهای خیابان ها و مترو باقی می ماند تا حد زیادی خالی از سکنه با بسیاری از مغازه ها و رستوران ها خالی و یا بسته.

دولت کارمند جین یانگ 28 ساخته شده آن را به پکن اما آن را در بر داشت “اما هر چیزی طبیعی است.”

غذاخوری ناهار ممنوع, نفع, جعبه, وعده های غذایی خورده شده در میز. جلسات برگزار می شود حاضر و نه در فرد. کارکنان باید پوشیدن ماسک در تمام طول روز و گزارش خود متوسط دو بار در روز.

مصر را تایید می کند 1 مورد

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از عفونت و مرگ و میر شده است در چین به ویژه در هوبئی وجود داشته است نزدیک به 450 موارد در برخی از 24 کشور و سرزمین در خارج از سرزمین اصلی چین و سه مرگ و میر.

مصر در روز جمعه تایید کرد اولین coronavirus مورد و گفت: فرد آسیب دیده بود یک تبعه خارجی که قرار داده شده است به انزوا در بیمارستان است. وزارت بهداشت در گفت و گو با مطلع که بلافاصله و گرفته بود همه لازم است اقدامات پیشگیرانه.

ژاپن تایید آن coronavirus مرگ در روز پنج شنبه — یک زن در 80s زندگی در Kanagawa در نزدیکی توکیو. یک فرد فوت شده در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

برخی از الماس شاهزاده مسافران پیاده

بزرگترین خوشه ای از عفونت های خارج از چین بوده است بوش کروز قرنطینه در یک بندر با 218 نفر در هیئت مدیره تایید به عنوان آلوده و گرفته شده به بیمارستان.

روز جمعه برخی از کشتی به مسافران اجازه داده شد به پیاده با اولویت برای مسافران محدود به پنجره کابین — و کامل خود را قرنطینه در ساحل.

فرانسوا-Philippe, شامپاین, کانادا وزیر امور خارجه گفت: 12 کانادایی که در الماس شاهزاده آلوده شده اند با کروناویروس که باعث COVID-19. کسانی که مسافر هستند و همه تحت نظارت در تسهیلات بهداشتی, او گفت:.

هانس و لولیتا Wiesner در میان کانادایی ها در الماس شاهزاده خانم.

این جفت ارز از Jenner, Alta., ملاقات در روز ولنتاین 48 سال پیش.

“این است که قطعا یکی از عجیب ترین ما تا کنون به حال” هانس گفت: از سالگرد خود را که صرف بودن تحت قرنطینه.

این Wiesners شده است نظارت خود را متوسط هستند و در سلامت خوب هانس گفت:, و اضافه کرد که یک نگرش مثبت کمک کرده است تا آنها را به عنوان آنها عبور زمان در محله های تنگ.

سازمان دیده بان | کانادا زن و شوهر صرف سالگرد در کشتی تحت قرنطینه

بهره لولیتا و هانس Wiesner در حال جشن بسیار ویژه سالگرد – در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم. 5:53

صحبت از اروپا در روز جمعه, شامپاین گفت: مقامات کنسولی مستقر شده اند به یوکوهاما به عنوان سه نفر از کارکنان از کانادا آژانس بهداشت و دو پرسنل پزشکی از نیروهای کانادایی.

وجود دارد یک خبر خوب برای مسافران در یکی دیگر از کشتی کروز که در نهایت اجازه به حوض در کامبوج پس از رد شدن توسط پنج کشور بیش از ترس از ویروس حتی اگر هیچ موارد گزارش شده در هیئت مدیره.

MS Westerdam حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه مستقر در سیهانوکویل بندر دیر در روز پنج شنبه. آن را به حال لنگر دریایی زودتر به اجازه مقامات کامبوج به هیئت مدیره و جمع آوری نمونه از مسافران با هر گونه نشانه ای از بیماری است.

نخست وزیر کامبوج استقبال مسافران با دست دادن و دسته آنها به عنوان پا کردن کشتی و سوار یک اتوبوس.

“من و همسرم به او برخی از شکلات به عنوان یک نشان از قدردانی ما” لو Poandel یک توریست از نیوجرسی به رویترز گفت پس از ملاقات با رهبر کامبوج.

به طور جداگانه, Royal Caribbean Cruises در گفت و گو با لغو 18 کشتی در جنوب شرقی آسیا و پیوست بزرگتر رقیب کارناوال Corp. در هشدار است که در آن سال درآمد خواهد بود آمار شیوع کروناویروس.

در سنگاپور که گزارش خود بزرگترین پرش در مواردی به تاریخ روز پنج شنبه — به بالا, هشت-58 — مقامات تکاپوی پیدا کردن “بیمار صفر” کسی که انجام این بیماری به یک جلسه شرکت در ماه گذشته تنظیم کردن زنجیره ای از عفونت های مرتبط با پنج کشور دیگر.

در کانادا صدها نفر از مردم هنوز هم زندگی تحت قرنطینه در CFB ترنتون پس از بازگشت از ووهان منطقه در اجاره پرواز.

Wayne Duplessis برنامه ریزی شده بود به صبر از شیوع بیماری در ووهان اما تغییر ذهن خود را هنگامی که او را دیدم چقدر دشوار تبدیل شده بود و حتی به منابع اولیه. او و خانواده اش در حال حاضر در میان مردم صرف 14 روز در قرنطینه در انتاریو پایگاه نظامی.

سازمان دیده بان | وین Duplessis توصیف بودن در قرنطینه CFB در ترنتون

Wayne Duplessis و خانواده اش در قرنطینه CFB ترنتون پس از یک سفر دشوار به خارج از چین است. 5:10

Duplessis, که با این نسخهها کار به عنوان یک معلم در چین گفت: CBC News Network او کمی بیش از یک هفته باقی مانده در قرنطینه.

“این یک تجربه لذت بخش اما آنها در حال ساخت آن واقعا لذت بخش با حرفه ای خود و نگرش خود را,” او گفت: این تیم در پایه.

اقتصاددانان در حال پوسته پوسته شدن رشد انتظارات برای جهان و دومین اقتصاد به عنوان آنها ارزیابی تاثیر شیوع.

چین رشد خواهد کرد و در آن کمترین میزان از زمان بحران مالی جهانی در این سه ماهه با توجه به یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان که گفت: رکود خواهد بود در کوتاه مدت اگر شیوع موجود بود.

سازمان ملل متحد سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری که پیش بینی جهانی هواپیمایی درآمد می تواند به سقوط دلار به 4 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار آمریکا در سه ماهه اول با توجه به لغو مربوط به شیوع.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی طول می کشد سوالات خود را در مورد کوروناویروس:

دکتر مایکل Gardam بود که در خط مقدم در طول بحران سارس, پاسخ سوالات با فشار دادن در مورد شیوع کروناویروس. 8:47

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>