بیش از 1000 سابق DOJ مقامات تماس در ایالات متحده دادستان کل بار به استعفا

بیش از 1000 سابق دادگستری آمریکا مقامات وزارت روز یکشنبه به نام برای دادستان کل ویلیام Barr به استعفا به دست ما محاکمه دیرین مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

از مقامات سابق که در خدمت تحت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت انتقاد بر این کشور بالا افسر اجرای قانون برای overruling خود دادستان در یک مورد است که باعث شده است تا اتهاماتی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تضعیف حکومت قانون است.

روز سه شنبه وزارت دادگستری رها دادستان اولیه توصیه به جانبازان جمهوری خواه عمل راجر سنگ هفت به نه سال زندان و پس از او گناهکار در ماه نوامبر به هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری. که باعث شد تمام چهار دادستان به ترک مورد.

“این بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد گفت:” نامه ای از سابق وزارت دادگستری مقامات, منتشر شده در وب سایت متوسط.

“این اقدامات و آسیب آنها انجام داده اند به وزارت دادگستری شهرت برای یکپارچگی و حاکمیت قانون, نیاز به مهندس Barr به استعفا” نامه است.

وزارت دادگستری تصمیم حمایت اصلی خود را از صدور توصیه نامه از هفت تا نه سال برای راجر سنگ راست سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور. مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Barr برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.’ (یوری Gripas جو ناخدای کشتی/فردا نیوز)

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به شدت انتقاد اصلی صدور حکم درخواست برای سنگ و وزارت دادگستری پس از آن رها شده و از آن به جای تصمیم گیری به هیچ رسمی صدور حکم پیشنهاد است.

دموکرات ها لعنتی گروه را تغییر در مشخصات بالا مورد مربوط به سنگ که دوستی با مغلوب ساختن پیشی جستن قدمت چند دهه. سنگ دادگاه به وجود آمد از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی که مشروح گسترده روسیه دخالت در انتخابات 2016 به نفع تهمت نامزدی.

Barr گفت: در روز پنج شنبه در مصاحبه با شبکه ABC که تهمت انتقاد از کسانی که درگیر در سنگ مورد “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>