بیشتر پروازهای اروپایی به سر در ژوئیه اما تقاضای سفر نامشخص باقی مانده است

(کپنهاگ, دانمارک) — فنلاند شرکت هواپیمایی ملی حامل مهم بین اروپا و چین روز دوشنبه گفت: آن اضافه خواهد شد بیشتر پروازها و مسیرهای ابتدا در ماه جولای اگر دولت سهولت مستندات خود را به اندازه کافی برای سفر به سر.

چشم انداز برای پرواز به طور کلی, اما, همچنان نامشخص با شرکت پیش بینی بازیابی کند و حتی در سال آینده با توجه به بهداشت عمومی محدودیت و نگرانی.

Finnair که مجبور شده بودند به طور موقت لغو پروازها به سرزمین اصلی چین و دیگر مقاصد آسیایی به دلیل coronavirus گفت: آن را راه اندازی مجدد خواهد شد در فاز “با تمرکز قوی در آسیا است که مهم استراتژیک” برای تحت کنترل دولت هواپیمایی.

هلسینکی-بر اساس شرکت گفت: این پرواز به پکن هنگ کنگ و شانگهای با اضافه کردن آن را در انتظار موافقت دولت بلکه به ناگویا اوزاکا و توکیو ناریتا در ژاپن و سنگاپور و سئول, Bangkok.

“ما انتظار داریم که حمل و نقل هوایی به بهبود می یابند به تدریج در جولای” Finnair رئیس تجاری افسر اوله Orver در بیانیه ای گفت. “قصد ما این است که به کار حدود 30 درصد از مقدار عادی از پرواز در ماه جولای و ما نیز شروع به مسافت های طولانی پرواز به ما کلید آسیایی, مقصد. ما خواهد شد و سپس اضافه کردن مسیر و فرکانس ماه به ماه به عنوان تقاضا بهبود یابد.”

در ماه جولای Finnair نیز از سرگیری پرواز به چند شهرستانها عمده در اروپا و همچنین شش مسیرهای داخلی. مقصد در اسپانیا و ایتالیا و لهستان خواهد بود اضافه شده در ماه اوت است.

شرکت هواپیمایی انتظار ندارد که مسافران را مجبور به نشستن در کنار یکدیگر به عنوان شماره پیش بینی می شود کوچک است.

سخنگوی Paivyt Tallqvist گفت: AP که مشتریان “در حال نشسته به دور از یکدیگر که ممکن است” غیر از خانواده است که می تواند با هم نشستن. صندلی و مرور در دروازه.

او افزود که از روز دوشنبه “ما هر کس نیاز به پوشیدن ماسک پردازنده به عنوان ماسک در نظر گرفته شود یک راه حل خوب برای کسانی که در آن شرایط حفظ فاصله ممکن نیست.” این ماسک ها به تواند در طول پرواز اما صدق نمی کند به کودکان زیر 7.

مسافران خواسته خواهد شد که برای ایستادن حداقل 1 متر (3.3 فوت) از هر یک از دیگر در فرودگاه اتوبوس نگه داشته شود نیمه خالی و مشتریان خواهد بود خواسته برای جلوگیری از جنبش های غیر ضروری در داخل کابین.

بودجه خطوط هوایی Ryanair که تا به حال شده است شلوغ ترین حامل در اروپا قبل از همه گیر ضربه نیز گفت: آن را در حال آماده سازی برای راه اندازی مجدد پروازها در ماه جولای در انتظار یک کاهش در مستندات. روز دوشنبه آن گفت که انتظار دارد یک رکورد از دست دادن 200 میلیارد یورو ($220 میلیارد دلار) برای ماه آوریل تا ژوئن چهارم زمانی که سنگین ترین محدودیت در زندگی عمومی اجرا شد در سراسر اروپا است.

همچنین انتظار بهبود آهسته برآورد آن را انجام خواهد داد تنها 50 درصد از آن قبلا پیش بینی تعداد مسافران به طور کامل در سال 2021.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>