‘از نظر اخلاقی و از نظر علمی نادرست است.’ انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون مشاور استعفا بیش از نژاد و اصلاح نژاد جنجال

بیش از آخر هفته چند سرفصل در انگلستان و یک روند توییتر موضوع شامل یک مرجع به یک مکتب فکری است که بسیاری از فکر به حال تنزل به گذشته: اصلاح نژاد و یا مفهوم بحث برانگیز است که جمعیت های انسانی را می توان به نوعی “بهبود” از طریق پرورش انتخابی. اما نگران کننده ایده های خود را در بر داشت راه بازگشت به اخبار بعد از نظرات ساخته شده توسط یک تازه منصوب دستیار به انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون مطرح است. در یک سال 2016 مصاحبه محقق اندرو Sabisky گفت: “اصلاح نژاد درباره انتخاب ‘برای’ چیزهای خوب است. هوش تا حد زیادی به ارث برده و آن را در ارتباط با نتایج بهتر: سلامت جسمی درآمد پایین تر بیماری های روانی.” در روز دوشنبه Sabisky استعفا داد.

دیگر کشف نظرات گفته نوشته شده توسط Sabisky با اشاره به طرح “دائمی طبقه” ایجاد شده توسط “حاملگی های ناخواسته,” پیشنهادات که قانونگذاران باید با توجه به “بسیار واقعی تفاوت های نژادی در هوش” و مقايسه آن در زنان و پارالمپیک.

قبل از Sabisky استعفای بی سی گزارش داد که دفتر نخست وزیر حاضر به تایید نقش خود و نه اظهار نظر در سخنان خود با سران سخنگوی جانسون گفت: روز جمعه “نخست وزیر این نمایش ها در طیف وسیعی از افراد به خوبی مشخص و مستند شده است.” پس از استعفا, Sabisky گزارش توییتی “من می خواستم به کمک دولت نمی تواند حواس پرتی… بر این اساس من تصمیم به استعفا. من می دانم که این را نا امید بسیاری از مردم, اما من امضا به انجام کار واقعی در وسط یک غول ترور شخصیت.”

این اختلاف باعث شده است تا تماس را برای دفتر نخست وزیر به ارزیابی مجدد خود را استخدام. “من فقط برای پیدا کردن آن عجیب و غریب است که هر کسی که حتی دارای این نوع از نمایش ها که هر دو از نظر اخلاقی و علمی نادرست حتی می تواند سرگرم کار در دولت” آنجلا می گوید D. Saini, نویسنده برتر: بازگشت از مسابقه علم. “به عنوان یک مجموعه ای از سیاست های پیشنهادی است که چه Sabisky به نظر می رسد نشان می دهد, آن را فقط باعث می شود هیچ حس به آنچه و آن را از نظر اخلاقی شنیع. آن را احساس می کند قابل توجه به من که ما حتی به این مرحله است.”

به عنوان Sabisky نظرات ظهور بیش از آخر هفته و انگلستان سلطنتی جامعه کمک هزینه تحصیلی از جهان برجسته ترین دانشمندان تصمیم به علامت 198 سال از دانشمند Francis Galton متولد شد و با یک صدای جیر جیر در روز یکشنبه با اشاره به “ترین فشرده پژوهش اختصاص داده شده به انسان ویژگی های فیزیکی مانند طول, عرض قفسه سینه و بازو و قدرت و رنگ دید.”

توییت شکست خورده به ذکر است Galton نقش به عنوان یک eugenicist تبلیغ ایده های نژادپرستانه در میان آنها “پست تر” طبیعت “سیاهان” و “Hindoos” و “عرب است کمی بیش از یک خوار تا مردان دیگر را تولید کند.” (پس از انتقاد آنلاین, انجمن سلطنتی اضافه شده که صدای جیر جیر اصلی بود: “نه تا به استانداردهای معمول ما” و اذعان کرد Galton را گسترده تر تاریخی ثبت).

در واقع اصلاح نژاد به عنوان یک مطالعه در درجه اول حاوی در انگلستان توسط گالتون که به اصطلاح در یک سال 1883 کتاب با عنوان سوالات به انسان هیات علمی و توسعه آن به عنوان یک پیشنهاد به راه “را مناسب تر نژادها…شانس غالب سرعت بیش از, کمتر مناسب است.” در اوایل قرن 20 اصلاح نژاد آزمایشگاه و محققان در حال کار به عنوان eugenicists شد بخشی از علمی استقرار در بریتانیا. اجتماعی اصلاح طلبان در هر دو طرف اقیانوس اطلس با استفاده از توضیحات ریشه در eugenicist ایده ها برای توجیه جدا “نامطلوب” از اعضای این جمعیت از کسانی که تلقی “برتر” همراه نژادپرستانه classist و جنسیتی خطوط.

Galton را در نظریه شامل این استدلال که “ژنتیکی و طبقه” باید به کودکان ندارد و اگر آنها را پدر و مادر می تواند به عنوان “دشمنان دولت است.” این ایده بعدها تکرار در آلمان نازی عقیم سازی اجباری و قوانین در چندین ایالت آمریکا و دیگر برنامه ها در سراسر جهان — از جمله هند در دهه 1970 میلادی و در چین است که در آن بحث برانگیز سال 1994 قانون ظاهرا تضمین مراقبتهای دوران بارداری و کودکان, مراقبت های بهداشتی به زنان فقیر و کودکان در اصل به عنوان قانون اصلاح نژاد.

“[اصلاح نژاد] بود که مبتنی بر این ایده است که ژنتیک این نسخهها کار در یک راه خاص است و ما باید با استفاده از این دانش برای تغییر چگونه جامعه توابع از نظر تولید مثل و کسانی را که برای تولید مثل” Saini زمان می گوید. “ما می دانیم که در حال حاضر [ژنتیک] کار نمی کند که راه. ممکن است شده اند تشکیل شده توسط دانشمندان در آن زمان بود اما واقعا یک سیاست اجتماعی است.” پس از پایان جنگ جهانی دوم در خصوص ژنتیک و دانشمندان علوم اجتماعی به طور فزاینده ای خواستار پایان دادن به استفاده از مسابقه به عنوان یک متغیر در تحقیقات ژنتیکی. عنوان انگلیسی ژنتیک آدام رادرفورد می نویسد مدرن اجماع علمی نشان می دهد که “هیچ اساس ژنتیکی که مربوط با هر گروه خاص از مردم هیچ essentialist DNA برای مردم سیاه و سفید و یا سفید مردم یا هر کسی…وجود دارد ویژگی های ژنتیکی که مرتبط با جمعیت های خاص, اما هیچ یک از این منحصر به فرد است و نه مربوط منحصر به فرد با هر گروه که ممکن است مناسب نژادی لقب.”

وزن در میان Sabisky رسوایی در یکشنبه تکاملی زیست شناس و بحث برانگیز نویسنده ریچارد داوکینز توییتی در فوریه. 16 گفت: اصلاح نژاد را “در عمل” بعد اضافه کرد: “من محکوم ایده eugenic سیاست.”

برای Saini, واقعیت این است که اصلاح نژاد است که هنوز ساخت عناوین خطرناک است. “واقعا باید سمت چپ بحث های عمومی در حال حاضر. آن است که بسیار بی اعتبار به عنوان یک ایدئولوژی هر دو از نظر اخلاقی و هم از نظر علمی,” Saini می گوید. “جریان اصلی دانشمندان به طور کامل حذف این ایده از صفوف خود را برای دقیقا به این دلیل است که آن را به طور کامل بی اعتبار کرد.”

ویژه داستان
از “عشق کور است’ به ‘دایره’ Netflix است Terrifyingly خوب در تلویزیون واقعیت
این پرچم در حال اهتزاز است ساختمان یک واقعیت امپراتوری بر پایه بینندگان اعتیاد آور ترین انگیزه است.

در برابر پس زمینه از سراسیمگی از اصلاح نژاد-اخبار مربوط به یک کتاب جدید از نویسنده این کتاب بحث برانگیز زنگ منحنی به نظر می رسد نقاشی بر روی ایده های مشابه. 1994, کتاب, همکاری با آمریکا و جامعه شناس و دانشمند علوم سیاسی چارلز موری استدلال کرد که ضریب هوشی تفاوت بین نژادها بودند ذاتی و به شکل وراثت و محیط و برنامه های رفاه باید اوراق چرا که آنها را تشویق فقیر و کم هوشی زنان (“اشتباه زنان”) به کودکان بیش; استدلال شد که ملاقات با واکنش شدید. موری جدید کتاب انسان تنوع: زیست شناسی جنسیت و نژاد و طبقهادعا می کند به استفاده از علم به “سرنگونی یک فکری ارتدکسی” است که “خفه پیشرفت” یعنی “نیمه حقیقت” مفاهیمی است که جنسیت و نژاد هستند و ساختارهای اجتماعی و کلاس یک تابع از امتیاز.

چرا از آن است که بی اعتبار ایده های پس از آن به نظر می رسد به ظهور مجدد در موسسات انتشارات و بحث ؟ Saini می گوید آن پایین می آید به طرفداران بهسازی نژادی و بی اعتبار ایدئولوژی که مایل به حفظ سلسله مراتب اجتماعی به عنوان آنها هستند. “این واقعا هرگز از بین رفت. آن است که واقعا سنگ بستر و در تولد علم مدرن غربی” او می گوید: اصلاح نژاد. “من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از قدرت سیاسی قادر به ایجاد این استدلال که نابرابری که ما می بینیم در جهان است و آن را محصول اجتماعی و عوامل تاریخی—آن را فقط به این دلیل که گروه های از مردم اساسا متفاوت است. و مردم می خواهند قادر به ادعا می کنند که از لحاظ سیاسی چرا که اگر آنها می توانید آنها لازم نیست برای انجام هر چیزی برای رفع این نابرابری است.”

نوشتن به Suyin Haynes در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>