‘لحظه ای از عمر” برای ایتالیایی ها با بهره گیری از موزه ها خالی از گردشگران توسط COVID مستند

در روشن-skied اواسط هفته صبح ایتالیایی عاشق هنر Maria Grazia ایستاده بود با دو نوجوان فرزندان در خارج از موزه واتیکان در انتظار آن قد بلند قوسی درب برای باز کردن پس از سه ماه از بصورتی پایدار و محکم بسته است.

قبل از مستند او و خانواده اش خواهد ایستاده اند در یک صف که اغلب زخم صدها متر در امتداد دیوار شهر واتیکان است. امروز خط است که تنها چند متر طول.

“من در اینجا یک بار 30 سال پیش و فرزندان من هرگز آمده گفت:” مادام العمر مقیم رم که کاهش یافته است به نام. “این فقط همیشه به نظر می رسید بیش از حد پیچیده به قبل از.”

ایتالیا را در سراسر کشور مستند در اوایل ماه مارس بود که یکی از اولین بار در اروپا است. این ویروس به ارمغان آورده است تقریبا 34,000, مرگ و میر, انزوای اجتماعی, از دست دادن شغل و نگرانی در مورد وضعیت اقتصادی آینده است.

گردشگران در شهر خود

به عنوان همه گیر محدودیت برداشته شد این در هفته های گذشته با ایتالیا باز کردن مرزهای خود به اتحادیه اروپا مسافران و اجازه می دهد اینتر-سفر منطقه ای این کشور مشهور جهان, موزه ها و سایت های فرهنگی نیز بازگشایی شد. تنها با یک قطره از اتحادیه اروپا ورود گردشگران ایتالیایی ها یک فرصت تاریخی: فرصتی برای دیدن شاهکارهای خود را رایگان از جمعیت کثیری از گردشگران و رزرو فقط روز پیش به جای هفته یا ماه.

وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به حرکت در معمولا بسته بندی شده سیستین هفته پس از ایتالیا آمد از مستند. (مگان ویلیامز/CBC)

“من در اینجا شش یا هفت بار اما این برای اولین بار است که من تا کنون دیده می شود این آثار هنری بدون مبارزه با انبوهی” گفت: Patrizia Poggi که با این نسخهها کار به عنوان یک متولی در رم در نزدیکی Capitoline موزه ها. او نیز در میان اولین بازدید کنندگان در تازه بازگشایی موزه واتیکان.

مانند بسیاری از استفاده از کاهش در تعداد Poggi بود مشتاق به دیدن میکل آنژ-frescoed سیستین در نزدیکی خالی و همچنین به زل زل نگاه کردن بر مجسمه سازی باستانی از Laocoön و فرزندان خود راخیره کننده, زندگی به اندازه سنگ مرمر از یک Trojan کشیش و فرزندان خود را مورد حمله توسط افعی دریا کاوش های باستان شناسی در اوایل قرن 16.

به طور معمول, موزه واتیکان دیدن به طور متوسط 20 ، 000 مردم جریان از طریق آن گالری در هر روز و در اوج بار به عنوان بسیاری به عنوان 29,000 گفت: مدیر باربارا Jatta.

رزرو شماره اولیه روز بازگشایی در مقابل, ماند بین 1000 و 2000. سه ماه بسته شدن هزینه واتیکان حدود 38 میلیون دلار از دست فروش بلیط. Jatta بستری با خندیدن که او نتواند کرد. اما برای مردم محلی او گفت: “این لحظه ای است از یک عمر برای آمدن بازدید از موزه.”

به تهیه کردن به جدید خود را به مخاطبان واتیکان تغییر ساعات کار در روز بعد آن را آسان تر برای رم ساکنان به دیدار پس از کار در حال حاضر آن را می بندد در 8 p. m. در اکثر روزهای هفته و 10 بعد از ظهر پنج شنبه ها و جمعه ها. آن را نیز محدود گروه بازدیدکننده داشته است به 10 و طول و فواصل بین آنها را برای 15 دقیقه به منظور مدیریت فیزیکی فاصله مقررات.

باربارا Jetta مدیر موزه واتیکان نشان می دهد که به تازگی بازسازی سالن کنستانتین نقاشی های رنسانس استاد رافائل. ‘این است که لحظه ای از عمر آمده است بازدید از موزه’ به دلیل خطوط کوتاه و بدون مانع ديد او گفت:. (مگان ویلیامز/CBC)

این موزه که شامل یک جزء پژوهش در زمان استفاده از lockdown خود را برای بهبود سایت و آرشیو آنلاین; به جلو کار در مصر تابوت پروژه و تکمیل پنج سال مرمت دو نقاشیهای آبرنگ اعتقاد بر این بود که آخرین آثار رنسانس استاد رافائل Jatta گفت.

موزه ها کردن میلیون ها دلار

گالری Uffizi در فلورانس نیز تشویق ایتالیایی ها به مراجعه کنید. قبل از همه گیر به عنوان بسیاری از 10 ، 000 بازدید کننده از طریق تصویب معروف رنسانس گالری در یک روز. هفته اول پس از بازگشایی رزرو و بازدیدکننده داشته است روزانه به طور متوسط حدود 1000 نفر در روز و رسیدن به قله 2100 اولین یکشنبه بعد از بازگشایی.

“ما دیده می شود نیست این تعداد کم از 1950s” گفت: Eike اشمیت مدیر Uffizi. مانند Jatta او در حال انجام بهترین خود را برای قرار دادن یک چرخش مثبت کاهش در فروش بلیط — 18 میلیون دلار برای موزه 85 روز از بسته شدن.

“برای این نوع از گردشگری که در آن شما می توانید شاهکارهای بدون دیگران در راه خود را, شما باید برای بازگشت به دوران داستایفسکی, ریلکه و Nathaniel Hawthorne,” او گفت: با اشاره به سه معروف بازدید کنندگان از قرن 19.

Eike اشمیت مدیر گالری Uffizi می ایستد در مقابل Sandro Botticelli را زهره. گالری دهکدهای از دست داد 18 میلیون دلار در فروش بلیط پس از 85 روز از بسته شدن. (مگان ویلیامز/CBC)

در واقع ماهیت غیر معمول از یک بیماری همه گیر باعث می شود بازگشایی تاریخی anomaly. Uffizi بسته شده است تنها سه بار قبل از: در طول دومین جنگ جهانی 1966 فلورانس سیل و مافیای بمب گذاری فقط در خارج از موزه در سال 1993. بعد از هر بار بسته شدن گفت: اشمیت تعداد بازدید کنندگان افزایش یافت. اما او انتظار ندارد برای دیدن است که تا زمانی که یک واکسن برای COVID-19.

برای ایتالیا به عنوان یک کل آن را بد اقتصادی اخبار. گردشگری باعث می شود تا 13 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور.

اما اشمیت همراه با فلورانس شهردار داریو Nardella امیدوار است به اهرم وضعیت کنونی برای کمک به تغییر چگونه بازدید گردشگران شهر و گنجینه های خود را.

بلیط به Uffizi به عنوان مثال در حال حاضر همراه شامل تعدادی از کمتر شناخته شده اما در سطح جهانی موزه ها با ساخته شده است در تخفیف برای کسانی که اقامت طولانی تر و دیدن سایت.

“در شهر فلورانس یا ونیز مردم از سراسر جهان و در عین حال رفتن به دیدن یک مجموعه محدود از جاذبه های. بنابراین بسیار مهم است برای قرار دادن جاذبه های دیگر در نقشه های خود را,” او گفت:.

آینده در ‘آهسته گردشگری’

اشمیت با اشاره به مقدار کمتر در بازدید از موزه باستان شناسی و موزه Opificio دله Pietre Dure یک کارگاه سنگ مرمر-منبت تاسیس توسط خانواده مدیچی در اواخر 1500s و هنوز هم عمل امروز. هر دو در حال حاضر بخشی از Uffizi بلیط. او همچنین قصد دارد برای افزایش تعداد و تئاتر رویدادهای موسیقی برگزار شد در کمتر شناخته شده موزه ها.

“نه فقط از طریق لیست سطل و بررسی دیوید میکل آنژ و Botticelli را زهره, شما می توانید بیشتر و بیشتر در عمق” اشمیت گفت. “این کمی مانند فست فود و مواد غذایی آهسته. شما خیلی بیشتر با آهسته غذا.”

اشاره به آهسته غذا — ایتالیایی متولد جنبش برای محافظت از غذاهای سنتی است که فوران در مخالفت با مک دونالد رفتن به رم Piazza di Spagna در سال 1986 بدون حادثه است.

سازمان دیده بان | فلورانس شهردار در مزایای آهسته گردشگری’:

کشورهای اروپایی در حال استقبال از ‘آهسته گردشگری’ به عنوان یک شکل از بهبود اقتصادی پس از coronavirus بیماری همه گیر. 2:28

Nardella همراه با شهرداران سراسر اروپا را برافراشتند بنر “آهسته گردشگری” برای توصیف اهداف خود را پس از همه گیر و فشار کمیسیون اروپا برای ایجاد یک صندوق خاص برای کمک به فرهنگی و گردشگری شهرستانها تبدیل شده و پایدار و انعطاف پذیر و قابل زندگی.

“ما می خواهیم به استفاده از فرهنگ برای ارسال یک پیام که پس از این بحران ما می خواهیم به تغییر شیوه زندگی, مدل, اقتصاد و گردشگری از شهرستان” Nardella گفت: از طریق سه رنگ پرچم ایتالیا, ماسک روز Uffizi دوباره باز کرد.

او گفت: با رونق تولید و صنعت مد فلورانس است که نه تنها وابسته به گردشگری مانند ونیز. با این حال او می گوید: گردشگری تاخت و تاز کردن خود را در مرکز تاریخی شهر پاکسازی آن از متنوع محلی زندگی و اقتصاد است.

برای تغییر آن Nardella راه اندازی کرده است یک استراتژی جدید را با انگیزه های مالی برای باز کردن کسب و کار در مرکز شهر به خصوص artisanal فعالیت; برای زوج های جوان برای خرید خانه و بین المللی دانشگاه ها برای راه اندازی دانشگاه.

شهرستان, او می گوید, همچنین بان کی مون روزانه اتوبوس توریستی از مرکز بلوک ساختمان جدید هتل ها و محل سه سال ممنوعیت جدید رستوران ها و بارها. مانند میلان و رم کیلومتر از مسیرهای دوچرخه سواری خواهد بود گذاشته.

“ما باید به فروش نوع جدیدی از گردشگری و آهسته گردشگری است که یک استراتژی خوب” Nardella گفت. “ما نمی خواهیم که روزانه گردشگران تنها برای سه ساعت که برخی از عکس ها و آیا رفتن به موزه ها و یا رستوران … اگر شما می خواهید به دانستن فلورانس شما باید اقامت در این شهر زندگی احساس و تجربه است. این دیدگاه جدید را درک می کنیم پس از وحشتناک بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر