Molson Coors تایید طناب دار بود یک بار قرار داده شده در توده تیرانداز را قفل

کسی قرار داده و یک طناب دار چند سال پیش در قفل یک ویسکانسین آبجوسازی کارمند که هفته گذشته افتتاح شد آتش سوزی در کارگران شرکت آبجوسازی اپراتور گفت: تایید حداقل یک نمونه از نژادی و آزار و اذیت علیه او به عنوان پلیس در ادامه به قطعه با هم خود انگیزه.

آنتونی Ferrill برق گسترده در Molson Coors آبجوسازی در میلواکی به ضرب گلوله کشته و پنج همکاران قبل از کشتن خودش در پردیس در هفته گذشته. او انگیزه ناشناخته باقی مانده است. میلواکی پلیس می گویند آنها هنوز هم در حال بررسی و منتشر کرده اند و تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد جزئیات این حادثه گذشته از تیرانداز و قربانیان’ نام.

“در این زمان آن نامشخص است اگر مسابقه برگزار عامل در این حادثه” گروهبان. Sheronda اعطای یک سخنگوی پلیس گفت: روز شنبه.

رسانه های محلی گزارش داده اند که بیش از چند روز حدس و گمان است که این حمله با انگیزه نژادی, مصاحبه فعلی و سابق Molson Coors کارکنان ناشناس شکایت در مورد دیرینه تبعیض علیه سیاه کارگران است. Ferrill سیاه بود. چهار نفر از قربانیان تیراندازی شد و پنجم شد, لاتین.

این شرکت در روز چهارشنبه تایید کرد که یک طناب دار قرار داده شد در Ferrill قفل در 2015. Ferrill کار نبود که بعد اما گفته شد در مورد آن این شرکت اعلام کرد.

هیچ سابقه ای از کارکنان شکایات

Molson Coors سخنگوی Adam Collins گفت: این شرکت مورد بررسی قرار گرفته اما هیچ امنیتی نظارت تصویری نشان میدهد که قرار طناب دار در قفسه. این شرکت توضیح داد که به کارکنان که چنین نیست قابل قبول و مشترک کانال برای پر کردن تبعیض یا آزار و اذیت شکایت کارگران است. او گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد هر یک از قربانیان تیراندازی بودند طناب دار حادثه است.

کالینز به نام حادثه “نفرت انگیز” اما گفت: هیچ سابقه ای از Ferrill پر کردن هر گونه شکایت با شرکت و یا فدرال کمیسیون فرصت های شغلی برابر (EEOC).

این عکسي ارائه شده توسط کریگ Mastantuono یک وکیل به نمایندگی از Ferrill خانواده را نشان می دهد آنتونی Ferrill مرد پلیس می گویند کشته شدن پنج نفر و سپس خود را در Molson Coors آبجوسازی پیچیده در میلواکی است. (Ferrill خانواده از طریق آسوشیتد پرس)

کریستین Saah Nazer یک EEOC سخنگو گفت: در یک ایمیل که محرمانه بودن قوانین ميانگين دفتر نمی تواند تایید یا رد شکایت مگر اینکه EEOC فایل های کت و شلوار در برابر کارفرما “که معمولا آخرین چاره است.” هیچ به نظر می رسد با توجه به واصل شده اند مورد Ferrill, او گفت:.

پیام های سمت چپ توسط آسوشیتد پرس با شرکت حقوقی به نمایندگی از Ferrill خانواده نبودند بلافاصله چهارشنبه.

کالینز گفت: میلر Coors است “مقدار زیادی از کار را به انجام به ساخت باز استقبال و فراگیر فرهنگ این شرکت ارزش. ما در حال حاضر آغاز شده و برخی از آن کار را با گوش دادن به کارکنان در طول چند روز گذشته.”

او از مردم خواست تا صبور باشید در حالی که پلیس به بررسی.

“این قابل فهم در شرایطی از حقایق وجود دارد شایعات در خارج وجود دارد,” او گفت:. “اما ما باید همان نوع از سوالات هر کس دیگری می کند.”

دو سابق آبجوسازی کارکنان رابرت پاول و Lonnie کارل جیمز گفت: Milwaukee Journal Sentinel برای یک داستان شنبه منتشر شده است که چند ماه پس از طناب دار شد, چند نژادپرستانه یادداشت شد خورد به Ferrill را قفل.

پیام AP چپ در تلفن لیست و سایت های رسانه های اجتماعی برای پاول و جیمز در یکشنبه نبودند بلافاصله بازگشت.

پرسید: اگر او می تواند تایید کند که آیا هر کسی قرار داده نژادپرستانه یادداشت در Ferrill را قفل Collins دوباره گفت که این شرکت نمی باشد آگاه از هر گونه شکایت Ferrill ممکن است زمینه با EEOC مدیران خود یا Molson Coors پرسنل منابع انسانی مورد تبعیض یا آزار و اذیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>