موجو: بایدن می یابد اعتماد به نفس خود را در کارولینای جنوبی است اما آن را خیلی دیر شده است ؟

جو بایدن ضربه گشاد گشاد راه رفتن او. پس از یک سکندری شروع به دموکراتیک ریاست جمهوری, مسابقه, معاون سابق رئیس جمهور است که به عنوان روز کارولینای جنوبی اولیه سست و پاره پاره و در حال اجرا در مقابل. نظرسنجی ها نشان می دهد او پیش رو جمع آوری کمک مالی است که به طور ناگهانی در آینده به راحتی و جمعیت در حال تطبیق آن از رقبای خود. تفاوت در این است که در هسته خود است. او با بهره گیری از این روز به بعد سخت کار کردن از یک کمپین و ریخته است نگران است که او را نا امید دیرین خود مشاوران و خانواده است.

تماشای او بر روی زمین در اینجا برای اولین بار-در-این-جنوب مسابقه دو سوال پرش: چه چیزی تغییر کرده است ؟ و آن را خیلی دیر شده است ؟

بایدن را دوباره بجای اول برگشتن نبود رسم در کنفرانس تلفنی و یا در گروه های تمرکز. بسیاری از چرخش صورت گرفته است در سر خود را. او در زمین آشنا جسمی و سیاسی است. او صرف زمان زیادی در کارولینای جنوبی در طول سال و مشاوران و لازم نیست به او بگویید که این فاصله به بعد متوقف شود. آشنایی که منجر بایدن به آرامش و جلوگیری از فرسایش در مورد جزئیات کوچک از اجراهای او. سال گذشته به عنوان مثال شکایات خود را در مورد غیر جنسی فیزیکی بودند کسل کننده همهمه در پشت ذهن خود را هر زمان کسی با نزدیک شدن برای یک آغوش. زمان سرگرم کننده Vivica A. Fox رفت و در آغوش گرفتن را در مرحله اینجا را در کانوی, S. C. پنجشنبه شب بایدن فقط برای آن رفت و برگزار شد او را دید.

اما زمان کوتاه است. وجود ندارد قانع کننده برنده سه شنبه در کارولینای جنوبی بایدن limps به مارس 3 مسابقات در سه شنبه هنوز در تلاش برای شبیه حزب رهبر. آخر هفته گذشته را در مکان دوم پایان در نوادا قفقاز به دنبال یک چهارم در آیووا و یک پنجم در نیوهمپشایر. حتی یک پیروزی اینجا را صرف روز به ترجمه شتاب به فوق العاده روز سه شنبه نژادها. رفته همه در کارولینای جنوبی است نه پاک کردن مبارزات انتخاباتی خود می تواند محوری در جای دیگر و پس از شنبه تقریبا 40 درصد از نمایندگان را گرامی داشته شده است.

مشاوران می گویند آنها را به یک طرح. آنها امیدوارند یک رسانه رانده گشت روایت خواهد او را افزایش می دهد در همه جا در سه شنبه. آنها پس از آن امیدواریم که برای ساخت یک زمین تلاش برای ایالات متحده است که رای دادن در مارس 10, و می گویند که داوطلبان باید در نهایت نمیفهمد چگونه به مهار قدرت کمیته ملی حزب دموکرات-پشتیبانی از ابزار سازماندهی.

اما واقعیت این است که فقط با رسیدن به این نقطه بوده و یک مبارزه است.

بایدن به حال بنا بخت و اقبال خود در آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان در اینجا در یک وضعیت که در آن دو سوم از مقدماتی حزب دموکرات رای دهندگان انتظار می رود سیاه و سفید. او فعالیت به عنوان باراک اوباما وفادار البدل و پیشنهاد کرد که تنها دلیل پیروزی اوباما در کاخ سفید در سال 2008 بود که بایدن تحویل, white, working-class رای دهندگان پنسیلوانیا است. بایدن dinged ساندرز به اندازه کافی طرفدار اوباما و گفت که او آماده بود به کوه اولیه در برابر آنها را در سال 2012. در ظاهر خود را بایدن اعتبار جنبش حقوق مدنی خود را به عنوان دروازه ورود به سیاست و فرفره به عنوان یک مدافع به عنوان با ارزش تر از سفید-کفش حقوقی او در سمت چپ به آن را انجام دهد.

در همان زمان پول نورد در. جامد بحث عملکرد در روز جمعه به او اجازه دهید در $1 میلیون بعد از جمع آوری کمک های مالی در روز چهارشنبه و پس از یک unscripted و واقعی سی ان ان تاون هال که شب ادامه کمک های مالی به جریان. به طور کلی نرم افزار-بایدن فوق العاده PAC دارای سوراخ بیش از 3 میلیون دلار در این هفته آغاز شده و رزرو کمی اعتبار در کارولینای شمالی و آلاباما برای سه شنبه. تنش زدایی گرفته شده نگه دارید در میان دموکرات ها که از ترس سن. برنی ساندرز می تواند نامزدی برنده اجازه می دهد بایدن برای جلوگیری از انتقاد از همسالان خود که به جای آن باید روت تجاوز خود را در Sanders.

روز شنبه, James Clyburn بالا, سیاه دموکرات در مجلس کارولینای جنوبی مهم ترین kingmaker انداخت او حمایت بایدن راه و سمان به احتمال زیاد غیر قابل عبور پا به بالا. شناخت قدرت Clyburn تایید این بایدن سیاسی دست شروع به رول کردن امضا شد که انتظار می رود به طنین انداز با سیاه و سفید و قهوه ای و رای دهندگان. در کارولینای شمالی بایدن تیم اعلام حمایت از مظنونان حمله به دانشگاه G. K. باترفیلد و آلما, Adams, در, تگزاس, بایدن برداشت حمایت از Rep. سیلویا گارسیا. سناتور. Tim Kaine ویرجینیا دموکرات ها’ معاون نامزد ریاست جمهوری در سال 2016 نیز پیوست بایدن تلاش.

است که می گویند بایدن به طور ناگهانی بی عیب و نقص. او هنوز هم یک meandering قصه گو که او کلامی کنه که کمک به او قدرت از طریق یک مادام العمر لکنت. او سرگردان در اطراف مراحل مانند لاس وگاس headliner و می داند که پاسخ خود را بیش از حد طولانی است. در سالن شهر در روز چهارشنبه او عذرخواهی به میزبان خود را برای aimlessly از درگیر شدن در انجمن مشاهدات. هنوز هم هر چند او موفق به برنده شدن بیش از حداقل دو تن از مخاطبان که که راه می رفت به تئاتر مردد پرسید: سوالات و سمت چپ به عنوان اعضای تیم جو.

سوال این است که آیا از آن خواهد شد به اندازه کافی برای از خط خارج ساندرز که بخار در این نقطه است. ساندرز برنده بیشتر رای دهندگان و نه نمایندگان بیش از هر کس در آیووا. این Vermonter سپس به آسانی برنده همسایه نیوهمپشایر اولیه و نوادا قفقاز. اکثر پیش بینی قوی دوم-محل نمایش در کارولینای جنوبی است. و شروع سهشنبه میلیاردر مایک بلومبرگ شروع به ظاهر شدن بر روی برگه های رای. و به عنوان مفید به عنوان $3.8 میلیون بایدن فوق العاده PAC صرف شده در ژانویه بود که آن را غیر ممکن است برای رفتن دلار برای دلار با بلومبرگ ثروت. بایدن امیدوار است حرکت می کند پول است.

نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن با امن و شاید گسترش استفاده در کارولینای جنوبی است. در آستانه اولیه بایدن برگزار شده بود بر روی نقطه بالا در تمام 34 کارولینای جنوبی سنجی ردیابی توسط Real Clear Politics. یکی از آنها امرسون کالج, بررسی, پنجشنبه منتشر شد نشان داد بایدن با 16 امتیاز.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

اعداد کنار نتایج شاد بایدن. مطمئن شوید که او گاهی اوقات فریاد به میکروفون اما آن را عمدتا در انزجار در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بر خلاف یک کمپین است که احساس وظیفه شناس کارهای در آیووا و خوردن-خود-سبزیجات عاقبت در نیوهمپشایر بایدن در کارولینای جنوبی به نظر می رسد به طور کامل درگیر در کار در دست و راحت تر در میان دوستان قدیمی. برای اولین بار در این کمپین به نظر می رسد صمیمانه خوشحالم که او تصمیم گرفت برای اجرا. هر نتیجه در شنبه حداقل او را کرده است.

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>