مودی تجدید نظر برای آرامش در هند به عنوان شهروندی اعتراض تلفات به 20

نارندرا نخست وزیر هند به دادگاه تجدید نظر برای آرام روز چهارشنبه پس از چند روز درگیری بین مسلمانان و اقلیت مسلمانان بیش از یک بحث برانگیز قانون تابعیت در برخی از بدترین خشونت های فرقه ای در پایتخت در دهه.

بیست نفر کشته و نزدیک به 200 زخمی در خشونت های یک پزشک گفت: با بسیاری از درد و رنج زخم گلوله در میان غارت و آتش سوزی حملات که همزمان با سفر به هند توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پلیس و نیروهای شبه نظامی گشت در خیابان بسیار بیشتر شماره روز چهارشنبه است. قطعات ضد شورش-آمار مناطق متروک.

“صلح و آرامش مرکزی به اخلاق ما است. من درخواست تجدید نظر به خواهران و برادران از دهلی نو به حفظ صلح و برادری در تمام زمانها” مودی گفت: در یک صدای جیر جیر.

مودی درخواست تجدید نظر پس از یک طوفان از انتقاد از احزاب مخالف دولت را عدم کنترل خشونت با وجود استفاده از گاز اشک آور, گلوله و نارنجک دود.

مخالفان خواستار استعفای وزیر

سونیا گاندی رئیس جمهور از مخالفت حزب کنگره خواستار استعفای وزیر خانه Amit Shah است که به طور مستقیم مسئول نظم و قانون در پایتخت.

خشونت فوران بین هزاران نفر برای نشان دادن و در برابر جدید قانون تابعیت معرفی شده توسط مودی ملی هندو دولت است.

شهروندی متمم قانون باعث می شود آن را آسان تر برای غیر مسلمانان از برخی از همسایه مسلمان-کشورهای تحت سلطه برای به دست آوردن تابعیت هندی.

منتقدان می گویند این قانون مغرضانه علیه مسلمانان و تضعیف هند سکولار قانون اساسی است. مودی Bharatiya Janata Party اعلام کرد که هر گونه تعصب در برابر هند بیش از 180 میلیون مسلمان است.

رویترز شاهدان دیدم اوباش و دارای حق اعمال چوب و لوله های راه رفتن پایین خیابان در بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو روز سه شنبه در میان آتش سوزی حملات و غارت. ضخامت ابرها از دود سیاه billowed از یک تایر در بازار بود که به آتش کشیده شد.

حداقل در دو مسجد در شمال شرقی دهلی شدند به آتش کشیدند.

بسیاری از زخمی ها در حال رنج می برد گلوله و جراحات در بیمارستان خبر داد.

یک افسر پلیس دهلی می سازد اطلاعیه برای هشدار دادن به ساکنان از جسارت در خارج از خانه خود به هند ماموران امنیتی گشت در یک خیابان در دهلی نو در روز چهارشنبه. (الطاف قادری/آسوشیتد پرس)

دالان گورو Teg بهادر بیمارستان در دهلی نو مرز شرقی اغلب شلوغ اما روز چهارشنبه صدها نفر thronged آن بخش به عنوان پزشک مشغول به کار را از طریق شب برای درمان صدمات.

محمد اکرم (ص) دیدم که او 17 ساله بود که چرخ از یک عامل تئاتر پس از عمل جراحی برای زخم گلوله در قفسه سینه خود را. نوجوان گفت: او در خانواده اش تراس آپارتمان به عنوان او را تماشا هندو اوباش وارد محله خود را.

بیماران جدید ادامه داد: به پور به بیمارستان روی برانکارد. کسانی که با آسیب به سر شد چرخ به سر می برند اتاق اورژانس.

محمد اکبر از آن ساخته شده به بیمارستان سر خود را با خونریزی فراوان پس از مورد حمله قرار گرفت و در اوایل روز شنبه.

اکبر که مسلمان گفت: یک هندو اراذل و اوباش او را مجبور به شعار Hanuman chalisa یک هندو مذهبی سرود اختصاصی به پروردگار هانومان محبوب هندو خدا.

“آنها pounced روی من و شروع کرد به زدن من. یک نفر به من ضربه بر روی سر با تبر,” اکبر گفت.

یک مرد ناشناس را نشان می دهد آسیب های خود را روز شنبه در میان درگیری بین هندوها و مسلمانان در اعتراض به ستیز جدید قانون تابعیت در Al-Hind بیمارستان در دهلی نو, هندوستان. (Rohit Lohia/آسوشیتد پرس)

Shaleen میترا یک مشاور به دهلی وزیر بهداشت Satyender جین گفت: پلیس نیز مسدود آمبولانس از تخلیه مجروح از کوچک به سر می برند بیمارستان خصوصی در Mustafabad یک اکثریت مسلمان منطقه به بزرگتر عمومی گورو Teg بهادر بیمارستان.

“پلیس گفت: بهداشت و درمان کارگران است که آنها نمی خواهد بود قادر به ارائه آنها را با حفاظت از شورش” او گفت:.

اقوام مسلمان متهم کردند پلیس ایستاده به عنوان هندو اوباش به آتش کشیدند ساختمان و ضرب و شتم مردم. چگونه خشونت آغاز شد و چه کسی برای سرزنش باقی مانده مشخص نیست.

روز چهارشنبه ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) گفت: در یک صدای جیر جیر که از آن احساس خطر خشونت و این خواست دولت هند “برای مهار اوباش و محافظت از اقلیت های مذهبی و دیگران که هدف قرار داده شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>