مدرن را COVID-19 واکسن نشان می دهد وعده تولید مثبت پاسخ ایمنی بدن در مطالعه اولیه

Earlier امروز شرکت زیست فناوری مدرن گزارش نتایج مثبت از فاز 1 بررسی تجربی آن را COVID-19 واکسن بود که در میان اولین برای شروع آزمایش در انسان سالم داوطلبان در اواسط ماه مارس.

مطالعه led توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) در موسسه ملی سلامت شامل 45 نفر از افراد سالم که دریافت یکی از سه دوز واکسن. با توجه به مدرن وجود دارد تشویق نشانه های اولیه که با شلیک گلوله به تولید آنتی بادی در برابر COVID-19 ویروس SARS-CoV-2 در سطح مشابه و یا بالاتر از آن دیده می شود در پلاسما از افرادی که از بهبود عفونت.

فاز 1 مطالعه است که در واقع طراحی شده برای اندازه گیری اثربخشی واکسن آن است که با تمرکز در درجه اول در ایمنی. با این وجود نکات کارآمدی در حال ظهور از محاکمه دلگرم کننده است. سطح آنتی بادی دیده می شود در شرکت کنندگان نشان می دهد که این واکسن می تواند جذب و بیدار ایمنی بدن در پاسخ به کوه دفاع در برابر SARS-CoV-2. داده ها همچنین اشاره کرد که دوزهای بالاتر باعث پاسخ ایمنی قوی تر.

علاوه بر این شرکت گزارش می دهد که در مقدماتی تجزیه و تحلیل آنتی بادی از هشت نفر از شرکت کنندگان (چهار با توجه به دوز پایین و چهار با توجه به متوسط دوز) به نظر می رسد برای خنثی کردن ویروس در آزمایشگاه است.

در فاز 1 مطالعه شرکت کنندگان همه داوطلب سالم با سن 18 تا 55 سال است. کسانی که در پایین و متوسط دوز گروه دریافت دو دوز حدود یک ماه از هم در جهت درستی نخست سیستم ایمنی بدن برای قوی ترین پاسخ است. مردم در بالاترین دوز گروه دریافت تنها یک تلقیح. نتایج خواهد شد به احتمال زیاد تجزیه و تحلیل و گزارش در یک نشریه علمی در هفته های آینده.

بر اساس این نتایج مطالعه فاز 2 که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) دارای پاک خواهد شد و ثبت نام حدود 600 داوطلب سالم شامل فقط دو دوز—که اندکی بالاتر از کمترین دوز و همچنین متوسط دوز از این به نظر می رسد به اندازه کافی برای تولید نسبتا قوی پاسخ ایمنی است. این شرکت انتظار دارد کسانی که محاکمه را آغاز و در ماه ژوئن ممکن است شامل کسانی که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض SARS-CoV-2 مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی. این مطالعات تعیین خواهد کرد که دوز تست خواهد شد در فینال فاز 3 مطالعات است که می تواند در اوایل ماه جولای. مبتنی بر نیاز فوری برای یک واکسن علیه COVID-19, on May 12 FDA به مدرن را واکسن پیگیری سریع وضعیت که تسریع نظارتی آژانس فرایند بررسی.

این یافته ها هر چند هنوز زود یک اعتبار مدرن فناوری که veers از سنتی واکسن طراحی است که به طور کلی بستگی قطعه از پروتئین های ویروسی و یا غیر فعال ویروس برای فعال کردن سیستم ایمنی بدن است. مدرن را واکسن ساخته شده از mRNA از ویروس مواد ژنتیکی که کدهای پروتئین; پس از تلقيح آن می توانید بی درنگ از سلول های ایمنی بدن به رسمیت شناختن آن به عنوان خارجی و راه اندازی حملات در برابر آن. این شرکت در حال توسعه شده است mRNA واکسن در برابر تعدادی از بیماری های دیگر از جمله respiratory syncytial virus Zika و آنفلوانزا است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>