مدرن واکسن پیشرفت یک توسعه مثبت’ با توجه به سابق FDA کمیسر اما وجود دارد مقدار زیادی از کار جلوتر’

آمار اولیه در یک coronavirus واکسن نامزد دلگرم کننده است اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از کار” انجام می شود, سابق کمیسر FDA می گوید.

مدرن روز دوشنبه اعلام کرد برخی از “مثبت” موقت اطلاعات در آن بالقوه COVID-19 واکسن و گفت که هشت نفر در مرحله یک آزمایش طراحی و توسعه آنتی بادی در سطح مشابه به کسانی که از بهبود coronavirus. بازار سهام نیز در واکنش به این امید که یک واکسن می تواند در افق.

اسکات Gottliebسابق غذا و داروی کمیسر در یک مصاحبه با CNBC شنبه توافق کردند این بود که یک “مثبت توسعه” پس از آن نشان می دهد که واکسن “می تواند تولید یک پاسخ ایمنی است.” او اشاره کرد هر چند که پس از مدرن فقط تست شده برای اولین بار هشت نفر از 45 برای خنثی سازی آنتی بادی “ما نیاز به دانستن اطلاعات در مورد سایر بیماران و اینکه آیا در واقع کسانی که در حال خنثی سازی آنتی بادی انواع آنتی بادی است که هدف این ویروس و از بین بردن virus.”

“آنها نیاز به کشف کردن آنچه حق دوز این واکسن به طوری که آنها در حال رفتن به نیاز به انجام بسیاری از فاز دو کار قبل از آنها می توانید به یک فاز و سه دادگاه برای تعیین دوز مناسب,” گوتلیب گفت. “ما همچنین باید مطمئن شوید که این واکسن در حال تولید آنتی بادی خنثی.”

بر اساس آمار اولیه آن در حال حاضر به نظر می رسد “معقول” به فرض ما یک واکسن علیه COVID-19 “در برخی از نقطه” گوتلیب به این نتیجه رسیدند. اما هنگامی که? هر چند رئیس جمهور تهمت است تبلیغ یک پتانسیل پایان سال, جدول زمانی Gottlieb, که در گذشته گفت: به طور گسترده ای در دسترس واکسن است که به احتمال زیاد یک “2021 رویداد” مطمئن نیست در مورد این فوق العاده برنامه تنگ است.

“زمان سوال برانگیز است,” او گفت: “اینکه آیا یا نه ما می توانید آن را قبل از پایان سال, و یا اینکه آیا یا نه ما باید صبر کنید تا 2021 به محصول ما می توانید استفاده کنید به طور کلی.” برندان فردا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>