مدل و شیوه زندگی گورو B. اسمیت می میرد در 70 سال

(نیویورک) — مدل رستوران و شیوه زندگی گورو باربارا “ب” اسمیت درگذشت و او را در لانگ آیلند صفحه اصلی خانواده او اعلام کرد در یک بیانیه در رسانه های اجتماعی. او 70.

اسمیت درگذشت شنبه شب پس از مبارزه با اوایل شروع بیماری آلزایمر است که او تشخیص داده شد که در سال 2013. او و همسرش دن Gasby مطرح آگاهی از این بیماری و به ویژه آثار آن در آفریقایی-آمریکایی جامعه پس از تشخیص.

“آسمان در حال درخشیدن است و حتی روشن تر در حال حاضر آن است graced با B. های خیره کننده و فراموش نشدنی لبخند” Gasby گفت: در طولانی Facebook پست ارج نهادن به زندگی خود را.

اسمیت نوشت: سه اشپزی تاسیس رستوران های موفق و راه اندازی در سراسر کشور همزمان تلویزیون نشان می دهد و یک مجله. او موفق صفحه اصلی محصولات خط اول از یک زن سیاه و سفید به فروش می رسد در سراسر کشور خرده فروش هنگامی که آن را وارد بازار گردید و در سال 2001 در رختخواب حمام و فراتر از آن. در سال 1976 او شد سیاه و سفید دوم مدل بر روی جلد از مادمازل, مجله بعد از Joli جونز در سال 1969.

برخی از توصیف اسمیت به عنوان یک سیاه و سفید “مارتا استوارت” مقایسه او گفت که او از ذهن نیست هر چند او معتقد بود این دو شیوه زندگی mavens شد کاملا متفاوت است.

“مارتا استوارت ارائه شده خودش انجام کارهای دام های اهلی و آمریکایی های آفریقایی تبار انجام داده اند برای سال,” او گفت: در یک سال 1997 مصاحبه با مجله نیویورک. “ما همیشه در انتظار به ازنو صندلی و استفاده از همه چیز را در باغ. این میراث که من سمت چپ بود. مارتا درست کردم برای اولین بار وجود دارد.”

در همان مصاحبه Gasby گفت: “مارتا کمال است و باربارا شور است.”

اسمیت شروع به رنج می برند از مشکلات حافظه سال قبل از تشخیص. او یک بار یخ زد برای چند ثانیه در حالی که در حال مصاحبه در “امروز نمایش” باعث بازدید دکتر که منجر به تشخیص خود. چند ماه بعد او سرگردان دور و گم شده بود در شهر نیویورک برای یک روز.

در 2018, Gasby نشان داد که او در یک رابطه با یک زن دیگر در حالی که مراقبت از خود بیمار همسر منجر به انتقاد شدید از برخی از طرفداران او. اخراج او در منتقدان با Facebook پست در مورد درد زندگی با آلزایمر در خانواده است. “من همسرم را دوست دارم اما من نمی توانم اجازه دهید او را به دور زندگی من,” او نوشت.

زن و شوهر co-نویسنده کتاب “قبل از من فراموش نکنید: عشق, امید, راهنما و پذیرش ما در مبارزه با آلزایمر” و همکاری با سلامت مغز رجیستری.

اسمیت اهل پنسیلوانیا شروع کار او به عنوان یک مدل مد در پیتسبورگ و در ادامه به عنوان سخنگوی Verizon کلگیت پالمولیو اکسی و مک کورمیک را Lawry ادویه. او میزبان سراسر کشور همزمان تلویزیون نشان می دهد “B. اسمیت با سبک” برای نزدیک به یک دهه است که پخش NBC ایستگاه.

اسمیت جان سالم به در Gasby که او در سال 1992 و دختر خوانده او دانا Gasby.

___

این داستان درست شده است برای نشان دادن تلفظ ادویه با نام تجاری اسمیت سخنگوی توسط مک کورمیک نه McCornick.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>