MLB لغو همه ستاره بازی برای اولین بار از سال 1945 با توجه به همه گیر

(لس آنجلس) — ورزشگاه طفره زن 40 سال صبر برای میزبانی این همه ستاره بازی در حال رفتن به حتی بیشتر طول بکشد. با

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

(لس آنجلس) — ورزشگاه طفره زن 40 سال صبر برای میزبانی این همه ستاره بازی در حال رفتن به حتی بیشتر طول بکشد.

بازی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 14 لغو شد جمعه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و ورزشگاه طفره زن اهدا شد 2022 نیمه کلاسیک. این 2021 بازی برای آتلانتا Truist پارک خانه برای بریوز پس از 2017.

به دلیل همه گیر روز افتتاحیه در حال حاضر به تاخیر افتاده است از مارس 26 جولای 23 یا 24.

"پس از آن روشن شد ما قادر به نگه داشتن این سال را به همه ستاره جشن ما می خواستیم به جایزه داجرز با بعدی در دسترس همه ستاره بازی است که 2022," بیس بال کمیسر راب Manfred در بیانیه ای گفت.

این خواهد بود که اولین بار پس از سال 1945 که هیچ بازی برگزار خواهد شد. محدودیت های مسافرتی به دلیل جنگ جهانی دوم نگهداری می شود بازی برنامه ریزی شده برای بوستون Fenway پارک و هر بازیکن انتخاب شده از محل مصرف که در آن سال. آن را عقب رانده شد برای فصل آینده است.

داجرز میزبانی تنها اواسط تابستان کلاسیک در ورزشگاه طفره زن تاریخچه در سال 1980 برنده 4-2 ملی لیگ.

ورزشگاه —سوم-قدیمی ترین در بیس بال پشت Fenway و شیکاگو Wrigley Field — تنها پارک در این رشته به افزایش آن 56,000-صندلی ظرفیت پس از افتتاح آن در سال 1962.

است که می گویند آن تغییر نکرده است.

پس 2013, ورزشگاه که مشرف به مرکز شهر لس آنجلس قرار گرفته مجموعه ای از سازه و پشت-صحنه های بهبود از جمله دو ورودی و میدان را در این زمینه در سطح صندلی محکم و نوار مناطق مشرف بر هر دو bullpens. Ballpark نیز بدست جدید, HD, صفحه نمایش های ویدئویی و سیستم های صوتی گسترده تر concourses و بازسازی دستشویی کودکان و نوجوانان مناطق بازی نمایش به احترام به حق رای دادن طبقه تاریخچه, جدید, خانه و بازدید از clubhouses و پنبه حلاجی شده قفس.

و آن را شامل نمی شود و 100 میلیون دلار در بازسازی کمک کرد که داجرز زمین 2020 بازی. کسانی که از ویژگی های دو هکتار از مواد غذایی و سرگرمی ارائه شده در یک مرکز جدید میدان پلازا و spruced تا خود غرفه. همچنین اضافه شده بودند آسانسور, پله برقی و پل ها به بهبود گردش خون در اطراف ورزشگاه بدون تغییر آن منظره نگاه و احساس. این برج بلندگو سیستم صوتی در مرکز میدان است جایگزین شده است. جدید به اصطلاح "صفحه اصلی اجرای کرسی" در حال اضافه در مقابل موجود خود صندلی.

Coronavirus تاخیر در شروع فصل و همچنین کاهش کار در ورزشگاه. در اواسط ماه آوریل بازنشسته سالن از شهرت پخش وین Scully روایت تصویری مختصری از پروژه.

"زمانی که ما به عقب بر گردیم به بازی بیس بال طفره زن طرفداران خواهد بود با استقبال قابل توجهی ارتقا به تجربه فن در تاریخ ما طبقه محل," او گفت:.

"زمانی که دقیقا همان خواهد شد که بازگشت به ورزشگاه طفره زن است ؟ خوب همانطور که اشاره بیس بال فیلسوف Yogi Berra یک بار گفت: "من آرزو می کنم من تا به حال پاسخ به این که چرا من خسته از پاسخ دادن به این سوال" اسکالی گفت: chuckling.

اسکالی در حال حاضر 92, اعلام 1959 All-Star game به میزبانی داجرز لس آنجلس یادبود سالن بزرگ (دوم مانند بازی که در آن سال). او پیوست مل آلن در تماس برای NBC در اوت. 3.

این نخستین بار از اواسط تابستان کلاسیک به بازی در ساحل غربی و همچنین یکی از تنها دو بازی به بازی در خارج از ماه جولای. دیگر بود و در سال 1981 زمانی که برگزار شد در اوت. 9 دلیل بازیکنان اعتصاب.

داجرز همچنین میزبانی بازی در Ebbets Field در سال 1949 قبل از آنها نقل مکان کرد و به سواحل غرب از بروکلین.

داجرز تولید چهار های مختلف All-Star Game MVPs: Maury بخواهد در سال 1962; Steve Garvey در سال 1974 و '78; همین ساتون در سال 1977; و مایک پیازا در سال 1996. از 87 سال بخواهد به 51 ساله پیازا, همه, هنوز هم زندگی می کنند و ممکن است در این سال را جشن.

اسکالی قطعا باید در ظاهر یا در شخص و یا از طریق تصویری که در آن او تبدیل شده تا چندین بار پس از بازنشستگی در سال 2016. او و برنت Musburger کار می کرد سال 1980 با بازی در لا به رادیو فردا.

داجرز برنامه ریزی شده بود به میزبانی 91 همه ستاره بازی پس از انتخاب شدن در سال 2018 است. آنها فرستاده می شود تیم ها از برنامه ریزان به واشنگتن دی سی در سال 2018 و کلیولند در سال گذشته به مطالعه چه بود و کار نمی کند برای کسانی که میزبان شهرستانها.

علاوه بر قیمت های آتی بازی صفحه اصلی اجرای دربی و همه ستاره بازی بیش از سه روز در ورزشگاه وجود دارد که یک فن جشنواره ها و دیگر رویدادهای تجاری و فهم در سراسر بازی.

در فوریه 2018, شورای شهر لس آنجلس به برآورد اقتصادی تاثیر $89.4 میلیون از میزبانی بازی. داجرز به حال متعهد به پرداخت 100.000 دلار برای شهرستان خدمات مورد نیاز به عنوان بخشی از بازی است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب