میت رامنی می پیوندد Black Lives Matter معترضان در واشنگتن

(واشنگتن) — پلیس آمریکا میت رامنی در راهپیمایی یکشنبه در پایتخت کشور در اعتراض به بدرفتاری پلیس از اقلیت های او اولین سناتور جمهوری خواه شناخته شده است به انجام این کار.

رامنی که نشان دهنده یوتا ارسال یک صدای جیر جیر نشان دادن او با پوشیدن یک ماسک به عنوان او راه می رفت با زندگی ماده معترضان در واشنگتن است. بالا عکس نوشت: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

رامنی بود که راه رفتن با یک گروه مسیحی گفت: ان بی سی نیوز که او نیاز به وجود داشته باشد.

“ما نیاز به یک صدا علیه نژاد پرستی, ما نیاز بسیاری از صداها در برابر نژاد پرستی و در برابر خشونت” او گفت:. “ما نیاز به ایستادن و می گویند,” سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.’ “

روز شنبه, رامنی توییتی یک عکس از پدرش جورج بود که فرماندار میشیگان از سال 1963 تا 1969 راهپیمایی با حقوق مدنی معترضان در دهه 1960 در حومه دیترویت.

بالا عکس میت رامنی نوشت: “این است که من پدر جورج رامنی شرکت در حقوق مدنی مارس در حومه دیترویت در اواخر 1960s — “نیروی به تنهایی نمی خواهد از بین بردن شورش است,” او گفت:. “ما باید از بین بردن مشکلات که از آنها بنیادی.”

رامنی همچنین نوشت: دو توییت در 30 مه و مه 28 انتقاد از مینیاپولیس افسران درگیر در مرگ جورج فلوید.

مه 30 جیر گفت: “جورج فلوید قتل شنیع. تظاهرات مسالمت آمیز تاکید بر ضرورت پرداختن به بی عدالتی. اما خشونت غرق پیام معترضین و مسخره اصول عدالت است.”

مه 28 جیر گفت: “هیچ آمریکایی ها باید ترس دشمنی و آسیب از کسانی که قسم خورده برای محافظت از ما. مرگ جورج فلوید نباید بیهوده: ما شوک و خشم باید به رشد جمعی تصمیم به خاموش کردن برای همیشه لطفا برای چنین نژادپرستانه و سوء استفاده است.”

رامنی شده است یکی از مستقل تر از اعضای سنای آمریکا به ایران انجمن. او رای به حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر پس از استیضاح محاکمه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر