میسوری زن دهید Merriam-Webster برای دوباره تعریف کردن ‘نژادپرستی’

Merriam-وبستر است تجدید نظر در تعریف خود از نژادپرستی میسوری پس از یک زن و ایمیل ادعا آن سقوط کوتاه از جمله سیستماتیک سرکوب گروه های خاصی از مردم است.

کندی میچام که زندگی در حومه سنت لوئیس فلریسنت گفت: مردم استدلال می کنند با او در مورد تعریف نژاد پرستی و او متوجه شد مشکل این بود که در Merriam-webster’s dictionary, KMOV-تلویزیون گزارش شده است.

“این فقط disliking کسی به دلیل نژاد” میچام نوشت: در Facebook post. “این زمان مبارزه ما در شواهد آن است, زندگی در معرض خطر هستند چرا که سیستم های ظلم و ستم است که دست در دست با نژادپرستی است.”

تجدید نظر می آید در برابر پس زمینه از تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته گردن خود را به زمین.

مریام وبستر فرهنگ لغت آنلاین برای اولین بار تعریف نژاد پرستی به عنوان “اعتقاد به این که مسابقه اصلی تعیین کننده صفات انسان و ظرفیت ها و تفاوت های نژادی تولید ذاتی برتری یک نژاد خاص.”

میچام که به تازگی فارغ التحصیل در رشته حقوق, سیاست و جامعه, گفت که تعریف بیش از حد ساده است.

“پس از چند هفته پیش به من گفت این آخرین بحث من قصد دارم که در مورد این. من می دانم که چه نژاد پرستی این است که من با تجربه آن زمان و وقت و زمان دوباره در بسیاری از راه های مختلف پس به اندازه کافی به اندازه کافی است. بنابراین من آنها را ایمیل مورد چگونه من در مورد آن احساس. گفت: این نیاز به تغییر” او گفت:.

پیتر Sokolowski سردبیر بزرگ در Merriam-Webster گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به آسوشیتد پرس که فرهنگ را تعریف دوم است “تقسیم به بیان اولین صریح نهادی تعصب در برابر مردم به دلیل, نژاد, و, دوم, گسترده تر ضمنی و تعصب است که همچنین می تواند در نتیجه یک نامتقارن ساختار قدرت.”

“این تعریف دوم را پوشش می دهد به این معنا که خانم میچام به دنبال و ما را به آن جمله بندی و حتی روشن تر در نسخه بعدی ما,” او گفت:. “این نوع مداوم تجدید نظر است که بخشی از کار از نگه داشتن این دیکشنری تا به تاریخ بر اساس معیارهای دقیق و تحقیقات ما استخدام به منظور توصیف زبان آن را به عنوان است که در واقع استفاده می شود.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر