میسوری انجام اولین اعدام پس از Coronavirus همه گیر شروع

(BONNE TERRE, Mo.) — یک میسوری مرد قرار گرفت و به اعدام با تزریق مواد کشنده شنبه به ضرب چاقو یک 81 سال نزدیک به سه دهه پیش برای اولین بار در ایالات متحده اعدام پس از coronavirus همه گیر در زمان نگه دارید.

والتر بارتون 64 بود طولانی نگهداری او بی گناه بود به قتل Gladys Kuehler و در مورد او گره خورده بود تا برای سال با توجه به تجدید نظر mistrials و دو لغو محکومیت. سرنوشت خود را مهر و موم شده بود که نه دادگاه و نه رژیم صهیونیستی. مایک پرشن مداخله کرد.

بارتون نفس به شدت پنج بار پس از داروی کشنده وارد بدن او سهشنبه شب پس از آن به طور ناگهانی متوقف شد. در بیانیه پایانی منتشر شد قبل از اعدام او بارتون گفت: “من والتر “Arkie” بارتون بی گناه هستم و آنها در حال اجرای یک مرد بی گناه!!”

نگرانی های مربوط به coronavirus ناشی از چندین متحده برای به تعویق انداختن یا لغو اعدام بیش از گذشته 2 و نیم ماه. تا روز سه شنبه هیچ کس تا به حال اعدام شده اند در ایالات متحده از ناتانیل جنگل قرار داده بود به مرگ در آلاباما در 5 مارس. اوهایو و تنسی و تگزاس بودند متحده خواستار خاموش اعدام.

آخرین اعدام در تگزاس این کشور شلوغ ترین مجازات دولت فوریه بود. 6. هفت اعدام که قرار بود پس از آن به تعویق افتاده اند. شش نفر از تاخیر ابتال به این بیماری همه گیر در حالی که هفتم شد مربوط به ادعا می کند که یک محکوم به اعدام اهل بیت است فکری غیر فعال است.

بارتون وکیل فرد Duchardt جونیور و وکیل برای زندانیان محکوم به اعدام در کشورهای دیگر استدلال می کرد که همه گیر مانع از آن شد با خیال راحت انجام تحقیقات برای بخشش دادخواست و در آخرین لحظات تجدید نظر. آنها گفته اند که قادر به امن سوابق و یا انجام مصاحبه با توجه به تعطیلی.

وکلای مدافع همچنین ابراز نگرانی در مورد تعامل با افراد و احتمالا در معرض ویروس و آنها نگران این است که نزدیکی از شهود و کارکنان در اعدامها می تواند منجر به گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

بارتون اعدام شد در Bonne Terre, Missouri در حدود 60 مایل (97 کیلومتر) در جنوب شهر سنت لوئیس در زندان است که هیچ تایید موارد ویروس. پروتکل های دقیق بودند در محل برای محافظت از کارگران و بازدید کنندگان از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

هر کس وارد این زندان به حال خود را در درجه حرارت بررسی می شود. پوشش صورت نياز و زندان ارائه ماسک و دستکش برای کسانی که آنها را ندارد.

شش دولت شاهد — یک خبرنگار برای یک اسپرینگفیلد ایستگاه تلویزیونی یک خبرنگار آسوشیتد پرس و چهار بخش از اصلاحات کارکنان — منتظر در یک اتاق با هم برای حدود یک ساعت قبل از اعدام. تمام شش پوشانده بودند. در یک نقطه و چهار بخش از اصلاحات مقامات از جمله مدیر آن Precythe و سه نفر دیگر از مقامات به طور خلاصه وارد شده است. آنها نمی پوشند صورت حمایت می کند. شاهد اتاق انتظار بود حدود 300 متر مربع است.

حفاظت صورت بود لازم نیست تحت پارسونز ایالت بازگشایی آغاز شد که ممکن است 4 اما اجتماعی فاصله شده است تشویق از همه گیری آغاز شد. کشیش بخش است به نام تصمیم به پوشیدن ماسک یک انتخاب شخصی است. در واقع کشیش بخش به نظر می رسد بدون ماسک.

در اجرای شاهد تمام شش دولت شاهد و دو اصلاحات افسران ماسک عینک, اما جف نورمن مدیر بزرگسالان موسسات نیست.

اما چندین کارکنان مشکلات ناسازگار بودن در داخل و خارج برای روز بدون ماسک وارد همان اتاق استفاده شده توسط رسانه ها قبل و بعد از اعدام. آنها باقی مانده است بیش از شش فوت دور از تنها خبرنگار در اتاق رسانه در آن زمان است.

شاهد تقسيم شدند سه اتاق. کسانی که شاهد شامل یک خبرنگار آسوشیتد پرس و دیگر روزنامه نگاران و دولت شاهدان و مردم وجود دارد به حمایت از بارتون. هیچ بستگان و یا دیگر حامیان قربانی حضور داشتند.

بارتون اغلب زمان صرف شده در mobile home park که Kuehler اداره می شود. او با نوه اش و همسایه در شب Oct. 9, 1991 زمانی که آنها او را مرده در اتاق خواب خود را.

پلیس متوجه آنچه به نظر می رسد لکه های خون در بارتون لباس و آزمایش DNA تأييد شد Kuehler است. بارتون گفت: این لکه ها باید رخ داده است زمانی که او کشیده Kuehler نوه دور از بدن است. نوه اولین بار تایید کرد که حساب اما شهادت دادند که بارتون هرگز آمد به اتاق خواب. یک خون ترشح متخصص در بارتون دادگاه گفت: سه لکه کوچک به احتمال زیاد ناشی از “تاثیر” چاقو.

در دادگاه جدید براده Duchardt اشاره به نتايج لارنس رنر که مورد بررسی قرار بارتون لباس و کفش. رنر به این نتیجه رسیدند قاتل را داشته اند به مراتب بیشتر لکه های خون.

Duchardt گفت: سه منصفه به تازگی امضا گواهی حسن تماس Renner تعیین “قانع کننده” و گفت: این امر تحت تاثیر خود مشورت. داوران مباشر گفت: بر اساس شواهد و او می شده اند “ناراحت کننده” معرفی اام.

آخرین اعدام در تگزاس این کشور شلوغ ترین مجازات دولت فوریه بود. 6. هفت اعدام که قرار بود پس از آن به تعویق افتاده اند. شش نفر از تاخیر ابتال به این بیماری همه گیر در حالی که هفتم شد مربوط به ادعا می کند که یک محکوم به اعدام اهل بیت است فکری غیر فعال است.

بعد از اعدام در تگزاس برای مجموعه ژوئن 16. مقامات نهاد فرایند نیاز به شاهد بود موضوع را به همان غربالگری مورد نیاز از کارمندان زندان قبل از ورود به مرکز تگزاس بخش عدالت کیفری سخنگوی جرمی Desel گفت. غربالگری شامل سوالات بر اساس قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس و بهداشت سوالات.

تگزاس مرگ مجلسی است که یک ترافیک سنگین منطقه است و جدا از تمام نقاط زندان هانتسویل و آن را به طور مداوم تمیز, Desel گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>