از دست رفته خود را محرک بررسی کنید ؟

مارس 26 سال 2020 در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب: از دست رفته خود را محرک

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب:

از دست رفته خود را محرک بررسی کنید ؟
اجرای محرک چک هفته گذشته خدشه دار با موانع جدی گفت: هدر و میشل Singletary در واشنگتن پست. "تا 21 میلیون مالیات filers" استفاده می شود که H&R Block, TurboTax یا Jackson Hewitt نیست بازپرداخت "اگر آنها دریافت یک پیشرفت در بازپرداخت مالیاتی خود و یا در حال هزینه برای آماده سازی مالیات گرفته شده از بازپرداخت مالیات." IRS می گوید آن را ندارد دسترسی به اطلاعات حساب بانکی برای کسانی که filers هر چند TurboTax اختلافات است. در حالی که نمایندگان خواست کسانی که مبتلا به ورودی اطلاعات حساب خود را در سازمان "دریافت و پرداخت" پورتال بسیاری از filers که تلاش برای استفاده از سایت مواجه شد و تنها با یک پیام مرموز گفت: خود وضعیت پرداخت در دسترس نیست. برخی از مالیات دهندگان نیز بادی مورد دریافت 500 دلار اختصاص داده شده برای کودکان در حالی که دیگران گفت: چک شد رفتن به بستگان مرده.

بیشتر شرط در برابر بازار
بسیاری از صندوق های تامینی در حال شرط بندی بازار سهام تجمع نمی خواهد گذشته گفت: کارن لنگلی در وال استریت ژورنال. بازار rebounded 28 درصد در هفته اول ماه مارس اما "سرمایه گذاران در حال نیروبخش برای امکان بیشتر نوسانات" به عنوان شرکت گزارش درآمد. فروشندگان کوتاه که قرض گرفتن سهام و فروش آنها را در پیش بینی از خرید آنها در قیمت های پایین تر ساخته شده $68.1 میلیارد دلار ارزش شرط در هفته گذشته در برابر SPDR S&P 500 اعتماد بزرگترین صندوق ارز داد و ستد ردیابی گسترده ای شاخص است. نزدیک به یک سوم از همه در دسترس سهام خریداری شده به منظور فروش در کوتاه ترین از ژانویه 2016. مدیران صندوق ها به خصوص بدبینانه در مورد سفر و صنعت; فروشندگان کوتاه "اضافه شده اند جمعی $797 میلیون به پوزیشن های فروش شان در برابر کارناوال رویال کارائیب ماریوت و در وین بیش از 30 روز گذشته."

مجبور به خارج از شبکه
یک بیمار مبارزه با سرطان نیز تا به حال به نبرد با بیمه گر فقط به حرکت خود نجات بخش جراحی یک بیمارستان که در آن او را به خطر انداخته COVID-19 عفونت به گفته دیوید لازاروس در لس آنجلس تایمز. دیوید Roe, 29, مبارزه با مرحله 4 سرطان روده بزرگ و نیاز فوری به عمل جراحی است. اما جراح "توصیه داشتن عمل انجام شده" در جای دیگر به دلیل بهبود "خواهد بود بیش از حد مخاطره آمیز در بیمارستان فشرده-واحد مراقبت که پر شد با ده ها تن از COVID-19 بيمار." دیگر در بیمارستان نیست در شبکه برای کوچک اما و بیمه UnitedHealthcare گفت: Roe را مجبور به پرداخت $75,000 عمل جراحی لایحه. بیمه گر معکوس تصمیم خود را تنها پس از Roe وکیل و کالیفرنیا تنظیم کننده مداخله کرد.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب