گم شده ex-FBI agent درگذشت در ایران بازداشت می گوید: خانواده

سابق FBI agent رابرت لوینسون به خانواده گفته است که او در ایران بازداشت کرده است. لوینسون رفت از دست رفته در سال 2007.

خانواده سابق یک مامور اف بی آی که در سال 2007 ناپدید شد گفت: او در ایران بازداشت کرده است.

رابرت لوینسون به خانواده اعلام کرد بر اساس اطلاعات از مقامات آمریکایی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نمی کند لوینسون مرگ است. او گفت که او تا به حال دریافت نکرده اند هر کلمه از ایران در مورد عامل مرگ است.

“من نمی خواهد قبول کند که او مرده” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران گفت: پس از خانواده اعلام و اضافه کرد که آن را “بزرگ به دنبال.”

با این حال مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت به اعتقاد او لوینسون “ممکن است گذشت چند وقت پیش”.

بیانیه

Levison خانواده اعلام کرد در بیانیه ای که در یک وب سایت به نام “باب لوینسون’.

“ما به تازگی دریافت اطلاعات از مقامات ایالات متحده که باعث شده است تا هر دو آنها را و ما را به این نتیجه که ما فوق العاده شوهر و پدر درگذشت در حالی که در ایران بازداشت است. ما نمی دانیم که چگونه او تنها است که آن را قبل از COVID-19 گیر کردند.”

آنها گفتند که آن را “غیر ممکن است برای توصیف” درد خود را و آنها را مطمئن شوید که کسانی که مسئول “از جمله کسانی که در دولت آمریکا که برای سال های بسیاری بارها و بارها او را در پشت” دریافت عدالت است.

“بدن خود را هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت به بازی برای ما مناسب بود…. ما حتی نمی دانم زمانی که و یا حتی اگر بدن خود را خواهد بود به بازگشت ما. این تعریف بسیار از ظلم و ستم” آنها در بیانیه ای گفت:.

لوینسون رفت و گم شده در مارس 2007 پس از سفر به کیش جزیره تحت کنترل ایران است. او بنا به گزارش ها به دنبال اطلاعات در مورد اتهام فساد مربوط به رئیس جمهور سابق ایران اکبر هاشمی رفسنجانی و اعضای خانواده خود را به عنوان یک محقق خصوصی.

واشنگتن پست گزارش شده در سال 2013 است که لوینسون که تا به حال از بازنشسته اف بی آی مشغول به کار بود برای آژانس اطلاعات مرکزی.

یک خروجی رسانه های وابسته به دولت ایران گفته بود در یک داستان است که لوینسون “در دست نیروهای امنیتی ایران” اما دولت ایران هرگز اذعان کرد و آن را به حال یک دست در ناپدید شدن او.

dvv/aw (AP, AFP رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>