زنده از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را (D) coronavirus کنفرانس مطبوعاتی کریس راک و Rosie Perez با یک پیام مهم در مورد پوشیدن ماسک.

کومو در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت که او “در تلاش روش های مختلف” برای برقراری ارتباط اهمیت پوشش صورت و اجتماعی فاصله در طول coronavirus بحران و او در “دو نیویورکی” که کمک خواهد کرد که با انجام تبلیغات برای دولت: سنگ و پرز.

پرز تا به حال یک پیام برای کسانی که به دنبال دولت دستورالعمل: “فقط می دانم که شما نه تنها بی احترامی به خودتان شما بی احترامی شما عزیزان جوامع خود را همسایگان خود همه” او افزود: “آزمایش پوشیدن یک ماسک و بیایید کمک به مبارزه با این ویروس. ما می تواند آن را انجام دهد.”

راک تکرار است که تمایلات و گفت: “هر کسی که می تواند آزمایش باید تست شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” در حالی که در مقایسه اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن برای گرفتن نسخه.

“اجتماعی فاصله است چه تجویزی و ما نیاز به گرفتن تمام دوز و یا دیگری آن را به بدتر” راک اضافه شده است.

اما سنگ اظهار نظر که در بروکلین او مشاهده شده تنها حدود 40 درصد از مردم با پوشیدن ماسک, مشاهده است که آن را “غم انگیز است که سلامت ما تبدیل به یک نوع از مسئله سیاسی است.” پرز همچنین تقبیح به خصوص کسانی که “hipsters و yuppies” در جوامع مرفه نه با پوشیدن ماسک و گفت: “هر کس نیاز به دریافت در هیئت مدیره” و “قرار غرور خود را کنار” ارجاع یکی از معروف ترین فیلم های با اصرار این افراد برای قرار دادن یک ماسک و “انجام کار درست است.” برندان فردا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de