مینه سوتا فرماندار فعال گارد ملی در میان تظاهرات خشونت آمیز, مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz فعال گارد ملی روز شنبه به غارت شکست در سنت پل و یک زخمی مینیاپولیس آماده برای خشونت بیشتر پس از شورش بیش از مرگ یک پلیس مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس کاهش می یابد قطعات از یک محله به یک قتلگاه.

ناآرامی در مینیاپولیس آغاز شد که روز شنبه و کشیده به دوشنبه صبح ویران چند بلوک در Longfellow محله است. این دومین شب متوالی از تظاهرات خشونت آمیز پس از مرگ جورج فلوید که در سمت چپ بود برای نفس نفس نفس زدن در طول بازداشت در روز دوشنبه در حالی که یک افسر kneeled در گردن او برای تقریبا هشت دقیقه است.

در فیلم ضبط شده توسط bystander, Floyd, شنیده می شود که شفاعت او تنفس می کند تا او را به آرامی متوقف می شود صحبت کردن و در حال حرکت است.

یکی دیگر از اعتراض اعلام شد پنج شنبه شب در نزدیکی شهرستان دفاتر در مرکز شهر مینیاپولیس. برخی از فروشگاه ها در مینیاپولیس و حومه بسته اوایل از ترس بیشتر نزاع. شهر خود را تعطیل نور-سیستم راه آهن و برنامه ریزی برای جلوگیری از تمام سرویس اتوبوس به دلیل نگرانی های ایمنی.

در اطراف ظهر پنج شنبه در خشونت گسترش چند مایل دور به یک هدف در سنت پل میدوی محله ای که در آن پلیس گفت: 50 تا 60 نفر با عجله از فروشگاه اقدام به غارت آن است. پلیس و دولت گشت تیم ملی اتومبیل های بعد مسدود ورود اما غارت و سپس منتقل به مغازه های همراه در نزدیکی خیابان دانشگاه, یکی از سنت پل اصلی تجاری راهروها و نقاط دیگر در شهرستان.

سازمان دیده بان | بر روی زمین در مینیاپولیس, شب بعد از تظاهرات:

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواست مردم به افتخار جورج فلوید حافظه در صلح یک روز پس از تظاهرات خشونت آمیز. 1:39

St. Paul سخنگوی استیو Linders گفت: مقامات شده اند برخورد با ناآرامی ها در حدود 20 مناطق مختلف در سراسر شهرستان.

“لطفا در خانه بمانند. لطفا به اینجا می آیند به اعتراض. لطفا نگه داشتن تمرکز بر روی جورج فلوید در پیشبرد جنبش ما و در جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد دوباره. ما همه می توانند در این مبارزه با هم” سنت پل شهردار ملوین کارتر توییتی.

Walz به نام برای تغییرات گسترده در پی فلوید مرگ است.

“وقت آن است که برای بازسازی” فرماندار گفت. “بازسازی شهر بازسازی سیستم قضایی ما و بازسازی رابطه بین اجرای قانون و کسانی که آنها را متهم هستید به محافظت می کند. جورج فلوید مرگ باید منجر به عدالت و سیستمیک تغییر نیست و بیشتر مرگ و نابودی است.”

اعتراضات آغاز شد که اواخر روز چهارشنبه و کشیده به دوشنبه صبح شد و مخرب ترین و در عین حال فلوید پس از مرگ است.

تماشا کنید: مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواستار آرامش پس از اعتراضات:

NBC News خبرنگار شکیل بروستر به صحبت کرد CBC اخبار از سایت یکشنبه شب تظاهرات خشونت بیش از مرگ جورج فلوید در طول بازداشت خود. 5:10

چندین آتش سوزی سوخته اوایل روز پنج شنبه در ساختمان ها و دود آویزان در سراسر شهرستان. ماموران آتش نشانی مشغول به کار به خاموش کردن شعله های آتش. بلوک های ساختمان با پنجره های شکسته و آسیب های دیگر از غارت دیده می شد و KSTP-TV گزارش داد که برخی از مردم دیده می شد رفتن را از طریق ساختمان.

یک سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: ماموران در پاسخ به یک گزارش سلاح سرد در نزدیکی تظاهرات یک مرد دروغ گفتن در پیاده رو با چه چیزی تبدیل به گلوله زخم. مرد مرده در یک بیمارستان محلی است. مهتر گفت: یک مظنون بازداشت اما گفت که حقایق منجر به تیراندازی شد “هنوز در حال مرتب شده اند.”

این دومین شب از اعتراض های خشونت آمیز پس از مرگ فلوید که پلیس به دنبال دستگیری در خارج از مینیاپولیس فروشگاه مواد غذایی در گزارشی از لایحه تقلبی بودن گذشت.

19-سال پلیس veteran

افسر که قرار زانو خود را در Floyd گردن مشخص شد Derek چوین یک 19-سال کهنه از نیروی با سابقه خدمات است که شامل تیراندازی یکی از آنها منجر به مرگ و نزدیک به 20 شکایات.

مینیاپولیس شورای شهر سوابق نشان می دهد چوین moonlighted به عنوان دربان در یک کلوپ شبانه در مرکز شهر.

او در میان یک گروه از خبرنگاران که باز آتش در یک سلاح سرد مشکوک در سال 2006 پس از یک تعقیب و گریز که به پایان رسید که مظنون اشاره اره-off shotgun در آنها. مظنون Wayne ریس اصابت چندین بار و درگذشت. یک هیئت منصفه تصمیم به استفاده از زور توجیه بود.

دو سال بعد چوین به ضرب گلوله یک مرد به عنوان او در پاسخ به یک اختلاف داخلی.

با توجه به یک حساب کاربری در مورد پایونیر پرس, روزنامه, یک اپراتور 911 دریافت تماس از یک آپارتمان و شنیده ام یک زن فریاد کسی برای جلوگیری از ضربه زدن به او. چوین و یک افسر دیگر وارد فقط به عنوان یک انسان خود را در حمام. چوین مجبور راه خود را به حمام. مرد رفت و برای چوین تفنگ و چوین او دو بار در معده است. این مرد جان سالم به در برده بود و به اتهام دو فقره از انسداد.

چوین نیز در میان یک گروه از پنج افسران در سال 2011 که تعقیب کردن یک مرد در یک مجتمع مسکونی پس از آنها خال خال او را در حال اجرا با یک تپانچه. یکی از افسران تری Nutter, شات انسان در تنه. او جان سالم به در برد. تمام افسران قرار داده شد در ترک اما تبرئه از هر گونه تخلف با رئیس پلیس تیموتی دولان گفت: آنها در عمل “مناسب و شجاعانه.”

چوین و سه نفر دیگر از افسران دخیل در دستگیری فلوید از کار اخراج شدند سه شنبه و روز چهارشنبه شهردار یعقوب فری به نام برای چوین به عنوان جرم جنایی متهم شده است.

سازمان دیده بان | چه چیزی باعث تظاهرات و آنچه آنها به عنوان خشونت تبدیل شد:

یک محکوم به مرگ به عنوان خشونت آمیز در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را لرزاند, مینیاپولیس, برای دومین شب متوالی. 4:49

از باراک اوباما و FBI در مینیاپولیس گفت: “آنها انجام شد “قوی تحقیقات جنایی” به Floyd مرگ و ساخت صورت یک اولویت است. اعلام این خبر یک روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او خواسته بود برای بررسی به تسریع شود.

اف بی آی در حال حاضر اعلام کرد که بررسی اینکه آیا فلوید حقوق مدنی نقض شده است.

سازمان دیده بان l هشدار: گرافیک تصویری از پلیس دستگیری فلوید:

نظارت تصویری از یک رستوران در نزدیکی نشان می دهد که اولین تماس که پلیس تا به حال با جورج فلوید در مینیاپولیس. 1:15

این تظاهرات همچنین گسترش به سایر شهرستانها در ایالات متحده آمریکا

در کالیفرنیا صدها نفر از مردم معترض فلوید مرگ مسدود لس آنجلس بزرگراه و در هم شکسته ویندوز of California Highway Patrol موبایل در روز چهارشنبه.

آتش نشانان اسپری یک ساختمان در حال ساخت در روز پنج شنبه آزمایشی شناخته شده به عنوان Midtown گوشه پس از آن به زمین سوخته در مینیاپولیس, Minn. در طول تظاهرات. مینیاپولیس ساکنان از خواب بیدار شد دوشنبه به ارزیابی خسارت پس از تظاهر کنندگان مشتعل آتش سوزی و غارت فروشگاه ها در سراسر شهر به تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل شد به طور فزاینده ای خشونت آمیز پس از مرگ جورج فلوید در طول بازداشت. (برایان پترسون/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس)

پلیس ممفیس دنیاست. مسدود اصلی شاهراه بعد از یک گروه از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان پلیس حوزه. این وضعیت تشدید بعد در شب با پلیس پوشیدن ضد شورش و معترضان ایستاده شانه به شانه در مقابل ماموران مستقر در پشت یک مانع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>