مینه سوتا دادستان کل را به رهبری جورج فلوید مورد فرماندار می گوید

(MINNEAPOLIS) — مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز یکشنبه گفت که دولت را دادستان خواهد شد هر گونه پیگرد قانونی مربوط به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که در دستبند زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

Walz تصمیم به دادستان کل کیت الیسون را با سرب می آید پس از درخواست از فعالان برخی از اعضای شورای شهر و حقوق مدنی گروه که گفت قرار دادن الیسون در مورد ارسال خواهد یک پیام قوی که عدالت را به شدت دنبال. Walz گفت: الیسون تجربه مورد نیاز منجر به پیگرد قانونی.

در اوایل روز شنبه, Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت که او تا به حال خواسته الیسون به او کمک کند در این مورد و الیسون توافق آنها خواهد بود کامل همکاران.

“شده اند وجود دارد تحولات اخیر در حقایق مورد که در آن به کمک و تخصص دادستان کل خواهد بود با ارزش” فریمن گفت. او نداد.

درک چوین, 44 متهم شد جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه دیگر افسران که درگیر شده اند متهم هر چند فریمن و الیسون گفته اند که اتهامات عنوان شده علیه اضافی ممکن است. چوین و سه نفر دیگر از افسران اخراج شدند در هفته گذشته.

یک پیام از سمت چپ با الیسون دفتر نبود بلافاصله بازگشت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>