مینیاپولیس تظاهرات خشم بیش از جورج فلوید مرگ, سی ان ان, خبرنگار بازداشت شده در هوا

سومین شب از آتش سوزی غارت و خرابکاری گریبانگیر مینیاپولیس به عنوان معترضان بادی خشم بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن خود را به عنوان او بر روی زمین دراز پس از او بازداشت.

آخرین ناآرامی در مینه سوتا بزرگترین شهر رفت و تا حد زیادی بدون کنترل در اواخر روز پنجشنبه با شهردار سفارش تاکتیکی پلیس عقب نشینی از یک ایستگاه پلیس بود که به آتش کشیده شد.

سرباز گارد ملی به نام در روز قبل از آن توسط فرماندار نگهداری مشخصات پایین. رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور داده بود که گارد برای کمک به حفظ صلح پس از دو قبلی شب از اختلالات برانگیخته توسط Floyd مرگ در روز دوشنبه.

دستگیری فلوید, 46 دستگیر شد توسط یک ناظر را به همراه تصویری که ویروسی رفت و نشان داد یک افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن به او داد بزنم: “من نمی توانم نفس بکشم.”

چهار افسر پلیس که در دستگیری فلوید بود که متهم به تلاش برای تصویب پول تقلبی در گوشه ای از فروشگاه اخراج شدند روز سه شنبه اما ناآرامی ادامه دارد.

معترضان جمع آوری خارج از سوزش مینیاپولیس 3rd پلیس حوزه بود که در نهایت نقض برخی از demonstators. این سومین شب از اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس دوشنبه. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

پنج شنبه شب اختلالات در مینیاپولیس نیز به مجاور شهر St. Paul دولت سرمایه با آتش سوزی و خرابکاری شکستن وجود دارد.

‘نقض روشن’ از 1st متمم: سی ان ان

در طول تظاهرات گشت ایالتی مینه سوتا بازداشت یک خبرنگار سی ان ان گزارش زنده در تلویزیون در اوایل صبح روز جمعه بدون هیچ دلیل پیشرو او و دیگران از خدمه خود را به دور در دستبند.

عمر Jiminez تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض دستگیر زمانی که حدود نیم دوجین سفید افسران پلیس او را احاطه کرده.

“ما می توانیم حرکت را به جایی که دوست دارید,” او گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و سپر چهره های قبل توضیح داد که او و خدمه اش کردند و مطبوعات است. “ما در حال خارج شدن از راه خود را.”

سی ان ان به نام این یک تخلف آشکار از اول خود را اصلاح حقوق و خواهان آزادی آن سه تن از کارمندان که در نهایت رخ داده است.

یک معترض douses صورت خود را با شیر پس از این که در معرض گاز اشک آور شلیک شده توسط پلیس در روز پنج شنبه در سنت پل ، (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

“آنچه به من یک بیت از آرامش بود که این اتفاق افتاد در تلویزیون زنده” Jimenez گفت: بینندگان پس از او منتشر شد. “شما لازم نیست به شک داستان من. این فیلتر نیست در هر راه. شما آن را دیدم با چشمان خود.”

قابل توجه فیلم دستگیری می تواند اضافه کردن به تنش نژادی در این شهر و سراسر کشور که در آن همدردی
تظاهرات صورت گرفته است. Jimenez سیاه است در حالی که بسیاری از افسران پلیس که او را دستگیر کردند به نظر می رسد به سفید است.

در مقایسه با جمعه شب هنگامی که سنگ پرتاب تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس ضد شورش اجرای قانون در مینیاپولیس نگه داشته و عمدتا خارج از دید در اطراف این کانون روز پنج شنبه در این اختلال در 3 حوزه ایستگاه پلیس.

تظاهرات انبوه در خارج از ساختمان به طور خلاصه به عقب نشینی زیر بارند پلیس گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی شلیک در آنها از سقف تنها به تجدید قوا و در نهایت حمله به ساختمان آتش میزنند به ساختار به عنوان پلیس کناره گیری کرد.

هدف بارگذاری حوض در شعله های آتش تصویر در نزدیکی پلیس مینیاپولیس سوم حوزه در سومین روز از تظاهرات در واکنش به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده 28 مه سال 2020 است. (نیکلاس Pfosi/فردا نیوز)

سرباز گارد ملی غایب بودند به عنوان اعضای شورای سازمان آتش نشانی. معترضان بعد مشاهده شد بر روی سقف و جمعیت صدها درنگ در اطراف ساختمان برای ساعت, تغذیه, شعله های آتش, نوجوانی تخته سه لا و دیگر باقی مانده است.

گارد ملی پاسخ

در اخبار توجیهی زود جمعه شهردار یعقوب فری در دفاع از تصمیم خود برای تخلیه ایستگاه به دلیل “تهدید قریب الوقوع به هر دو افسران و عمومی است.”

مینه سوتا گارد ملی گفت: آن را فعال 500 سربازان خود را در بیشتر مینیاپولیس منطقه عمدتا به تامین امنیت و حمایت از آتش نشانان.

سازمان دیده بان | 3 شب از اعتراضات در مرگ بازداشت:

وجود دارد خواستار صلح و عدالت در مینیاپولیس پس از دو شب از اعتراضات و شورش های پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. 2:00

شهردار گفت: بسیاری از نیروهای نظامی بوده است ارسال شده در اطراف شهرستان برای کمک به پلیس در جلوگیری از غارت بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر مکان های ضروری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چندین ساختمان و خودرو به آتش کشیده شد و غارتگران غارت کسب و کارهای مختلف از جمله سوزاندن liquor store و در نزدیکی فروشگاه تخفیف که غارت شده بود شب قبل از. مقامات آتش گفت: 16 ساختمان به آتش کشیده شده در شب چهارشنبه.

این تحول به دنبال تلاش های هماهنگ توسط مقامات مجری قانون برای کاهش تنش با وعده عدالت برای Floyd.

در صلح روز تجمع و راهپیمایی در روز پنج شنبه حدود یک county government مرکز در مینیاپولیس معترضان تحت فشار خواسته های خود را برای چهار پلیس دستگیر و متهم شده است.

“ما در حال درخواست برای نفع. ما در حال درخواست برای آنچه درست است” فعال حقوق مدنی برگرد. Al Sharpton گفت: به عنوان او خطاب به جمعیت.

سازمان دیده بان l مینیاپولیس شهردار عاطفی نظرات:

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواست مردم به افتخار جورج فلوید حافظه در صلح یک روز پس از تظاهرات خشونت آمیز. 1:39

رئیس پلیس Medaria Arradondo علنا عذرخواهی به Floyd خانواده صبح روز پنجشنبه اذعان گروه او تا به حال کمک به یک “کسری امید” در مینیاپولیس.

مقامات نظارت بر تحقیقات از وزارت دادگستری ایالات متحده, the FBI, مینه سوتا اداره جنایی دلهره و دادستان به دادگاه تجدید نظر برای آرام تعهد کامل شد.

فلوید بود هوستون مادری که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک کلوپ شبانه گارد امنیتی.

در اواخر شب توییتر پیام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ارسال خواهد در سرباز گارد ملی به “انجام کار درست” اگر “ضعیف” شهردار موفق به برقراری نظم نشان می دهد نیروی کشنده ممکن است مورد نیاز.

“هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

توییتر مخفی جیر پشت یک اخطار و هشدار داد که آن را تا به حال نقض قوانین خود را در ستایش خشونت اما آن را نگه داشته قابل مشاهده برای خوانندگان که از طریق کلیک.

یک اسکرین شات از اطلاع پوشش یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی مینیاپولیس شد. (توییتر)

این پست در اوایل صبح روز جمعه شد و سپس ترجمه رسمی کاخ سفید حساب.

توییتر تصمیم به گام در یک زمان از لحاظ نژادی به اتهام نا آرامی های مدنی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده بالا گرفتن دشمنی بین تهمت و شرکت های فن آوری.

صبح روز پنج شنبه در دفتر بیضی تهمت به خبرنگاران گفت: او شده است می خواهم غمگین مرگ فلوید.

ایالتی مینه سوتا پلیس نشان داده شده در اوایل روز شنبه مسدود کردن 26th, Ave S, بسته شدن این منطقه در نزدیکی پلیس مینیاپولیس سوم حوزه زیر سومین روز از تظاهرات. (نیکلاس Pfosi/فردا نیوز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>