مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین به اتهام 3-قتل درجه در جورج فلوید مرگ

مینیاپولیس افسر پلیس نشان داده شده در اطرافیان تصویری زانو بر گردن جورج فلوید گزارشی که پس از آن درگذشت با اتهام قتل مقامات در ایالت مینه سوتا گفت: در روز جمعه.

Mike Freeman, Hennepin شهرستان دفتر دادستان اعلام کرد سوم-قتل درجه و طرح اتهامات پس از درک چوین بازداشت شد و در ابتدا اعلام شده توسط Minnesota Department of Public Safety.

“ما در حال حاضر قادر به کنار هم قرار دادن شواهد و مدارک که نیاز داریم” گفت: فریمن.

پلیس فیلم, اظهارات شاهد و مقدماتی پزشکی معاینه فلوید در میان شواهد دادستان را جمع آوری کرده اند, او گفت:.

چوین بازداشت پس از سومین شب از آتش سوزی غارت و خرابکاری گریبانگیر این شهر به عنوان معترضان بادی خشم بیش از فلوید مرگ است.

تظاهرات مخالفان جنگ در خارج از سوزش مینیاپولیس 3rd پلیس حوزه بود که در نهایت نقض برخی از demonstators. این سومین شب از اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس دوشنبه. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

فریمن گفت دفتر نقل مکان کرده بود با سرعت که معمول ترین موارد مربوط به افسران پلیس با استناد به مورد محمد نور بود که در شارژ ماه پس از تیراندازی مرگ یک غیر مسلح ،

“من نسبت به آنچه اتفاق افتاده در خیابان” گفت: فریمن.

سه دیگر پاسخ افسران اخراج توسط مینیاپولیس اداره پلیس همراه با چوین روز پس از مرگ فلوید در مارس 26. آنها در حال حاضر در بازداشت است.

فرماندار تجدید نظر برای آرام

دستگیری فلوید, 46 دستگیر شد توسط یک ناظر را به همراه تصویری که ویروسی رفت و نشان داد یک افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن به او داد بزنم: “من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید بود که به اتهام تلاش برای عبور از پول تقلبی در گوشه ای فروشگاه.

سازمان دیده بان l فرماندار می گوید او می داند جامعه ناکامی:

در حالی که تصدیق عدم اعتماد به پلیس مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خواست مردم برای کمک به برقراری نظم در خیابان. 2:52

پنج شنبه شب اختلالات در مینیاپولیس نیز به مجاور شهر St. Paul دولت سرمایه با آتش سوزی و خرابکاری شکستن وجود دارد.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز جمعه تجدید نظر برای آرامش و مشخص شده که چگونه حضور قابل توجهی از دولت سرباز گارد ملی و پلیس دولت را جلوگیری از تکرار وقوع در آمدن شب از “غارت و بی مبالاتی که رفت.”

صدها نفر از داوطلبان نشان داد تا برای تمیز کردن در امتداد خیابان دانشگاه سازمان یافته توسط ال روزاریو میدوی ائتلاف پنج شنبه, مه 29 سال 2020 در St. Paul, Minn., پس از یک شب از ناآرامی در مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. (الیزابت Flores/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس)

این فرماندار دموکرات گفت که او درک “وجود دارد هیچ اعتماد” در بسیاری از جوامع در پی فلوید مرگ اما خواسته معترضان به بیان ناکامی های خود را در یک راه است که مجازات صاحبان و کارکنان کسب و کار است که آسیب دیده اند به خصوص در روز چهارشنبه و پنج شنبه شب.

“من نمی خواهد نگه داری شما به عنوان یک مرد سفید بدون زندگی کسانی که تجارب بسیار دشوار است که گفت:” Walz. “اما من از شما میخواهم که به ما کمک می کند با استفاده از یک راه انسانی به خیابان ها به یک محل که در آن ما می توانید بازگرداندن عدالت بنابراین کسانی که ابراز خشم و عصبانیت و خواستار عدالت هستند شنیده می شود.”

زمان برای مقابله با “زخم باز’: بایدن

جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور آماده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری به یک آدرس کوتاه از دلاور خانه در روز جمعه. او مشخص می شود این را به عنوان یک لحظه حساب برای ایالات متحده پس از های اخیر به طور گسترده ای به اطلاع عموم مرگ و میر ناشی از فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery که منجر به ضد نژادپرستی تظاهرات.

“وقت آن است که برای ما به یک نگاه سخت در حقایق ناراحت کننده. آن زمان برای ما به صورت عمیق زخم باز ما در این کشور گفت:” بایدن.

بایدن گفت: آن زمان برای گفتگو در مورد پلیس اصلاحات به “نگه پلیس به یک استاندارد بالاتر” و “نگه پلیس بد” پاسخگو باشد.

بایدن گفت که او تا به حال صحبت خصوصی با خانواده فلوید در این هفته به بیان تسلیت و امید برای عدالت در مورد.

این روشن نیست که اگر رئیس جمهور که صادر بحث جیر شنبه شب در جریان تظاهرات نیز انجام شده است.

‘نقض روشن’ از 1st متمم: سی ان ان

در طول تظاهرات گشت ایالتی مینه سوتا بازداشت یک خبرنگار سی ان ان گزارش زنده در تلویزیون در اوایل صبح روز جمعه بدون هیچ دلیل پیشرو او و دیگران از خدمه خود را به دور در دستبند.

عمر Jimenez تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض دستگیر زمانی که حدود نیم دوجین افسران پلیس او را احاطه کرده.

“ما می توانیم حرکت را به جایی که دوست دارید,” او گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و سپر چهره های قبل توضیح داد که او و خدمه اش کردند و مطبوعات است. “ما در حال خارج شدن از راه خود را.”

سی ان ان به نام این یک تخلف آشکار از اول خود را اصلاح حقوق و خواهان آزادی آن سه تن از کارمندان که در نهایت رخ داده است.

سازمان دیده بان l عمر Jimenez بازداشت در حالی که انجام زندگی می کنند آمار:

عمر Jimenez شد, دست به دستبند, زندگی می کنند, در هوا, به عنوان خدمه خود را تلاش برای نزدیک شدن به کمربند پلیس. همه آنها بعد از آن منتشر شد. 1:46

“آنچه به من یک بیت از آرامش بود که این اتفاق افتاد در تلویزیون زنده” Jimenez گفت: بینندگان پس از او منتشر شد. “شما لازم نیست به شک داستان من. این فیلتر نیست در هر راه. شما آن را دیدم با چشمان خود.”

Walz ارائه یک عذرخواهی به سی ان ان برای اقدامات پلیس ایالتی صادر شده است که یک صدای جیر جیر در مورد Jimenez دستگیری که خشم بسیاری را در توییتر با آن متضاد شرح آنچه اتفاق افتاده است.

“من مسئولیت کامل” Walz گفت. “کاملا وجود دارد هیچ دلیلی چیزی شبیه به این باید اتفاق می افتد.”

در مقایسه با جمعه شب هنگامی که سنگ پرتاب تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس ضد شورش اجرای قانون در مینیاپولیس نگه داشته و عمدتا خارج از دید در اطراف این کانون روز پنج شنبه در این اختلال در 3 حوزه ایستگاه پلیس.

هدف بارگذاری حوض در شعله های آتش تصویر در نزدیکی پلیس مینیاپولیس سوم حوزه در سومین روز از تظاهرات در واکنش به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده 28 مه سال 2020 است. (نیکلاس Pfosi/فردا نیوز)

تظاهرات انبوه در خارج از ساختمان به طور خلاصه به عقب نشینی زیر بارند پلیس گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی شلیک در آنها از سقف تنها به تجدید قوا و در نهایت حمله به ساختمان آتش میزنند به ساختار به عنوان پلیس کناره گیری کرد.

سرباز گارد ملی غایب بودند به عنوان اعضای شورای سازمان آتش نشانی. معترضان بعد مشاهده شد بر روی سقف و جمعیت صدها درنگ در اطراف ساختمان برای ساعت, تغذیه, شعله های آتش, نوجوانی تخته سه لا و دیگر باقی مانده است.

گارد ملی پاسخ

در اخبار توجیهی زود جمعه شهردار یعقوب فری در دفاع از تصمیم خود برای تخلیه ایستگاه پلیس به دلیل “تهدید قریب الوقوع به هر دو افسران و عمومی است.”

مینه سوتا گارد ملی گفت: آن را فعال 500 سربازان خود را در بیشتر مینیاپولیس منطقه عمدتا به تامین امنیت و حمایت از آتش نشانان.

سازمان دیده بان | 3 شب از اعتراضات در مرگ بازداشت:

شهردار گفت: بسیاری از نیروهای نظامی بوده است ارسال شده در اطراف شهرستان برای کمک به پلیس در جلوگیری از غارت بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر مکان های ضروری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این تحول به دنبال تلاش های هماهنگ توسط مقامات مجری قانون برای کاهش تنش با وعده عدالت برای Floyd.

رئیس پلیس Medaria Arradondo علنا عذرخواهی به Floyd خانواده صبح روز پنجشنبه اذعان گروه او تا به حال کمک به یک “کسری امید” در مینیاپولیس.

یک معترض douses صورت خود را با شیر پس از این که در معرض گاز اشک آور شلیک شده توسط پلیس در روز پنج شنبه در سنت پل ، (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

مقامات نظارت بر تحقیقات از وزارت دادگستری ایالات متحده, the FBI, مینه سوتا اداره جنایی دلهره و دادستان به دادگاه تجدید نظر برای آرام تعهد کامل شد.

فلوید بود هوستون مادری که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک کلوپ شبانه گارد امنیتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>