مینیاپولیس اداره پلیس چهره حقوق مدنی بررسی بیش از جورج فلوید مرگ

ایالت مینه سوتا در روز سه شنبه راه اندازی شد, حقوق مدنی, بررسی, مینیاپولیس, اداره پلیس به امید وادار کردن گسترده تغییرات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از او متوقف شد.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و مینه سوتا گروه حقوق بشر اعلام کرد این پرونده از شکایت رسمی در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. فرماندار و حقوق بشر کمیساریای ربکا Lucero گفت: آنها که امید به رسیدن به توافق با شهرستان برای شناسایی کوتاه مدت راه برای رسیدگی به اداره پلیس تاریخ تبعیض نژادی و استفاده از تحقیقات برای پیدا کردن راه حل های دراز مدت برای تغییرات سیستماتیک.

Lucero گفت: هدف آنها این است که به مذاکره رضایت فرمان با شهرستان که دادگاه می تواند با اجرای احکام و مجازات های مالی. وجود سوابق او گفت: از جمله رضایت حکم تایید شده در شیکاگو در سال گذشته پس از وزارت دادگستری ایالات متحده در یافت یک تاریخ طولانی از تعصب نژادی و استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس.

به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان تصویری نشان فلوید مرگ برانگیخته تظاهرات در سراسر جهان است. افسر درک چوین شده است از کار اخراج شدند و متهم سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از ماموران درگیر شده بودند اخراج کرده اند اما نه متهم شده است.

“ما می دانیم که عمیقا نشسته مسائل وجود دارد” فرماندار گفت. “من آن را می دانم چرا که ما شاهد بازی گاه به گاه طبیعت پاک کردن جورج فلوید زندگی و بشریت است. ما نیز شاهد واکنش جامعه است. آنها انتظار هیچ چیز اتفاق می افتد چرا که هیچ چیز اتفاق افتاده است بسیاری از بار قبل.”

Walz گفت: این تحقیقات به اداره پلیس سیاست های, روش ها و شیوه های بیش از 10 سال گذشته را تعیین می کند اگر نیروی درگیر در سیستماتیک تبعیض نسبت به مردم از رنگ و کار کردن چگونه به آن را متوقف کند. Lucero منجر خواهد شد بررسی است.

تمام 12 عضو از مینیاپولیس شورای شهر تایید شده یک بیانیه خوانده شده توسط رئیس شورای لیزا بندر در یک کنفرانس خبری بعد سه شنبه در حمایت از این بررسی است.

“ما مصرانه از دولت خود را به استفاده از وزن کامل برای برگزاری مینیاپولیس اداره پلیس پاسخگو برای هر گونه سوء استفاده از قدرت و اضرار به جامعه ما ایستاده و آماده برای کمک در این فرایند به عنوان کامل همکاران” شورای گفت.

شهردار یعقوب فری گفت: دولت مداخله کمک خواهد کرد که شکستن آنچه که او به نام بن بست اصلاحات.

فلوید برادر LaTonya سوم از سمت چپ پیاده روی در هوستون در روز سه شنبه. (David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس)

“برای سال در, مینیاپولیس روسای پلیس و مقامات منتخب متعهد به تغییر خنثی شده اند توسط پلیس اتحادیه حمایت و قوانینی که به شدت محدود پاسخگویی در میان ادارات پلیس” فری در بیانیه ای گفت. “من خوش آمدید امروز اعلام دلیل شکستن از طریق کسانی که مداوم موانع تغییر فرهنگ پلیس و پرداختن به نژادپرستی نظاممند نیاز به همه ما دست در دست.”

یک سخنگوی اداره پلیس و رئیس پلیس اتحادیه نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اف بی آی همچنین بررسی اینکه آیا پلیس عمدا محروم فلوید از حقوق مدنی.

مردم کمک به بلند کردن یک عکس از فلوید شنبه به عنوان آن نصب شده است در کنار ایستگاه اتوبوس در محل مرگ او در مینیاپولیس. (Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ)

وزارت مینه سوتا حقوق بشر اجرا دولت قانون حقوق بشر به خصوص آن را به عنوان امر به تبعیض در اشتغال و مسکن و آموزش و پرورش عمومی و امکانات رفاهی و خدمات عمومی است. میانجیگری یکی از اولین-انتخاب ابزار و اما در مورد این فایل می تواند منجر به فولر تحقیقات و گاهی در نهایت در دادگاه.

مینیاپولیس اداره پلیس مواجه شده است و چند دهه از اتهام خشونت و تبعیض علیه سیاه آمریکایی ها و دیگر اقلیت ها حتی در درون گروه خود را. منتقدان می گویند فرهنگ آن در برابر تغییر با وجود ارتفاع Medaria Arradondo به عنوان اولین سیاه, رئیس پلیس در سال 2017.

Arradondo خود را در میان پنج سیاه افسران اداره پلیس شکایت کرد در سال 2007 بیش از اتهام تبعیض در تبلیغات پرداخت و نظم و انضباط.آنها گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که این گروه تا به حال سابقه تحمل نژادپرستی و تبعیض است. این شهر در نهایت حل و فصل دعوی در دادگاه برای $740,000 ما.

کالبد شکافی مورد مناقشه

در اوایل روز شنبه یک وکیل برای Floyd خانواده دوباره تقبیح رسمی کالبد شکافی که مرگ او ناشی از ایست قلبی به عنوان پلیس مهار او را فشرده و گردن خود را.

به پزشکی قانونی نیز ذکر شده فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده کنید اما نه به عنوان علت مرگ است.

جداگانه کالبد شکافی سفارش برای Floyd خانواده به این نتیجه رسیدند که او بر اثر خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی.

سازمان دیده بان|, دولت, خصوصی کالبد شکافی متفاوت چگونه جورج فلوید درگذشت:

کالبد شکافی انجام شده توسط مینه سوتا دولت قانونی و یک استخدام با خانواده جورج فلوید باید هر دو حکومت فلوید مرگ یک قتل اگر چه آنها متفاوت خاص علت مرگ. 4:09

“علت مرگ این بود که او گرسنه به هوا. آن کمبود اکسیژن. و بنابراین هر چیز دیگری یک شاه ماهی قرمز سعی کنید به پرتاب ما خاموش” وکیل خانواده بن Crump روز سه شنبه گفت.

او گفت: Hennepin County medical examiner رفت و به طول های بزرگ به تلاش برای متقاعد کردن افکار عمومی آنچه که نشان داده شده در فیلم ایجاد نمی کند فلوید به مرگ است.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: ABC Good Morning America که دادستان در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند برای تعیین اینکه آیا بیشتر هزینه ثبت خواهد شد.

اعتراضات در سراسر آمریکا

در فیلادلفیا صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب این شهر در حالی که در آتلانتا و پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات ،

در نشویل بیش از 60 نفر از اعضای گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی کنگره به افتخار فلوید.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio دو برابر پایین در سراسر شهر بود حکومت نظامی — گسترش 8 p. m. محدودیت تمام هفته — اما رد مصرانه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهاد از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در گارد ملی.

صدها نفر از تظاهرات در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

کومو ارائه شده در خصوص ارزیابی داغدار این شهر در واکنش به ناآرامی گفته مقامات تا به حال انجام نشده است و کار خود را.

“نگاهی به فیلم ها. این یک رسوایی” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی.

او گفت: شهردار بود و کم بها دادن به این مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس نبود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

اما د Blasio گفت: اداره پلیس نیویورک بود “بهترین مجهز” برای رسیدگی به وضعیت این استدلال که در آوردن گارد ملی را به خطر انداخته دامن زدن بدتر درگیری در یک شهر در لبه.

برپایی تظاهرات در نزدیکی فولی مربع در شهر نیویورک در روز سه شنبه. (یوکی Iwamura/آسوشیتد پرس)

“ما آن را پشیمانی اگر ما به خارج از نیروهای مسلح,” او گفت:. “هنگامی که شما را در افرادی که آموزش دیده برای این شرایط اما هنوز هم با لود سلاح قرار داده و تحت وحشتناک استرس واقعا بد چیزهایی اتفاق می افتد.”

تظاهرات از سر گرفته روز سه شنبه در مکان های مختلف در سراسر شهر نیویورک با هزاران نفر از مردم در راهپیمایی از طریق کاهش و میدتاون منهتن در بعد از ظهر.

نزدیک به 700 نفر دستگیر شده اند در شهر نیویورک و چند تن از ماموران مجروح از آنجا شروع شد. پلیس لس آنجلس گفت: 2,700 افراد دستگیر شده پس از اعتراضات آغاز شد و با بیش از 1000 به زندان گرفته شده در روز دوشنبه.

افسران پولیس نظم

وجود دارد همچنین در ادامه به پیامدهای برای عملیات در روز گذشته.

شش آتلانتا افسران پلیس متهم شدند سهشنبه پس از یک video نمایشی نشان داد مقامات کشیدن دو نفر جوان از خودرو در طول تظاهرات دادستان روز سه شنبه گفت. Fulton County, دادستان منطقه پل هاوارد اعلام کرد این اتهامات در طول یک کنفرانس خبری.

“من احساس می کنم کمی امن تر در حال حاضر که این هیولا را در خیابان ها و دیگر قادر به تهدید و ارعاب هر کس دیگری گفت:” مسیح جوان که کشیده بود و از این خودرو همراه با دوست دختر خود Taniyah زائر در حالی که آنها در ترافیک.

مه 30 حادثه اول را به دست آورد توجه از تصویری آنلاین و در اخبار محلی. در طول این زن و شوهر را می توان شنید فریاد و درخواست افسران آنچه که اتفاق می افتد.

هنوز هم قاب از آتلانتا اداره پلیس bodycam فیلم از افسر پلیس عاج Streeter نشان می دهد پلیس در مقابله با راننده مسیح جوان در یک ماشین در ترافیک در مارس 30, بخشی از دنباله ای از حوادث که منجر به مامور نظم و انضباط و اتهامات جنایی. (آتلانتا اداره پلیس/بی بی سی)

در ضمن در Louisville, Ky., رئیس پلیس اخراج شد دوشنبه پس از معشوق صاحب رستوران دیوید McAtee بود به ضرب گلوله توسط پلیس و گارد ملی اعضای اعمال مقررات منع رفت و آمد شب گذشته بود.

رئیس پلیس بود و در حال حاضر در صندلی داغ پس از تیراندازی مرگ Breonna تیلور 26 ساله تکنسین فوریتهای پزشکی در طول ماه مارس حمله در خانه خود را.

اما این اقدام رئیس پلیس گفت: به نظر می رسد فیلم برای نشان دادن McAtee شلیک تفنگ خود را به عنوان ماموران با نزدیک شدن به کسب و کار خود را.

عزاداران دیده می شود در روز سه شنبه در نزدیکی تقاطع که در آن دیوید McAtee کشته شد در Louisville, Ky. (Darron کامینگز/آسوشیتد پرس)

این ویدئو به دست آمده از دوربین های امنیتی در رستوران و مجاور کسب و کار اقدام رئیس پلیس رابرت شرودر گفت.

“این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن آقای McAtee شلیک یک تفنگ خارج از کسب و کار خود را درب به عنوان افسران که با استفاده از فلفل توپ برای روشن شدن دینو است [Food Mart] بسیاری بودند و نزدیک شدن به کسب و کار خود را” شرودر گفت.

“این ویدئو را فراهم می کند نیست همه پاسخ. اما ما در حال انتشار آن به ارائه شفافیت. آن نیست جواب هر سوال از جمله چرا او آتش و جایی که پلیس در آن زمان او از کار اخراج شدند؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر