مینیاپولیس شهردار می گوید افسر پلیس که Kneeled در جورج فلوید قبل از مرگ باید شارژ

(Minneapolis) — شهردار مینیاپولیس به نام پنج شنبه برای اتهامات جنایی واصل شود و در برابر افسر پلیس سفید دیده می شود در فیلم دو زانو بر گردن دستبند سیاه و سفید مرد در دستگیری حتی پس از مرد گفت که او نمی تواند نفس بکشد و متوقف شد.

بر اساس این ویدئو شهردار یعقوب فری گفت که او معتقد است مسئول درک چوین باید شارژ در روز دوشنبه مرگ جورج فلوید. چوین و سه نفر دیگر از افسران اخراج شدند سه شنبه ، ویدیو ضبط شده توسط یک تماشاچی نشان می دهد چوین با زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به عنوان فلوید است که در زمین با چهره خود را در برابر پیاده رو.

“من در کشتی با, بیش از هر چیز دیگری بیش از گذشته 36 ساعت یک سوال اساسی: چرا مردی که کشته جورج فلوید نه در زندان است ؟” گفت: Frey که سفید است.

او بعدها گفت: “من تو را دیدم هیچ تهدید. من تو را دیدم چیزی که سیگنال است که این نوع از زور لازم بود.”

اما با وجود این افسران سویفت اخراج, آیا مرگ خواهد شد به عنوان یک عمل مجرمانه یا چیزی کمتر بود و از نیروی بیش از حد پیچیده تر است سوال است که به احتمال زیاد ماه به بررسی.

فلوید مرگ باعث تظاهرات جمعه با هزاران نفر به خیابان در تقاطع جایی که او درگذشت.

بسیاری از معترضان در راهپیمایی بیش از 2 مایل (3.2 کیلومتر) به پلیس حوزه ایستگاه که در بخشی از شهر با برخی از آسیب رساندن به ساختمان های ویندوز و تیم اتومبیل و اسپری گرافیتی. پلیس ضد شورش در نهایت مواجه آنها با گاز اشک آور و پرتابه. تنش و درگیری کشیده در اواخر شب.

Bridgett فلوید گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد که افسران درگیر در او برادر مرگ باید به اتهام قتل به خاطر “است که دقیقا آنچه که آنها انجام داد.” او گفت که او تا به حال نه به تماشای این ویدئو, اما او گفت: ABC “صبح به خیر آمریکا” که او را درک نمی کند “چگونه کسی می تواند احتمالا اجازه دهید یک فرد بیرون بروید مانند آن.”

اف بی آی و دولت در اجرای قانون بودند بررسی فلوید مرگ که بلافاصله جلب مقایسه به صورت Eric Garner, گزارشی مردی که در سال 2014 در نیویورک و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و التماس برای زندگی خود گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

در گارنر صورت محلی دادستان NYPD امور داخلی واحد و وزارت دادگستری تمام به پایان رسید, تحقیق در مورد قبل از اینکه افسر بود و در نهایت از کار اخراج شدند. گارنر و خانواده و فعالان صرف سال التماس افسر برداشته شود.

ماموران در مینیاپولیس مورد نشده اند علنا شناسایی هر چند یک وکیل مدافع تایید کرده است که او به نمایندگی از چوین. وکیل تام کلی کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

پلیس اتحادیه خواسته های عمومی به صبر برای بررسی به آن دوره و نه به “راش به قضاوت و بلافاصله محکوم افسران ما.” پیام های چپ با اتحادیه پس از اخراج نمی شد و بازگشت.

در روز سه شنبه تظاهرات برخی از شعار و انجام آگهی ها که عنوان خوانده شده, “من نمی توانم نفس بکشم” و “زندان قاتل KKKops.” برخی از انباشته چرخ دستی های خرید را یک مانع در یک هدف فروشگاه در سراسر خیابان را از ایستگاه.

اخبار حساب نشان می دهد چوین یکی از خبرنگاران که شلیک سلاح های خود را در سال 2006 مرگ Wayne ریس که پلیس اشاره کرد و گفت: یک اره-off shotgun در افسران پس از چاقو دو نفر است. چوین را نیز به ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد در سال 2008 در طول مبارزه و پس از چوین و شریک زندگی خود را در پاسخ به یک گزارش داخلی حمله. پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای چوین سابقه خدمات.

در مینیاپولیس زانو در یک مظنون را گردن مجاز است در زیر بخش استفاده-از-نیروی سیاست برای افسران که با دریافت آموزش در مورد چگونه برای فشرده سازی یک گردن بدون اعمال فشار مستقیم به راه هوایی. آن در نظر گرفته شده است “غیر کشنده نیروی گزینه” با توجه به سیاست اداره کتاب است.

دو استفاده از نیروی کارشناسان به اسوشیتد پرس گفت که این افسر به وضوح مهار این مرد بیش از حد طولانی اشاره کرد که تحت کنترل و دیگر مبارزه. اندرو اسکات سابق بوکا راتون فلوریدا رئیس پلیس که در حال حاضر شهادت به عنوان شاهد متخصص در استفاده-از-نیروی موارد به نام فلوید مرگ “ترکیبی از عدم آموزش مناسب و یا بی توجهی به آموزش خود را.”

“او نمی تواند حرکت کند. او به آنها می گفت او نمی تواند نفس بکشد و آنها را نادیده گرفته و او را” اسکات گفت. “من حتی نمی توانم آن را توصیف کنم. آن را دشوار است به سازمان دیده بان.”

پلیس گفت: این مرد همسان شرح یک مظنون در یک مورد جعل در یک فروشگاه مواد غذایی و این که او در برابر بازداشت.

این ویدئو شروع می شود و با انسان بر روی زمین و نشان نمی دهد که چه اتفاقی افتاده در لحظات قبل از. ناشناس افسر زانو در گردن او نادیده گرفتن درخواست خود. “لطفا, لطفا, لطفا, من نمی تواند نفس بکشد. لطفا مرد گفت:” فلوید که چهره خود را در برابر پیاده رو.

فلوید نیز ناله. یکی از افسران به او می گوید “استراحت.” فلوید تماس برای مادرش و می گوید: “من تشنه هستم من, گردن درد, همه چیز لطمه می زند … من نمی توانم نفس بکشم.” به عنوان تماشاگران فریاد نگرانی خود را یک افسر می گوید: “او صحبت کردن به طوری که او تنفس است.”

مرد به آرامی می شود حرکت تحت افسر داری. افسر نمی خلاص شدن زانو خود را تا زمانی که مرد لود شده بر روی یک gurney توسط امدادگران.

چند تن از شاهدان جمع شده بودند در نزدیکی پیاده رو برخی از ضبط صحنه بر روی تلفن های خود را. تماشاگران تبدیل شدن به طور فزاینده ای آشفته. یک مرد yells بارها و بارها. “او پاسخگو نیست در حال حاضر!” دو شاهد از جمله یک زن که گفت او یک مینیاپولیس, آتش نشان, داد, در, افسران به بررسی انسان پالس. “بررسی پالس خود در حال حاضر و به من بگویید آنچه در آن است!” او گفت:.

در یک نقطه و یک افسر می گوید: “مواد مخدر نمی،” و یک مرد yells “آیا فراموش مواد مخدر bro? این است که چه ؟ چه چیزی شما فکر می کنم این است؟”

فلوید کار کرده بود امنیت را برای پنج سال در یک رستوران به نام Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی و اجاره یک خانه از رستوران صاحب Jovanni Thunstrom.

او “یک دوست خوب فرد و مستاجر” به صاحب رستوران گفت: استار تریبیون. “او در خانواده است. خود را از همکاران و دوستان او را دوست داشتم.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>