میلیون ها نفر در سراسر هند نور لامپ در همبستگی میان coronavirus مستند

مردم در هند باید شمع روشن و لامپ های جمعی در یک نمایش همبستگی به نام برای با نخست وزیر نارندرا. در ضمن COVID-19 نفر در این کشور افزایش یافته است توسط 505 فقط در 24 ساعت.

مردم در هند خاموش چراغ و شمع روشن و لامپ های خاکی خارج از خانه خود را در روز یکشنبه به عنوان یک همبستگی میان coronavirus بیماری همه گیر.

نارندرا نخست وزیر بود خطاب به ملت در اوایل این هفته از طریق یک پیام ویدئویی خواستار 9 دقیقه همبستگی “برای مبارزه با تاریکی گسترش coronavirus با نور است.”

“در آوریل 5 در روز یکشنبه در ساعت 9:00 p. m., من می خواهم 9 دقیقه از وقت خود را. خاموش کردن همه چراغ در خانه های خود را و خود را در درگاه یا بالکن و نور شمع و چراغ مشعل یا چراغ قوه تلفن های همراه خود به برجسته کردن این هدف است که ما در حال مبارزه با هم,” او گفت: در پیام.

بیشتر بخوانید: Coronavirus مستند: دهلی نو در تلاش برای خوراک مهاجران در پشت سمت چپ

به عنوان به زودی به عنوان آن را 9:00 بعد از ظهر, مجتمع های مسکونی در سراسر کشور نا گهان به میلیون ها نفر از مردم خاموش کردن چراغ های خود بیرون آمد و بر روی بالکن و پشت بام. برخی از مردم دیده روشنایی شمع و چراغ در حالی که دیگران دست تکان داد تلفن های خود را با چراغ قوه تبدیل شده است.

شعارهای میهنی و مذهبی شنیده می شد از چند ساختمان در پایتخت دهلی نو در میان تشویق خروشان.

#9pm9minutes trended در رسانه های اجتماعی به عنوان چند نفر از جمله مودی به اشتراک گذاشته و تصاویر خود را.

سفیر از کشورهای مختلف از جمله آلمان نیز مردم هند است.

به عنوان رویداد پیشرفت و عبور از 9 دقیقه علامت گذاری به عنوان با صدای بلند موی چتری از ترقه بودند همچنین شنیده می شود در نقاط مختلف کشور است. مردم به نام این رفتار در رسانه های اجتماعی گفت که آن را “حساس” و هدف از این مراسم بود و نه “جشن” بلکه “مسالمت آمیز همبستگی خود را.”

این دومین بار است که سرخپوستان به نمایش عمومی نمایش بر نخست وزیر تماس بگیرید. در مارس 22, زمانی که کشور را تحت یک روز داوطلبانه منع رفت و آمد قبل از این مستند مودی خواسته بود مردم را به تحسین کارکنان مراقبت های بهداشتی پلیس و رسانه ها کار خود را با کف زدن و کوبیدن ظروف.
ادامه مطلب: جدید هند اقامت قانون باعث خشم در کشمیر

تعدادی از COVID-19 نفر در هند در روز یکشنبه افزایش یافت 505 فقط در 24 ساعت در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 3,577. هشتاد و سه مورد مرگ گزارش شده پس از وقوع آغاز شد در کشور است. آخرین وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان می دهد که 275 نفر بهبود یافته اند.

برخی از 1.3 میلیارد نفر در هند شده اند تحت 21-day مستند از مارس 25 در پاسخ به شیوع کروناویروس. وجود دارد محدودیت در مردم ترک خانه های خود را تنها با خدمات ضروری بودن مجاز به تابع.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>