مایک Pompeo فشرده توسط قانونگذاران ایالات متحده در coronavirus پاسخ killing ایران سلیمانی

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به گسترش coronavirus و مواجه ستیز سوال از دموکرات ها در مورد یک حمله هوایی که به کشته شدن ایران قدرتمند ترین ژنرال قاسم سلیمانی.

دموکرات ها در مجلس کمیته امور خارجی ابراز نا امیدی که این پنل فراهم شد و تنها دو ساعت به سوال Pompeo که تا روز جمعه رفته بود ماه بدون حضور عمومی در کاپیتول هیل یک دوره که شامل چشمگیر تشدید خصومت با ایران و همچنین سوال در مورد درمان از مقامات وزارت امور خارجه که با انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از استیضاح بررسی است.

“آقای وزیر نباید شده اند بسیار دشوار است برای به دست آوردن شما در اینجا ظاهر خود را امروز در اینجا است که بیش از حد کوتاه” الیوت انگل نیویورک دموکراتیک صندلی این کمیته گفت: در ابتدا از شنیدن. او بعدها آن را به نام یک “خجالت” که شنوایی آنقدر کوتاه است.

دقیقه بعد دموکرات گرگوری Meeks نیز از نیویورک به یاد می آورد Pompeo را “غرش” در حالی که در کنگره مورد نیاز برای شهادت از یکی از دموکراتیک پیشینیان و هیلاری کلینتون در مورد سال 2012 حمله به سفارت آمریکا در بنغازی.

“اما با شما, آقا ما تا به حال به حرکت آسمان و زمین به شما امروز در اینجا برای فقط دو ساعت” Meeks گفت. “به من نشان می دهد که بی توجهی به مسئولیت نظارت از کنگره ایالات متحده.”

Pompeo, یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد که او در جریان کنگره بیش از 70 بار در دولت را در ارتباط با ایران و به دنبال نگه داشتن شهادت او متمرکز بر این موضوع — اظهار داشت: تمرکز شنوایی.

به عنوان او وارد اتاق گرفت و صندلی خود را به او لبخند زد گسترده به عنوان یک گروه از تظاهرکنندگان اعتراض دولت ایران سیاست قبل از اینکه طلیعه ،

خواهان عدم نگرانی در مورد سلیمانی کشتن

Pompeo بارها و بارها در دفاع از این دولت را در ژانویه اعتصاب در برابر سلیمانی سر ایران نخبگان نیروی قدس سپاه پاسداران گفت که او “100 درصد” مطمئن است که فرمانده نظامی بود قصد دارد برای کشتن آمریکایی ها بیشتر شد و “فعالانه” توطئه برای انجام این کار.

“مرگ کاهش خطر ابتلا به پرسنل ما در خارج از کشور, من دیپلمات و نظامی ما و روشن ساخته است که ما مایل و قادر به تحمیل هزینه ها بر دشمنان ما اگر آنها را تهدید و یا حمله ما” Pompeo گفت.

جمهوری خواهان در دفاع از اعتصاب با آدم Kinzinger ایلینوی توصیف سلیمانی به عنوان یک “دیو” و برایان ماست از فلوریدا به چالش کشیدن دموکرات در این کمیته می گویند که آنها می خواهم ترجیح داده اند که به طور کلی زنده بود و نه مرده. اما دموکرات ها شد و شک و تردید از Pompeo استدلال با اندی لوین میشیگان در یک نقطه نشان Pompeo یک نقشه خالی و درخواست او را به دقت اشاره کردن به سفارتخانه ها بودند که تحت تهدید حمله سلیمانی قبل از مرگ.

“من هرگز مایل به افشای اطلاعات طبقه بندی شده. من فرض شما یا” Pompeo پاسخ داد.

دموکرات ها همچنین با اشاره به این که کشتن اسامه بن لادن و دیگر مشخصات بالا اسلامگرا به حال مجوز کنگره در مقایسه با سلیمانی ،

Pompeo نیز در دفاع از این دولت در پاسخ به کروناویروس گفت او “فوق العاده افتخار” از کار وزارت امور خارجه انجام داده بود در گرفتن غیر نظامیان آمریکایی و دیپلمات های خارج از چین که در آن بیماری برای اولین بار ظاهر. او همچنین گفت: دولت تا به حال شده است در تماس با ایران که در آن مورد جدید گزارش شده است و آماده برای کمک های پزشکی و کمک های فنی.

“من مطمئن هستم که این دولت گرفته شده اقداماتی است که باید به طور قابل توجهی کاهش خطر و ادامه خواهد داد به انجام این کار” Pompeo گفت.

این COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید پدید آمده است که در ماه دسامبر در چین در شهر ووهان کشیده تا به فراتر از آسیا است. جهانی تعداد از کسانی که آلوده به عنوان روز جمعه بیش از 83,000 با چین هنوز هم به مراتب سختتر-آمار کشور است. ده ها تن از موارد اما هیچ مرگ و میر تایید شده اند در ایالات متحده است.

وضعیت موجود در پیشنهاد طالبان معامله

در مسائل دیگر Pompeo گفت: آمریکا تا به حال دیده می شود کاهش خشونت ها در افغانستان طی شش روز یک روز قبل از پیشنهاد ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله امضای قرارداد در قطر در آمریکا خروج نیروهای نظامی.

“ما در حال تماشای از نزدیک به دیدن اگر جمهوری اسلامی ایران آغاز می شود به را حتی فعال تر اقدامات که تضعیف تلاش های ما در صلح و آشتی در افغانستان و فقط به عنوان مهم ما قرار داده است سربازان آمریکایی هستند که بر روی زمین … در معرض خطر و همچنین” Pompeo گفت.

ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق آغاز خواهد شد مرحله به مرحله خروج از آمریکا و نیروهای ائتلاف. این امر نیز نیاز به طالبان به آغاز رسمی گفت و گو با دولت افغانستان و دیگر سیاسی و نهادهای جامعه مدنی در یک دائم در سراسر کشور آتش بس و قدرت های پس از جنگ در افغانستان است.

در حال حاضر ایالات متحده حدود 13,000 خدمات اعضای مستقر در افغانستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان عمده در سیاست خارجی هدف.

Pompeo است شهادت آمد و سه هفته پس از انعقاد سنا استیضاح محاکمه در برابر تهمت بود که متهم به سوء استفاده از دفتر خود را با خودداری از کمک به اوکراین در حالی که او به دنبال رسیدگی به رقیب دموکرات جو بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن که محروم انجام هر کاری اشتباه بود و تبرئه توسط جمهوری خواه به رهبری سنا.

پرس و جو قبل از قانونگذاران مجلس ویژه شهادت چند از افسران بخش خدمات خارجی از جمله برخی که می خواهم داوطلب خدمت سربازی شده است با تلاش به انجام جمهوریخواه رئیس جمهور خواسته ها و ابراز نگرانی ها بیش از آن.

هر چند Pompeo بود نه یک شکل مرکزی به درخواست استیضاح او مواجه انتقاد بیشتر انجام نمی دهد به ایستادن برای نیروی کار شده است که حمله توسط رئیس جمهور — از جمله ماری Yovanovitch سابق سفیر آمریکا در اوکراین بود که سرنگون بهار گذشته پس از یک فشار توسط رئیس جمهور ایران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>