(لندن) — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز پنجشنبه گفت که ایالات متحده و بریتانیا را حفظ و افزایش ارتباط ویژه هنگامی که انگلستان برگ اتحادیه اروپا این هفته است. او همچنین گفت که آمریکا ناخشنودی با انگلیسی ها تصمیم به اجازه چینی با تکنولوژی شرکت Huawei به ایفای نقش در این کشور را با سرعت بالا به شبکه های بی سیم نمی خواهد تحت تاثیر قرار روابط گسترده تر.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه نزدیک و نزدیک در واشنگتن Pompeo ملاقات با نخست وزیر بوریس جانسون به ثبت نام مجدد آمریکا نگرانی ها در مورد Huawei. اما او تاکید کرد که او انتظار می رود آنها را می توان به عنوان جزئیات بیشتر ظهور در چه حدود خواهد شد قرار داده شده در این شرکت و با پیشرفت در فن آوری ارتباطات.

Pompeo کاهش نگرانی که Huawei حضور در بریتانیا 5G شبکه را به شدت مختل هوش های درون موسوم به “پنج چشم” با همکاری سازمان ملل انگلیسی زبان است که شامل آمریکا و انگلیس و کانادا و استرالیا و نیوزیلند.

“که ارتباط عمیق است. آن است که قوی آن باقی خواهد ماند” Pompeo گفت: در یک رویداد با وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab قبل از جلسه جانسون. “من مطمئن هستم که ما با هم کار کنند تا بفهمند که چگونه برای اجرای این تصمیم که ما کار به این حق است.”

“ما در تلاش بودند به این مورد به عنوان مورد با هر کشوری در جهان است که ما فکر می کنم قرار دادن Huawei تکنولوژی در هر نقطه در سیستم خود را بسیار دشوار است برای کاهش و در نتیجه ارزش قمار,” او گفت:.

“اما همانطور که ما حرکت رو به جلو با هم به مطمئن شوید که نسل بعدی از تکنولوژی مناسب است و امن و عمل تحت غربی مجموعه ای از ارزش ها و سیستم ما به جای حق” Pompeo گفت.

یک سخنگوی وزارت خارجه گفت: مذاکرات با جانسون با تمرکز بر “تقویت روابط دوجانبه” و “اهمیت حفظ یکپارچگی شبکه های ارتباطات است.”

ایالات متحده شده است لابی آمریکا به ممنوعیت Huawei بیش از نگرانی های آن را می توان مجبور به کمک الکترونیکی استراق سمع پس از پکن تصویب 2017 اطلاعات ملی قانون است. مقامات ایالات متحده نیز نگران هستند که شبکه های 5G را به شدت تکیه بر نرم افزار ترک آنها را باز به آسیب پذیری و بارها هشدار داده و آنها را مجبور به تجدید نظر هوش های با متحدان است که با استفاده از هواوی. این شرکت را رد کرده می گوید ،

در روز سه شنبه, انگلیس تصمیم به اجازه Huawei محدودی نقش تهیه جدید با سرعت بالا و تجهیزات شبکه بی سیم حامل نادیده گرفتن واشنگتن هشدار که این امر شديد هوش های اگر این شرکت نبود ممنوع است.

بریتانیا تصمیم گرفت برای اولین بار توسط یک عمده ایالات متحده متحد در اروپا و به دنبال لابی شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان ایالات متحده vies با چین برای فن آوری كردند.

Huawei انتظار نمی رود که به شدت تحت تاثیر مذاکرات در یک پست-Brexit تفاهم که بریتانیا شمارش است پس از آن طلاق از اتحادیه اروپا در روز جمعه. مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد شده است که ایالات متحده و بریتانیا مذاکره خواهد عمده ای ایران را به عنوان به زودی به عنوان Brexit کامل است و مقامات در حال حاضر شروع بحث در این برنامه است.

Pompeo گفت که ایالات متحده خود را از بریتانیا “در مقابل خط” در آن روابط تجاری و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال اعتماد به نفس زیادی در مردم به عنوان آنها جلوتر حرکت خارج از چارچوب اتحادیه اروپا. او گفت که او انتظار می رود ایالات متحده و بریتانیا روابط تجاری به صورت تصاعدی افزایش می دهد هنگامی که بریتانیا است آزاد از اتحادیه اروپا محدودیت های تجاری.

Pompeo در لندن در اولین مرحله از سفر به اروپا و آسیای مرکزی است که او را به, اوکراین, بلاروس, قزاقستان و ازبکستان.

محور این سفر خواهد بود دو روز توقف در اوکراین آغاز می شود که بعد از آن روز شنبه هنگامی که Pompeo را تبدیل به ارشد ترین مقام آمریکایی برای سفر کیف و دیدار با رئیس ولدیمیر Zelensky پس از روند استیضاح در سال گذشته آغاز شد.

اوکراین است که در مرکز استیضاح اتهامات ناروا است که متهم مانع کنگره و سوء استفاده از دفتر برای خودداری بحرانی کمک های نظامی به این کشور در ازای رسیدگی به اتهام فساد توسط پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک رقیب سیاسی. کسانی که اتهامات یک افزایش در اوایل این هفته هنگامی که یک نسخه خطی از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب آینده نازل شد به اکو این ادعا است.

سنا می رود که رای گیری در جلسه استیضاح شاهد از جمله احتمالا بولتون روز جمعه. بولتون مدعی است که تهمت بود در واقع خودداری از کمک در ازای یک تعهد از یک پروب به بایدن به عنوان شاهد شهادت, قبل از خانه استیضاح پرس و جو.

اوکراین شده است ظریف موضوع برای Pompeo که بیش از آخر هفته به شدت انتقاد کرد و در رادیو عمومی ملی خبرنگار برای پرسیدن سوال در مورد اینکه چرا او نمی علنا دفاع سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch بود که برداشته شده از پست های اولیه پس از اتهامات بی اساس علیه او تهمت شخصی وکیل رودلف جولیانی.

ویژه داستان
“شما رو به هدف.’ جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

Pompeo دو بار به تعویق افتاد زودتر برنامه ریزی سفر به اوکراین اخیرا در اوایل ژانویه زمانی که تحولات با ایران او را مجبور به لغو. در کیف Pompeo گفت که او قصد دارد به بحث در مورد موضوع فساد اما demurred وقتی پرسید که آیا او می خواهد به طور خاص افزایش Bidens یا شرکت انرژی Burisma که هانتر بایدن کار کرده است.

“من نمی خواهم به بحث در مورد افراد خاص. آن را به ارزش آن را,” او به خبرنگاران گفت: سرنشین هواپیما به لندن. “این یک لیست طولانی در اوکراین از افراد فاسد و سابقه ای طولانی وجود دارد. و رئیس جمهور Zelenskiy به ما گفته است که او به آن متعهد است. اقدامات او گرفته شده تا کنون نشان می دهد که, و من نگاه به جلو به داشتن یک گفتگو در مورد آن با او به عنوان به خوبی.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net