مایک پنس تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور التهابی coronavirus نظرات یک ‘فهم’ پاسخ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر قانع کننده دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی برنده شدن در زیر کمربند خود را پس از او کاملا شکست خورده این میدان در کارولینای جنوبی در روز شنبه. اما از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-Vt.) باقی مانده های ملی مورد علاقه برای نامزدی و یک نظرسنجی جدید از CBS نشان می دهد او نمی دادن که ایستاده تا در هر زمان به زودی.

ساندرز است که 12 امتیاز جلوتر از بایدن در کالیفرنیا در هر نظرسنجی و او (هر چند محدود) در تگزاس به عنوان به خوبی. هر دو کشور خواهد رای در روز سه شنبه و حمل تا حد اکثر نمایندگان از 14 متحده شرکت پس از برنده شدن را در طول راه.

پشتیبانی برای ساندرز که نظر خود را دموکراتیک و سوسیالیستی در این نظرسنجی که به ظاهر مورد حمایت توسط این واقعیت است که به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان در تگزاس و کالیفرنیا گفت: آنها مشاهده سوسیالیسم مطلوب تر از سرمایه داری.

ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیسم, البته, است منبع, جنجال در سراسر مقدماتی تا هواداران خود را به احتمال زیاد خواهد شد با خوشحالی به دیدن داده های جدید.

CBS اخبار نظرسنجی انجام شده توسط YouGov بین فوریه 27-29, 2020. یک نمونه نماینده از 2200 ثبت نام رای دهندگان در کالیفرنیا انتخاب شد و از جمله 1,411 خود شناسایی دموکرات و همچنین مستقل که قصد رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در این سال است. یک نمونه نماینده از 1,600 ثبت نام رای دهندگان در تگزاس انتخاب شد از جمله 635 خود شناسایی دموکرات و همچنین مستقل که قصد رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در این سال است. حاشیه خطا 4 امتیاز در کالیفرنیا و 6.2 درصد در تگزاس است. در ادامه مطلب CBS. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>