مایک بلومبرگ به انتشار سه تا از عدم افشای توافق

میلیاردر دموکراتیک اولیه نامزد مایل به انتشار سه نفر از NDAs مربوط به مناسب در برابر او. بلومبرگ انتقاد قرار گرفته بود برای شرکت خود را از سیاست های خاموش اتهامات آزار و اذیت.

دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مایک بلومبرگ در روز جمعه گفت: او منتشر شد از عدم افشای توافق (NDAs) که ممنوع کرده بود آنها را از بحث گذشته آزار و اذیت یا تبعیض مناسب در برابر او.

در بیانیه ای در توییتر شهردار سابق نیویورک گفت که بلومبرگ LP یک شرکت رسانه ای تاسیس کرد و هنوز هم اجرا می شود تا به حال شناسایی سه مورد از چنین موافقتنامه “امضا شده بیش از گذشته 30 سال با زنان برای رسیدگی به شکایات در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده است.”

میلیاردر نیویورکر نوشت که اگر این زنان خواست آنها خواهد بود “با توجه به انتشار.”

چربی و تخت ” و “اسب رو لزبین’

این حرکت به دنبال کلمات تند و تیز تحویل آتشین تلویزیون بحث در اوایل این هفته توسط همکار نامزد حزب دموکرات الیزابت وارن که انتقاد بلومبرگ برای شرکت خود را از سیاست های استفاده از NDAs به سکوت کارکنان.

در نهم تلویزیونی دموکراتیک اولیه بحث روز چهارشنبه سناتور پاره به بلومبرگ بیش از سیاست و علنا نام او را به می گویند که چگونه بسیاری از NDAs امضا شده بود و برای امضا کنندگان منتشر خواهد شد.

وارن همچنین با اشاره به این که بلومبرگ قبلا آنها را به عنوان “چربی broads” و “اسب-مواجه شده است.”

سناتور سابق استاد حقوق اضافه شده است که او تا به حال کشیده شده تا آزادی, فرم که بلومبرگ می تواند با استفاده از رایگان زنان از نظر قانونی موظف سکوت.

در بحث بلومبرگ رد این ایده گفت: زنان در سوال را امضا کرده بود توافق نامه به طور داوطلبانه.

پایان دادن به NDAs در بلومبرگ LP

میلیاردر جمعه بیانیه تنها خطاب به سه مورد مربوط به مناسب در برابر او را شخصا.

زنان کار کرده بود برای مهر شرکت که در استخدام برخی از 20000 نفر در سطح جهان است.

او همچنین گفت که تحت رهبری او بلومبرگ LP دیگر نمی خواهد با استفاده از NDAs برای مقابله با اتهامات سوء رفتار جنسی یا سوء.

NDAs بالقوه به “ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی کردند.”

میلیاردر نامزد گفت که بر خلاف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او خواهد بود “یک رهبر که زنان می توانند اعتماد کنند.”

شهردار سابق تلاش کرده است از راه های دیگر به موقعیت خود را در مقابل رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان مثال با گفتن او را به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و فروش شرکت خود را در صورت انتخاب شدن.

بلومبرگ دیر شده بود برای پیوستن به شلوغ زمینه دموکراتیک مدعی شده است اما از آنجا که بسیار outspent رقبای خود را در تلاش برای اجرا در برابر تهمت در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است.

kp/bk (AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>